Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

От няколко дни имам въпросната конзола, първите ми впечатления са много добри. Имам само един малък проблем с някои програми и по точно с това, че не ги намирам в stora.

Например hbo go, не ми го показва като налично и не мога да го сваля. Мога ли да направя нещо за да се покажат всичките apps в стора.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
    • от Диляна Койчева
      Здравейте! Имам сравнително малък, но досаден проблем, и не мога да разбера дали е в резултат от приложението месенджър или телефона ми. От известно време има опция за игри в приложението, за които се изискват ъпдейтнати версии на фейсбук и месенджър, както и актуализиран андроид версия 5.1 нагоре (познавам хора с 4.2, които имат опцията за игра). Притежавам Huawei G8, Андроид 5.1, приложенията ми са актуализирани, доколкото успях да проверя не съм забранявала неща из приложенията. Въпросната иконка с контролер я няма, при опит а отговаряне на покана за игра излиза надпис "Error. Sorry, this game can't be played right now." с два бутона Exit. Предварително благодаря ако някой знае нещо по въпроса, в интернет не намерих нищо полезно, М-тел също не помогнаха 

• от Venci Velikov
      Здравейте ,от няколко месеца съм с windows 8.1  и немога да се оттърва от проблем с маркет приложенията .Включа ги излиза логото и след 2 секунди се минимизира ,като се опитам да го увелича -същата работа. 
      Другия проблем е че трябва да изключвам приложенията с alt и F4 ,ако някой може да ми каже как да си изкарвам черната лента отгоре ,защото го правя понякой път но на магия  
      EDIT:странното е че Ashpalt 8 ,GT racing и  Dungeon Hunter 4 ми работят без проблем ,за приложения ...досега не съм срещал  някое освен половината стокови които да работят
    • от pi4a7a
      Като натисна на някое приложение, то се отваря за 1 сек. и се минимизира, а в старт менюто има "Х" на приложенията. - http://prikachi.com/images/402/7325402X.png
      Магазинът стана някакъв стар и като се опитам да инсталирам свалено приложение то ми излиза грешка. - http://prikachi.com/images/401/7325401t.png Проблемът ми е от няколко дни, пробвах с какви ли не команди и разни фиксове (sfc/scannow, clear cache и други) , но не става.http://prikachi.com/images/565/7323565k.png
      Вируси нямам сканирал съм в пълен режим с MalwareBytes Premium, системата е с последни актуализации, драйверите също!
      Умолявам ви моля помогнете! 
    • от Martyn Stanchew
      Някой да знае как да сменя тази иконка в android с икона по мой избор? Версията ми е 4.0.4 ICS.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.