Премини към съдържанието
_xSuNnYbGx_

Защо новата ми мишка е някак си по-бавна от старата?

Препоръчан отговор

Здравейте. Взех си нова мишка A4Tech Bloody V3MA и на 1200 DPI усещам едно такова неудобно чувство когато мърдам мишката. Старата ми мишка беше Hama uRage и на 1200 DPI ми беше много удобна. Това от мишката ли е или? Изтеглил съм софтуера на Bloody и съм настроил на 1200 DPI, но нещо не ми се движи кърсъра като на старата. Имате ли някакви идеи? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в Control Panel>Mouse< раздел Pointer Options>Motion - премести си леко надясно плужкача и кликни Apply и виж резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

особено ако е по голяма  ти рябва повече усилие за движене също и основата на старата ако е била загладена а новата като е грапава и има сцепление за повече триене и тнт>..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Yvan Sergeev написа:

особено ако е по голяма  ти рябва повече усилие за движене също и основата на старата ако е била загладена а новата като е грапава и има сцепление за повече триене и тнт>..

крачетата на старата бяха загладени, а на новата за алуминиеви. Новата като цяло е по-тежка от старата. Също и лампичката на новата отдоло не свети. Това нормално ли е? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи над 2000 и всичко спи. Не знам какво търсиш с 1200 DPI? Това е твърде малко за тази серия мишки. Аз съм с Bloody V8M и DPI 2200 и ми е перфектно.

преди 2 часа, _xSuNnYbGx_ написа:

Също и лампичката на новата отдоло не свети. Това нормално ли е? 

Нормално е, защото там няма лампичка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Сложи над 2000 и всичко спи. Не знам какво търсиш с 1200 DPI? Това е твърде малко за тази серия мишки. Аз съм с Bloody V8M и DPI 2200 и ми е перфектно.

Нормално е, защото там няма лампичка.

Как успя да го напраиш на 2200. В софтуера ми след 1200 DPI e 3600. Има ли някъв начин да го променя това в софтуера? Мисля че на 1300 или 1400 DPI ше ми е перфектно за Desktop работа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, _xSuNnYbGx_ написа:

Как успя да го напраиш на 2200. В софтуера ми след 1200 DPI e 3600. Има ли някъв начин да го променя това в софтуера? Мисля че на 1300 или 1400 DPI ше ми е перфектно за Desktop работа 

Хм...я дай шот да видя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Agentpat™ написа:

Хм...я дай шот да видя?

469dd275dd3767432c8a14319cec8b08.png

Също да те попитам и имаш ли Core 3 и Core 4 активирани? Преди да взема мишката гледах някакво клипче на някакъв индиец в YouTube и там той каза че мишките при закупуването си имат само Core 1 и Core 2 и за 3 и 4 се плаща допълнително, обаче на моята мишка на кутията пишеше "CORE 3 ACTIVATED" и наистина като я свързах за пръв път ги имах активирани. Твоята активирана ли е? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам ги активирани, защото те са платени, а не ми се харчат излишни пари. Да, можеш да ги активираш и безплатно, но имаш ограничение от 1000 клика в игра, след това гювеча става платен.

Сега...дай най-предният слайдер напред, след него следващия и т.н. и направи така, че да ги наредиш един зад друг, докато се получи това:

jdv1512651082p.png

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Agentpat™ написа:

Нямам ги активирани, защото те са платени, а не ми се харчат излишни пари. Да, можеш да ги активираш и безплатно, но имаш ограничение от 1000 клика в игра, след това гювеча става платен.

Сега...дай най-предният слайдер напред, след него следващия и т.н. и направи така, че да ги наредиш един зад друг, докато се получи това:

jdv1512651082p.png

Какъв слайдер? 

За Core 3 и Core 4: На мен на кутията ми пише че са активирани. Това означава ли че ги имам или това е някакъв trial? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Trial e! Слайдерчетата са 4 - на шота точно пред очите ти! Там където се настройва чувствителността на мишката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Agentpat™ написа:

Trial e! Слайдерчетата са 4 - на шота точно пред очите ти! Там където се настройва чувствителността на мишката.

Да говориш ми за опцийте за DPI-те. Обаче как да ги "дам напред"? Какво имаш предвид? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напред = отляво надясно. Виж моя шот как е. Направи ги като моите и ще видиш как ще ти се "съживи" мишока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Agentpat™ написа:

Напред = отляво надясно. Виж моя шот как е. Направи ги като моите и ще видиш как ще ти се "съживи" мишока.

Знам какво е напред. Въпросът е КОЕ да дам напред?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _xSuNnYbGx_ написа:

Знам какво е напред. Въпросът е КОЕ да дам напред?

arx1512744294x.jpg

От това по-просто няма как да ти го обясня. Ако пак не можеш да се справиш, ако искаш може,  през TeamViewer,  да ти го настроя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

arx1512744294x.jpg

От това по-просто няма как да ти го обясня. Ако пак не можеш да се справиш, ако искаш може,  през TeamViewer,  да ти го настроя.

Разбрах те. Настроих си втората опция на 1300 и така ми е удобно. Благодаря!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Agentpat™ А за това с активацията мисля че ги схванах. Та както ти казах на моята кутия пише, че ми е активирана ЗАЩОТО си поръчах Bloody V3MA и това "A" след "M"-то означава "ACTIVATED" ти казваш, че си си взел V8M затова нямаш Core-овите активирани. Ето сравни твоята кутия с тази във видеото:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво като си си поръчал Bloody V3MA? Моята е по-висш клас (ако така мога да се изразя за тези евтини мишки) и пак е с "активирани" Core 3 и 4. Активни са, но за определен брой кликания. Нали това ти писах по-горе!

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Agentpat™ написа:

И какво като си си поръчал Bloody V3MA? Моята е по-висш клас (ако така мога да се изразя за тези евтини мишки) и пак е с "активирани" Core 3 и 4. Активни са, но за определен брой кликания. Нали това ти писах по-горе!

Дай един скрийншот от Bloody 6 на първото меню на програмата там където се сменят коровете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _xSuNnYbGx_ написа:

Дай един скрийншот от Bloody 6 на първото меню на програмата там където се сменят коровете

bfi1512854783w.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя софтуер на блъди е пълен траш според мене.Използвам боклука Tl8.Нито една мишка ги няма тия простотии активирани.Не ти и трябват.На старата X7-ца бутона й беше отделен за X3 стрелбата.На тая трябва да места някакви палчета, копчета.Бахти боклука.Лично мое мнение, че на мишки A4Tech софтуер не се инсталира.Верно, че не можеш да променяш светлинки, Hz и подобни глупости, ама съм останал с впечатлението, че без него е по-добре.А тия Core-ове изобщо не си въобразявай, че могът да ти бъдат полезни в някоя игра.Маркетингова измислица, абсолютно безмислена.Всичко де го прават тия опции, мога да го правя и без тях.Дори няма да губя време и концентрация да натискам и без това неудобните бутони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Agentpat™ написа:

bfi1512854783w.png

BhoXO8q.png

Пише ми, че е активирано бе човек. Още като свързах мишката за първи път ми каза, че е активирана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, честито тогава! Явно от A4Tech са решили да пуснат "гювеч". Когато аз купувах моята (преди 2 години) липсваше такава екстра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Agentpat™ написа:

Е, честито тогава! Явно от A4Tech са решили да пуснат "гювеч". Когато аз купувах моята (преди 2 години) липсваше такава екстра.

И аз прочетох в едно от ревютата в един сайт, че явно идвала с отключен софтуер.Еми здраве да е.И при мен я няма.А е малко тъпо, щото мойта струва едва ли не 2но повече от V3Ma.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, The Negative One написа:

И аз прочетох в едно от ревютата в един сайт, че явно идвала с отключен софтуер.Еми здраве да е.И при мен я няма.А е малко тъпо, щото мойта струва едва ли не 2но повече от V3Ma.

Явно A-то след модела найстина означава "ACTIVATED"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.