Премини към съдържанието
lyusitseki

Проблем: Иконките не се отварят в Windows 10 Pro

Препоръчан отговор

Иконките са се променили, кликайки на тях,  появява се следното: 

The item ActoRd32.exe that this shortcut refers to has been changed or moved, so this shortcut will no longer work properly. Do you want to delete this shortcut? " Елементът ActoRd32.exe, за който се отнася този пряк път, е променен или преместен, така че  този пряк път вече няма да работи правилно. Искате ли да изтриете този пряк път?"

Антивирусната ми е: Malwarebytes Premium 3.3.1,  Ashampoo WinOptimizer 15  почиства системата  и двете са лицензирани.....какво  би могло се случи?  Не мога да открия нито една програма, всички със формат EXE..  Благодаря Ви!

Screenshot (10).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, lyusitseki написа:

Ashampoo WinOptimizer 15  почиства системата  и двете са лицензирани.....какво  би могло се случи?  Не мога да открия нито една програма, всички със формат EXE

Старттирай Ashampoo WinOptimizer и възстанови последното почистване.
И СПРЕТЕ ДА ПОЛЗВАТЕ ЧИСТАЧКИ В АВТОМ,АТИЧЕН РЕЖИМ!!!
Баавно (понякога не толкова бавно)убивате операционната си ситема!!!

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mallware  не е антивирусна ,а инструмент за почистване .А това другото ,което ползвате ............без коментар .Тия уж оптимизиращи програми вредят повече от колкото помагат!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирах системата и сега съм на кръстопът... Какъв антивирусен софтуер да поставя? Malware блокира  сайт или страница,  ако присътсва вирус...Avast? Не внушава доверие.. CCleaner Professional и т.н. Кой вариант е най оптимален?  Без тези съставляващи не може, аз мислех,  всичко е ок, но, изглежда, не така...Страхувам се за системата! Честита КОЛЕДА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, lyusitseki написа:

Какъв антивирусен софтуер да поставя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/7/2017 в 0:57, lyusitseki написа:

Иконките са се променили, кликайки на тях,  появява се следното: 

The item ActoRd32.exe that this shortcut refers to has been changed or moved, so this shortcut will no longer work properly. Do you want to delete this shortcut? " Елементът ActoRd32.exe, за който се отнася този пряк път, е променен или преместен, така че  този пряк път вече няма да работи правилно. Искате ли да изтриете този пряк път?"

Антивирусната ми е: Malwarebytes Premium 3.3.1,  Ashampoo WinOptimizer 15  почиства системата  и двете са лицензирани.....какво  би могло се случи?  Не мога да открия нито една програма, всички със формат EXE..  Благодаря Ви!

Screenshot (10).png

Това явление е често срещано !

Няма нищо общо с оптимизиращи  програми или защитен софтуер !

След всяко голямо обновление на системата възниква този проблем !

Проблема се решава със повторна инсталация на неработещите програми !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, аз съм наясно с този проблем, предприех много варианти от 7 декември до днешен ден, прочетох какво ли не в руско, англо и френскоезични форуми..Но, реших да не губя време и да започна от квота 0. И, разбира се, на десктопа  стоит под номер1 Malwarebytes Premium, супер пазач, далее CCleaner Professional, работи не в автоматичен режим...Трябва много добра антивирусна програма, преди години ползвах чешката, но сега съм на друго мнение, възможно  греша,  ще помисля ...Искам актуална информация,, а не от 2007 г...От тогава до нес на пазара се явиха нови играчи...

Редактирано от lyusitseki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, lyusitseki написа:

Разбира се, аз съм наясно с този проблем, предприех много варианти от 7 декември до днешен ден, прочетох какво ли не в руско, англо и френскоезични форуми..Но

Уиндоус 10 е на етап усилена разработка ! Много промени се правят ! Все още не е готова !

Защитния софтуер на Касперски препоръчвам !

Лек е !

Има безплатна версия !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз мисля за Касперски, имах го в TRIAL.  Харесва ми е десетката  въпреки всички издънки..И описаният проблем се яви след Update...Merci 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.