Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам домашни камери като напиша ип-то в браузера ми излиза двр пиша потребител и парола след това влиза в системата но ми иска нчкакъв плугин свалчм го инсталирам го  и нищо  пак същото 

Unbenannt.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С ФФ на Мозила ще ти се получат нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има предвид Mozilla FireFox ("огнената лисица" :) https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/?scene=2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвах всичко но все едно и също нчма плугин  и с мозила не става ... и от телефона пробвам същото или тябва да наглася двр на друг форрмат да записва

Unbenannt.jpg

преди 12 минути, Freem@n написа:

Има предвид Mozilla FireFox ("огнената лисица" :) https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/?scene=2

да свалих я но не става 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би нещо от страницата "Konfiguration" да може да се настрои ?

Кой е модела на DVR - устройството ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, И. Купенов написа:

пробвах всичко но все едно и също нчма плугин  и с мозила не става ... и от телефона пробвам същото или тябва да наглася двр на друг форрмат да записва

Unbenannt.jpg

да свалих я но не става 

Като свали плъгина опресни ли страницата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, XECUTIONER написа:

Като свали плъгина опресни ли страницата?

да затворих и отворих браузера 

IMG_20171207_20531455.jpg

точно този тук е http://www.conceptronic.net/pt/product.php?id=975&linkid=974

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една програма от сайта на производителя, но тя май е само за някакво конфигуриране, например за смяна на IP адреса на устройството ... : http://download.digital-data.de/conceptronic/tools/SADP_Tool_3.0.0.2Build20150911.zip

В това видео обаче пича гледам си влиза през Internet Explorer, макар че той е с друго устройство, все пак - опитвал ли си и с него ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, И. Купенов написа:

да затворих и отворих браузера 

Ммм...отваряш FF => следваш процедурата => теглиш плъгина => рифрешваш с бутона в браузъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок аз намерих как да ги отворя с guarding expert но сега проблема е че немога да гледам на живо иначе записите ги вивдам мога да ги гледам но когато натисна да гледам на живо зарежда и зарежда и нищо не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В голяма част от случаите подобни китайчета работят само с IE/32 (ползват и ActivX контроли)

Освен това,  инфото долу в дясно казва, че има проблем с ключа за кодиране на потока

Редактирано от street racer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, street racer написа:

В голяма част от случаите подобни китайчета работят само с IE/32 (ползват и ActivX контроли)

Освен това,  инфото долу в дясно казва, че има проблем с ключа за кодиране на потока

да но как да го опрвя това сшъразан съм през рутера с двр този не китайски в германия живея и съм го купил от фирмата производител.

настройките и видеото което е записано ги виждам и от телефона и от браузера и от програмата но проблема е че ливе немога да гледам камерите ? къде е проблема немога да расзбера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са самите камери - аналогови/AHD или IP?

През самия DVR виждаш ли ги? - имам в предвид с монитор, закачен директно на DVR-а?

Да не се окаже, че не е DVR, а NVR  - нещата са коренно различни

ПС Най обикновени, беандирани китайчета са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камерите са аналогови и да когато само двр е включен ги виждам и всичко е нормално но когато влезна от компютъра виждам само записите работи всичко мога да настройвам двр през компютъра но не виждам ливе в момента камерите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако камерите са аналогови,няма как да ги виждаш на живо,през браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде из настройките трябва да има една,която е за изпращане на данни към отдалечен сървър.Там се вписва IP-на сървъра и номера на порта.Ако ще го наблюдаваш само от един комютър,ще впишеш неговото IP и зададеш някой отворен порт.Има и друг вариант за да можеш да наблюдаваш камерите от всеки компютър или смартфон.Той е чрез някой сайт,който извършва такива услуги,където се вписваш с акаунт и гледаш на живо камерите си.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това изобщо не е вярно! На практика двр-а го играе "видео сървър". Портовете (обикновено 2 или три) е необходимо да се отворят в рутера за гледане "отвън" - извън LAN! Това е "следващ етап" :)

Първото условие в случая е LAN IP на двр-а, да се резервира по MAC в рутера - за да не се сменя във времето!

Но тук човека напрактика има достъп до двр-а (през браузъра - най вероятно на порт 80). А това "guarding expert" ми намирисва на някакъв CMS!?

И вероятно има няккакво криптиране на потока, което трябва да се укаже изрично!

Както вече казах, първо трябва да се стартира 32 бит IE и да се пробва през него достъп до адреса на двр-а - вероятно ще се наложи разрешаването на изпълнение и инсталиране на АctivX.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, street racer написа:

Това изобщо не е вярно! На практика двр-а го играе "видео сървър". Портовете (обикновено 2 или три) е необходимо да се отворят в рутера за гледане "отвън" - извън LAN! Това е "следващ етап" :)

Първото условие в случая е LAN IP на двр-а, да се резервира по MAC в рутера - за да не се сменя във времето!

Но тук човека напрактика има достъп до двр-а (през браузъра - най вероятно на порт 80). А това "guarding expert" ми намирисва на някакъв CMS!?

И вероятно има няккакво криптиране на потока, което трябва да се укаже изрично!

Както вече казах, първо трябва да се стартира 32 бит IE и да се пробва през него достъп до адреса на двр-а - вероятно ще се наложи разрешаването на изпълнение и инсталиране на АctivX.

Достъп до ДВР имам през гугъл хром и през интернет експлорер. но проблема е че виждам само записите немога да гледам на живо.
Когато напиша ип=то на двр се свързвам с него пиша потребител и парола и влизам в системата но когато влезна мога да настройвам двр и мога да гледам записите до преди 5 мин от отварянето на програмата в модема са зададени портовете имам инсталиран флаш плейар 9 той беше на диска от камерите и тази програма гуардинг експерт през програмата и експлорера виждам това.

Както казах виждам записите виждам и настройките но не виждам на живо?

Unbenannt.jpg

Unbenannt1.jpg

Unbenannt12.jpg

Unbenanntd.jpgМоже би от това последното но как и какво трчбва да направя

Редактирано от И. Купенов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Лина Георгиева
      Здравейте, 
      Правя един ~едночасов клип, който е съставен от ~25 по-малки клипчета, като между отделни части от клипа има черен 'simple color' с текст отгоре. Работя с последната версия на Filmora, безплатeн лиценз. Днес отворих последния си запазен project file, редактирах го известно време, след това натиснах 'Save', програмата изведнъж се затвори от нищото. Опитах се да отворя project файла, но резултатът беше, че целият клип освен черния 'simple color' и текста, е изчезнал! Опитах се да отворя по-предишни мои project файлове, но резултатът беше същия, освен за един, който бях правила преди седмица- изписа се "The file was made on an older version of Filmora and needs to be converted.", конвентирах project файла, но след като го затворих и отворих отново, същото се случи и с този project file ... Нямаше никакви далогови прозорци, че нещо не е наред. Не съм работила с по-стара версия на Filmora докато съм обработвала клиповете. 
      Моля ви, помогнете ми, вече се хващам за главата, не искам да губя повече project файлове, 4 месеца труд хвърлих по този клип, трябваше да бъде за рожден ден на много важен за мен човек, не искам да го разочаровам, тъй като вече знае за клипа, не искам и да правя отново абсолютно целият клип наново! 
      Това е всичко, което е останало от клипа.

• от taika
      Здравейте, искам да попитам дали е проблем, ако видео картата ми (Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB) при натоварване, предимно при игри (от рода на GTA 5, Assassin's Creed Origin, Need For Speed Payback) е нормално и безопасно за нея да е натоварена на 99%?
      Процесор: i7-7770HQ 2.80 GHz
      RAM: 8 GB
      (Lenovo Legion Y520)
      Благорадя!
    • от El Shaarawy92
      Имам следната конфигурация - Pentium G2020, Nvidia GT9500, 4GB RAM, 500HDD, XFX TS 430W. Искам да си закупя по - добро видео. Компютърът  се използва за игри, като не е задължително най  - новите заглавия да се играят на най - високи изисквания, а просто искам добър FPS.Всъщност основно играя игри като LoL, CS:GO и Fifa, които не са толкова тежки. Въпросът ми е, какво трябва да е, защото процесорът е стар и изобщо има ли смисъл от ново видео. Може и втора ръка. Ако няма смисъл, то е време за смяна на дъното и процесора.
    • от Любослав Георгиев
      Здравейте ! Преди всичко искам да се извиня ако има подобна тема.
      Имам сравнително "добър" лаптоп, Aser Aspire f15 с видео карта Nvidia Geforce 940MX с 4 гб VRAM , Процесор Intel Core i5-7200U и РАМ 12 гб , но имам проблем с някои игри.Давам пример с играта Fortnite , която не изисква много големи системни характеристики , но при максимални настройки на графиката, енвайърмънт-а се показва размазан.Става на въпрос за по далечните обекти, също така и за по близките обекти се показват недостатъчно добре.Това се получи и с друга игра - Paragon.Детайлите се показват пикселизирани, въпреки че съм на максимални настройки. Проверих дали случайно не съм забравил да направя ъпдейт на видео картата, такъв нямаше, тоест имам актуални драйвъри.Не съм сигурен дали това може да си породи от факта, че ловя интернет през рутер, а той е на моменти е бавен.Или пък имам хардуерен проблем с лаптопа.
      С игри от рода на CS:GO или League of Legends всичко е наред, също така подкарах GTA V и с нея проблем нямаше.
      Ще съм благодарен ако някой ме доближи до решението на проблема, защото лаптопа е гаранционен , а тези от Тъпополис бавят поръчката минимум 2 месеца и накрая излиза, че нищо не пипат по него.Носил съм го за дребни проблеми. Та да конкретния проблем , нужна ми е насока дали проблема е хардуерен или нещо от настройките на играта или Win 10. Благодаря !
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Търся безплатен сайт, в който мога да кача желания от мен клип, да му напиша субтитри и да го сваля с тях, като едно цяло. Бих могъл да извърша подобно нещо във Vbox примерно, но субтитрите там са отделно. Като го сваля, клипът ще е отново без субтитри, а трябва да го кача и в няколко други сайта. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.