Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, заслужава ли си Nokia 3? Как е като телефон добре ли се представя. В момента съм със Samsung Galaxy J5 (2015). Спрямо моя има 2gb ram и малко по-мощна батерия заслужава ли си? Цъкам Clash Royale. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам, кой знае каква разлика със Samsung Galaxy J5 (2015). Според мен не си заслужава. Ако ще давате пари за нов телефон, то поне да е значително по-добър. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се насоча към Nokia 5? Много ми хареса като дизайн и всичко. На Samsung-а  не ми стигат 8gb.с всички глулости на него явно е от това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Kristian Denkov написа:

Да се насоча към Nokia 5? Много ми хареса като дизайн и всичко. На Samsung-а  не ми стигат 8gb.с всички глулости на него явно е от това.

Да ,по-бива от 3-ката. Вашият "Samsung" и Nokia 3 са с кажи-речи еднакви батерии 2600-2630mAh. Nokia 5 e с 3000mAh батерия и двойно повече рам от самсунгът. Nokia 6 32GB Dual също не е лоша, и не е особено скъпа, към 400лв някъде. 

http://shtepsel.bg/product/859/nokia-6-dual-sim-black.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре благодаря ще видя какво ще предложат от виваком, защото ще правим нов договор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този телефон, съм много е добър обаче батерията е много зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

С този телефон, съм много е добър обаче батерията е много зле.

Явно е вярно, че MediaTek са много енергонеефективни. Аз съм с 5-ца, батерията не е много по-голяма, но процесора е 8 ядрен, би трябвало да е голям консуматор, но е на Qualcomm доволно държи телефона впрочем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Soviet Soldier написа:

Явно е вярно, че MediaTek са много енергонеефективни. Аз съм с 5-ца, батерията не е много по-голяма, но процесора е 8 ядрен, би трябвало да е голям консуматор, но е на Qualcomm доволно държи телефона впрочем.

Последно време почна много бързо почна да пада, сигурно ще върна настройките под разбиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Последно време почна много бързо почна да пада, сигурно ще върна настройките под разбиране.

Странно. Като цяло Nokia държат прилично от към батерия. Преди 5-цата имах Lumia 520 батерията беше 1430mAh и държеше доста доволно. Иначе и 520-ката ,както и 5-цата ползват американски хардуер Adreno и Qualcomm.
3-ката ползва китайските Mali и Mediatek, явно не е само легенда лошата им енергоефективност. Впрочем мой познат преди няколко дни се оплака от същия проблем с батерията при 3-ката. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще върна настройките тя буквално за един ден и я няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.