Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам домашни камери като напиша ип-то в браузера ми излиза двр пиша потребител и парола след това влиза в системата но ми иска нчкакъв плугин свалчм го инсталирам го  и нищо  пак същото 

Unbenannt.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опита ли с Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge, Opera ... ?

Редактирано от [email protected] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С ФФ на Мозила ще ти се получат нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има предвид Mozilla FireFox ("огнената лисица" :) https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/?scene=2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвах всичко но все едно и също нчма плугин  и с мозила не става ... и от телефона пробвам същото или тябва да наглася двр на друг форрмат да записва

Unbenannt.jpg

преди 12 минути, [email protected] написа:

Има предвид Mozilla FireFox ("огнената лисица" :) https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/?scene=2

да свалих я но не става 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, И. Купенов написа:

пробвах всичко но все едно и също нчма плугин  и с мозила не става ... и от телефона пробвам същото или тябва да наглася двр на друг форрмат да записва

Unbenannt.jpg

да свалих я но не става 

Като свали плъгина опресни ли страницата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, XECUTIONER написа:

Като свали плъгина опресни ли страницата?

да затворих и отворих браузера 

IMG_20171207_20531455.jpg

точно този тук е http://www.conceptronic.net/pt/product.php?id=975&linkid=974

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една програма от сайта на производителя, но тя май е само за някакво конфигуриране, например за смяна на IP адреса на устройството ... : http://download.digital-data.de/conceptronic/tools/SADP_Tool_3.0.0.2Build20150911.zip

В това видео обаче пича гледам си влиза през Internet Explorer, макар че той е с друго устройство, все пак - опитвал ли си и с него ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, И. Купенов написа:

да затворих и отворих браузера 

Ммм...отваряш FF => следваш процедурата => теглиш плъгина => рифрешваш с бутона в браузъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок аз намерих как да ги отворя с guarding expert но сега проблема е че немога да гледам на живо иначе записите ги вивдам мога да ги гледам но когато натисна да гледам на живо зарежда и зарежда и нищо не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В голяма част от случаите подобни китайчета работят само с IE/32 (ползват и ActivX контроли)

Освен това,  инфото долу в дясно казва, че има проблем с ключа за кодиране на потока

Редактирано от street racer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, street racer написа:

В голяма част от случаите подобни китайчета работят само с IE/32 (ползват и ActivX контроли)

Освен това,  инфото долу в дясно казва, че има проблем с ключа за кодиране на потока

да но как да го опрвя това сшъразан съм през рутера с двр този не китайски в германия живея и съм го купил от фирмата производител.

настройките и видеото което е записано ги виждам и от телефона и от браузера и от програмата но проблема е че ливе немога да гледам камерите ? къде е проблема немога да расзбера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са самите камери - аналогови/AHD или IP?

През самия DVR виждаш ли ги? - имам в предвид с монитор, закачен директно на DVR-а?

Да не се окаже, че не е DVR, а NVR  - нещата са коренно различни

ПС Най обикновени, беандирани китайчета са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камерите са аналогови и да когато само двр е включен ги виждам и всичко е нормално но когато влезна от компютъра виждам само записите работи всичко мога да настройвам двр през компютъра но не виждам ливе в момента камерите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако камерите са аналогови,няма как да ги виждаш на живо,през браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде из настройките трябва да има една,която е за изпращане на данни към отдалечен сървър.Там се вписва IP-на сървъра и номера на порта.Ако ще го наблюдаваш само от един комютър,ще впишеш неговото IP и зададеш някой отворен порт.Има и друг вариант за да можеш да наблюдаваш камерите от всеки компютър или смартфон.Той е чрез някой сайт,който извършва такива услуги,където се вписваш с акаунт и гледаш на живо камерите си.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това изобщо не е вярно! На практика двр-а го играе "видео сървър". Портовете (обикновено 2 или три) е необходимо да се отворят в рутера за гледане "отвън" - извън LAN! Това е "следващ етап" :)

Първото условие в случая е LAN IP на двр-а, да се резервира по MAC в рутера - за да не се сменя във времето!

Но тук човека напрактика има достъп до двр-а (през браузъра - най вероятно на порт 80). А това "guarding expert" ми намирисва на някакъв CMS!?

И вероятно има няккакво криптиране на потока, което трябва да се укаже изрично!

Както вече казах, първо трябва да се стартира 32 бит IE и да се пробва през него достъп до адреса на двр-а - вероятно ще се наложи разрешаването на изпълнение и инсталиране на АctivX.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, street racer написа:

Това изобщо не е вярно! На практика двр-а го играе "видео сървър". Портовете (обикновено 2 или три) е необходимо да се отворят в рутера за гледане "отвън" - извън LAN! Това е "следващ етап" :)

Първото условие в случая е LAN IP на двр-а, да се резервира по MAC в рутера - за да не се сменя във времето!

Но тук човека напрактика има достъп до двр-а (през браузъра - най вероятно на порт 80). А това "guarding expert" ми намирисва на някакъв CMS!?

И вероятно има няккакво криптиране на потока, което трябва да се укаже изрично!

Както вече казах, първо трябва да се стартира 32 бит IE и да се пробва през него достъп до адреса на двр-а - вероятно ще се наложи разрешаването на изпълнение и инсталиране на АctivX.

Достъп до ДВР имам през гугъл хром и през интернет експлорер. но проблема е че виждам само записите немога да гледам на живо.
Когато напиша ип=то на двр се свързвам с него пиша потребител и парола и влизам в системата но когато влезна мога да настройвам двр и мога да гледам записите до преди 5 мин от отварянето на програмата в модема са зададени портовете имам инсталиран флаш плейар 9 той беше на диска от камерите и тази програма гуардинг експерт през програмата и експлорера виждам това.

Както казах виждам записите виждам и настройките но не виждам на живо?

Unbenannt.jpg

Unbenannt1.jpg

Unbenannt12.jpg

Unbenanntd.jpgМоже би от това последното но как и какво трчбва да направя

Редактирано от И. Купенов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с интернет експлоръра ъпдейтнат и се качват добавките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от kristiyan.channel
      В това видео ви казвам 10 Причини защо да си купим iPhone и какви са му предимствата. 
    • от kristiyan.channel
      В това видео ви показвам как обработвам снимките си за инстаграм
    • от kristiyan.channel
      Здравейте на всички
      В това видео ви показвам как можете да си добавите SWIPEUP опция в Инстаграм още преди да сте достигнали 10000 последователя. Цялата магия се случва чрез IGTV. И въпреки, че е малко по различно от другите SWIPEUP опции все пак е доста яко. Ако и вие мислите така Харесайте и споделете клипът в социалните мрежи. 
      ! Ако искате пишете в коментарите какво искате да бъде следващото видео. 
      Последвайте ме в Instagram: https://instagram.com/krisi_jordanov
      За бизнес запитвания: [email protected]
      FAQ
      1.  Какъв е моят телефон? 
           Моят телефон е iPhone XS MAX
      2. С коя програма обработвам видеата си? 
           Обработвам видеата си с Filmora 9
      3. Къде живея? 
           В момента живея в България.
    • от kristiyan.channel
      Здравейте на всички
      Аз съм Крис,
      И днес ще ви разкажа за 10 приложения които са безмислени. Някои от тези приложения не вършат никаква работа а други от тях нямамт смисъл. 
      !!!!!   Някой от тези приложения са премахнати от APPLE APPSTORE. 
      Последвайте ме в Instagram: https://instagram.com/krisi_jordanov
      За бизнес запитвания: [email protected]
      FAQ
      1.  Какъв е моят телефон? 
           Моят телефон е iPhone XS MAX
      2. С коя програма обработвам видеата си? 
           Обработвам видеата си с Filmora 9
      3. Къде живея? 
           В момента живея в България.
    • от илия кочев
      Здравейте!!!!!!!!
      Имам нужда от помощ!!!!
      Имам лаптоп Sony Vaio VPCEJ2Z1E.
      Купен е втора употреба.
      Характеристики
      intel core i5 2430m
      Nvidia 410M 1GB
      8GB Ram
      1TB hard disk
      Windows 7 ultimate 64 bit
      Проблема е следния понякога когато сърфирам из интернет или играя някоя игра (cs go) Лаптопа ми замръзва (екран,светлини) и за да го оправя трябва да задържа бутона за изключване или пък става черен екрана.
      Рамта е тествана нищо и няма - Процесора е тестван нищо му няма - Видеото е тествано нищо му няма - Хард диска е купен наскоро и нищо му няма.
      Предложения на какво може да се дължи това ?
      Благодаря за вниманието!!!!!!!

• Дарение

• Добави ново...