Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, имам нужда от вашата помощ. Става въпрос за преинсталирането на windows7. Имам си boot флашка, с която всеки път си преинсталирам компютъра, обаче сега имам доста странен проблем. Когато вляза в boot менюто и дам boot да се изпълни през плашката, не ме вкарва в boot менюто да избера къде да се инсталира windowsa и съответно да изтрия дяла с старият windows, а директно ме праща от мястото директно на инслирането на windowsa, с 2 думи се пропуска 1 стъпка.

Моля за помощ, че подобно нещо до момента не ми се е случвало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако продължиш напред какво става?

Какво е състоянието на сегашната ти инсталирана ОС, зарежда ли все още?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се получаваше тръгваше да зарежда обаче без край. Реших проблема. Явно при боотващата флашка е имало някакъв проблем. Качих на ново windows 7 и всичко е окей. Благодаря много, че се отзовахте :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от nikolayykolev
      Привет! 
      Имам проблем с връзката между PS3 и телевизор. От скоро с пускането на играта започва да излиза черен екран и в горния ъгъл ми изписва HDMI (както когато го пускам). Друг път ми дава черен екран и така си остава. Пробвах с HDMI 1, HDMI 2, HDMI 3 - проблема е еднакъв, където и да свържа кабела. Взех HDMI кабел от приятел, но при него дори не излиза картина и звук, а само черен екран. Моля за съвети...
    • от Xristis Games
      Здравейте вчера ми се случи нещо много странно. Както си тегла Office пакет на компютъра и нещо се случи почнаха да се появяват странни цветове на екрана, линии и т.н. Когато изключих компа и го пуснах нямаше картина. Оказа, че е от видео картата. Не знам когато съм го теглил колко градуса е достигнала. Става въпрос за GTX 770. Сложих я в друг компютър и също нямаше картина.
      Въпросите ми са:
      Изгоряла ли е?
      Има ли начин да се оправи като я занеса на сервиз?

Компютър:
      Процесор: I5 2400
      Дъно: foxconn (Не знам точния модел)
      Рам: 6ГБ - 2,4гб
      Видео карта Gtx 770
      Хард: (Не знам 500ГБ)
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Като мобилно у-во използвам Samsung Galaxy Note 9 и съм доволен, но имам проблем. Използвам 2 сим карти, една немска и една българска. Немската сим карта е на слот 1, а българската на слот 2. От време на време когато си реши ми изписва че сим картата не е намерена и ми изключва само българската сим карта, за да оправя проблема трябва да рестартирам телефона.
      Някакви теории или съвети?

Сори за правописните грешки, пиша от телефона.
    • от Тошко2001
      Здравейте! От известно време търся примерен изпит по химия за МУ пловдив, ей тъй да го разцъкам, по биология намерих на пдф, по химия претараших целия гугъл нищо, на мнооого километри съм от Пловдив и нямам познати, които да разполагат със сборници. Благодаря ви предварително!
    • от Анита Христова Трифонова
      Нямам проблем, алкохолът го има с мен - авторово поезия сатира А.Х.Т.sekirata cekupama  Песен на Тодор Колев - обожавам го, Слави Трифонов го копира тотално, не е честно?!!!
      15 февруари 2013г., 16:27ч.
      Популярният български актьор Тодор Колев почина днес след продължително тежко боледуване, съобщиха от Съюза на артистите в България. През 2011 г. той стана носител на наградата за цялостен принос към българското изкуство, която е присъждана от Съюза.
      Тодор Колев е роден на 26 август 1939 г. в Шумен. Завършва актьорско майсторство във ВИТИЗ "Кръстьо Сарафов" (1965). Работил е в театрите в Смолян, Шумен, Пловдив, в столичните "Сълза и смях" и Театър София. Участва в над 30 игрални филма, сред които "Цар и генерал", "Козият рог", "Иван Кондарев", "Двойникът", "Господин за един ден", "Опасен чар".
      Носител e на редица национални и международни награди. В началото на демокрацията се захваща с политика и става син народен представител във ВНС. Съветник в посолството ни в Канада 1992-1993 г. Автор и водещ на тв предаванията "Как ще ги стигнем с... Тодор Колев" и "Вход свободен". Преподавател е по актьорско майсторство в НАТФИЗ, има научна степен доцент.
      През 1999 г. издава автобиографичната си книга "Варненското софиянче от Шумен".
  • Дарение

• Добави ново...