Премини към съдържанието
нова

Програма,с която компютърът е постоянно включен.

Препоръчан отговор

Здравейте, не съм компютърен специалист и се надявам да ме разберете какво искам .

Тегля програма, която много ми трябва, но актуализацията върви мн бавно. Пускам комп вечер като се прибера от работа, но така ще чакам дълго. Има ли програма, която да кара комп да не "заспива", защото тогава спира актуализирането,  тоест аз да не съм постоянно на него през  деня и да се тегли програмата. 

Поздрави

пп Дано не обърках раздела и не сгафих с поста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми ти това и от настройките на уиндоуса може да го направиш: Control Panel> Hardware and Sound>Power Options> и избираш от падащото меню, put computer to sleep>Never. Само екрана да ти се изключва. И ако си от настолен би трябвало да избираш настройката да ти е винаги за High Performance защото нямаш батерия която да пестиш.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows???
Пишеш в търсачката на Windows - Power Options, вътре избираш Change Plan settings и от там търсиш "Put the computer to sleep" - Never или нещо подобно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за бързите отговори, ще правя както написахте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.