Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Сутринта като станах и си отворих fb, най-отгоре имах предупреждение, че ми е била премахната снимка,която не отговаря на условията, била разголена и т.н. Натиснах на известието за повече инфо,но ме прехвърли директно към новините..  както и да е не е там проблемът. Проблемът е, че аз по това време  не съм изобщо качвал каквото и да е.  Проверих сесиите,  от които е влизано и едната беше от моя телефон а другата от компютър с chrome и windows 8.1, но това е моят личен компютър предполагам, защото всички сесии са от моето населено място.Затворих всички сесии. Проверих си и абв пощата и там също е влизано единствено с моето ip. Възможно ли е да е влизано и да е публикувано нещо от моя профил или пък да е станала грешка някаква ? Трябва ли да взема някакви други мерки за сигурност ?

Телефонният номер ми е вързан към акаунта, затворил съм всички сесии, пуснал съм известията, ако някой се опитва да влезе от друго устройство. Друго не знам какво да правя. Паролата не съм я сменял, защото тя е над 15 символа.

С две думи има ли от какво да се притеснявам и трябва ли да направя още нещо относно сигурността на профила си ?

Поздрави!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Без умствен капацитет написа:

ако си с рутер, провери да не би да имаш някой съсед на него

Дори и да има, проблема не е от това. В моя рутер са свързани 6-7 у-ва и няма такъв проблем.

Това може да е бъг. Типично за фб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Без умствен капацитет написа:

ако си с рутер, провери да не би да имаш някой съсед на него

Как става това ? Нямам достъп до рутера, защото е на кабелен оператор. Иначе паролата е  дълга с малки  и големи букви.

преди 7 часа, iAppleBeats написа:

Това може да е бъг. Типично за фб

Т.е да не се притеснявам повече и да не правя нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.