Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Отказах се от Булсатком тъй като цяла зима обливаме чинията с топла вода за да има сигнал! Засега съм към Мтел по кабел, та въпроса ми е : цялато демонтирано оборудване за сателитната може ли да се ползва и има ли търсене на символична цена? Благодаря за вниманието...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се облива с топла вода, защото истива и замръзва - чисти се от сняг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да гледаш безплатните сателитни

https://www.olx.bg/ad/satelitna-antena-ID75IfJ.html#4b9490b868

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nickolaycho написа:

Отказах се от Булсатком тъй като цяла зима обливаме чинията с топла вода за да има сигнал! Засега съм към Мтел по кабел, та въпроса ми е : цялато демонтирано оборудване за сателитната може ли да се ползва и има ли търсене на символична цена? Благодаря за вниманието...

Оборудването трябва да се върне с изключение на антената. Поинтересувай се, да не ти дойде честитка за неустойки по договор и да се чудиш откъде ти е дошло.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nickolaycho написа:

Имам чувството, че си слязъл от влака точно, когато закачат новия локомотив(сателит). :) 

Всъщност през лятото - още преди да тръгне сателита - един от моите колеги се чудеше какво са направили в Булсатком, понеже преди при скромно влошаване на времето му прекъсвала сателитната телевизия, а при последните летни бури изобщо не е имал такъв проблем. Все пак всеки с предпочитанията си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отговорили! А преминах към Мтел и защото ми предложиха много изгодно телевизия + интернет за разлика от прехваления Булсатком...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 08/12/2017 в 16:36, nickolaycho написа:

...та въпроса ми е : цялато демонтирано оборудване за сателитната може ли да се ползва ...

Може да се ползва да си печеш тиквени семки на него навън. Слагаш от две страни тухли и по средата палиш огън, после отгоре малката чинийка булшитковска и изсипваш семките, да ви е сладко.

Аз моите антени ги поливах с топла вода през лятото да ги мия от акото на насекомите, през зимата не ги пипам, те си работят и със снежец.
Жалко е че си спрял да плащаш на булшитковци, аз много обичам да гледам техния сателит без да плащам.
Грехота е да се плаща за гледане на телевизия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.