Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, счупи ми се стойката на монитора, който е в гаранция но явно стойката не влиза в нея и сега не знам от къде мога да си закупя тази част. На снимката си личи откъртеното, не искам да го лепя и да не мога да го мърдам. 

dsad.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не си закупиш удобна за теб стойка, VESA 75/100 според поддържаната от монитора ти?

http://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwihjKHTuPbXAhUFa1AKHQSBD6YQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.mrejata.bg%2FHAMA-95832&psig=AOvVaw2CoCYMmO1pyuNnvha7ddMj&ust=1512686003785563

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо по-добре го качни на стената много по-удобно се получава и се освобождава място :D

Редактирано от Horatio Caine (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На гаранционната карта имаш телефони на сервизи, звъниш и питаш за цена!

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да беше споменал и модела на монитора. Как да се дадат конкретни предложения за стойка точно за твоя монитор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ExaFlop написа:

А да беше споменал и модела на монитора. Как да се дадат конкретни предложения за стойка точно за твоя монитор...

Ти пък още малко и нещо друго ще искаш. Човека е писал марка, то колко модела има няма 10000 +- :D Хвърляш един боб, включваш кристалната топка в контакта и вичко става ясно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.