Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте . Колебая се между две карти GTX 1060 на MSI. Едната е 3GB другата 6 GB. Процесор i3-6100,16GB RAM,захранване 550wat. За игрички от по слабите ама знае ли човек .

Редактирано от chelsea.2012
Дъното Аsrock 110 HDV. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, chelsea.2012 написа:

Здравейте . Колебая се между две карти GTX 1060 на MSI. Едната е 3GB другата 6 GB. Процесор i3-6100,16GB RAM,захранване 550wat. За игрички от по слабите ама знае ли човек .

То е ясно коя е по-добра.  6 гигабайтовата е с около 150-200 лева повече. Сам си преценяваш. Казваш "За игрички от по слабите ама знае ли човек ", така че, ако имаш парите взимаш 6 ГБ. Но като цяло, мисля че 3ГБ ще ти свърши работа. Също така, ако след време мислиш да ъпгрейднеш процесора още един +, да вземеш 6ГБ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. И аз мисля като че за 6 ГБ. И след някой месец да сменя процесора. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, та взех GTX1060 -6GB на MSI всичко върви на макс но картината не ме кефи много. Монитора ми е стар с VGA вход и не ми се занимава с преходници и там подобни. Закачил съм се към tv Samsung но картината и цветовете не ме кефят . И съм се навил да си взема Монитор за игри  .Приемам предложения за 22-24 инча Монитор докъм 400-500 лева .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесах си AOK 2460 PF някакви                   мнения за или против. Ще гледам на 26.12. дали няма да има нещо намаления. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.