Премини към съдържанието
Бисер Петков

Съществува ли програма за сливане на два клипа във видео панорама?

Препоръчан отговор

Идеята е при снимане от три камери /може и две със застъпване на кадрите 1/3 или 1/2./ в студио от три различни ъгъла да може да се слеят видео кадрите в един по-широк, тоест видео панорама. Има ли програма за такъв вид монтаж или няма?

И другото, което искам да питам е дали има програма подобно на фотошопа , но за видео да изрежа обекти от видеото и да им сложа друг фон /background/?

Снимам на зелен фон, но след като четох на много места /влючително и тук една тема от 2010г./, че може със Сони Вегас /имам я инсталирана/. Но след доста проби не се сменя фона /снимка използвам за да се получи като фототапет/, а и видеото заедно със снимката стават полупрозрачни, и се виждат смесено. Имам инсталирани Filmora, Cyberlink Power director 16, Sony Vegas Pro 13, Adobe Premiere CC 2017 и програмите за фото обработка Adobe Photoshop CC 2015, adobe Lightroom 6.8 /но с тях не знам да се обработва видео/.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.12.2017 г. в 7:11, ExaFlop написа:

Благодаря. Сега остана да се оправя със смяната на  background-а на видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.