Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравей те трябва ми компютър за вкъщи. За гледане на филми на 43 инчов телевизор който използвам и за монитор и ровене из Интернет, слушане на музика. Да има и HDMI изход и хубава звукова карта. Бюджет до 600 лв. Мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубав, евтин, с бъдеще и т.н. не знам за такъв, но ето ти минимума като компоненти лошото е, че е почти максимума като пари (количка).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/57762p1r57577p1r55058p1r55866p1r45553p1r55274p1rf.html

Разликата между 4600 и 4560  е че 4560 му е скопена графиката и е на малко по-ниска честота - https://ark.intel.com/compare/97143,97453

Ако смяташ че 18 лв. не си заслужават за целта слагаш по-евтиния.

За тия пари ще получиш единствено най-ниския клас аудио. Топ-варианта се намира в над двойно по-скъпите дъна (над 100 лв. разлика).

Колкото до изходите които има дъното - 

- Supports HDMI with max. resolution up to 4K x 2K (4096x2160) @ 24Hz / (3840x2160) @ 30Hz
- Supports DVI-D with max. resolution up to 1920x1200 @ 60Hz
- Supports D-Sub with max. resolution up to 1920x1200 @ 60Hz

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Todor Nemski написа:

Това дали е добро, че много не разбирам

Screenshot_20171206-203848.png

Има много недостатъци спрямо дадените предложения, за да се изброяват, казано накратко, подминавай.

Аз лично бих взел предложението с Pentium G4600.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цъ сглобяването е безплатно без значение от цената. Доставката е безплатна при поръчки над 1 000 лв.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да е малко глупав въпрос но в nikem-bg.net ще ми качат ли Windows(и ако е да каква е цената) ако някой знае

Редактирано от Todor Nemski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Todor Nemski написа:

Може и да е малко глупав въпрос но в nikem-bg.net ще ми качат ли Windows(и ако е да каква е цената) ако някой знае

Ами ако го закупиш (цената е по-ниска когато го купуваш с компютър) може и да го инсталират иначе не знам как стой законово въпроса с 10.

Напълно легално е да си го изтеглиш от Microsoft с цел да го пробваш и реално нищо не пречи да си го ползваш разликата е един надпис в долния десен ъгъл.

В случая обаче те са търговец и въпреки че не говорим за "активатори" а пробно копие може и да има някакъв закон по-въпроса...

п.с. Не е сложно да си го инсталираш и сам. 10 е особено улеснен в това отношение а го има и на български ако това ще те улесни.

Ползваш тази програмка за изтеглянето - https://www.kaldata.com/софтуер/microsoft-windows-iso-download-tool-112968.html

А с тази го записваш на флашка (просто избираш iso файла без да правиш някакви специални настройки) - https://www.kaldata.com/софтуер/rufus-92869.html

При 7 има някой ограничения и е малко по-сложно и с ползването и въобще най-добре си го спести.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или просто си сваля Media creaton tool ,който му го сваля и направо му го прави на флашка за инсталиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.