Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си сложа страницата като работно място, обаче не става. Като тръгна да я пиша не става, като прилагам триковете с ид-то и разширените настройки от браузъра пак не става - греда, йок. Може ли да измислим нещо, пробвах доста неща, гледах клипове, ама не..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг browser.
Аз съм си сложил личната страница за месторабота. В полето за работа след .com/ съм написал името което съм избрал за ID (или както там му се казва) на страницата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еееее страшен си, какво ли не бях пробвал, само браузъра да сменя не се сетих, глупавия хром.. мерси много. По тази тема имаш ли отговор, вече съм на 550 харесвания и публикциите ми стигат до около 100 човека, ясно ми е, че фейсбук един вид принуждава потребителите да си плащат, за да стигат публикациите до повече хора, но ако има какво да направя без да плащам да им излизат, защото приятели ме питат защо не им излизат постовете, аз пак ще си плащам, ама не мога постоянно https://www.kaldata.com/forums/topic/264324-проблем-с-news-feed/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не съм запознат много, моята страница ми е нещо като хоби и не влагам много в развитието й. Имам 99 харесвания и са главно от приятели. За да им излизат публикации освен да са харесали страницата трябва и да я следват, същото важи и за профилите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.