Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Искам да купя на булката нов телефон. В момента ползва някаква Лумия, но определено си е за подмяна.

До момента вариантите са ми IPhone SE или IPhone 6. Подхвърли, че би взела и моя телефон, ако го сменям (Honor 8, железен е!)

Бихте ли дали някакъв съвет кой от горните и защо ( четох малко негативи за IPhone 6) или някакво друго предложение. Телефонът ще се ползва за разговори и интернет. Няма да се купува от България!

Не посочвам фиксиран бюджет поради разлика в цените, но ориентировъчно 300-350 евро.

Поздрави от Финландия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този бюджет си купи Mate 10 Lite, и дай Honor-а на жена си. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено нямам намерение да сменям Honor-a. За нуждите ми е перфектен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава го купи за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5,9 инча в ръката на ниска на ръст жена на мен лично ми изглежда странно! Може и да греша, но телефон с размери над 5-5.2 инча идва доста голям!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е топ модел в средния клас, и няма аналог според мен, затова го предложих. Варианти иначе има колкото искаш - Huawei P10 Lite, някой Samsung от A/J сериите и т.н. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! За съжаление, покупката на телефон не е ежедневие и не следя пазарите. Това е и целта на темата във форума - да попитам по-запознатите! Определено ще добавя предложението ти към листа на вариантите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за SE 128GB са предостатъчни за жена, която ще си прави селфита тегли игрички и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По ред причини SE е за предпочитане пред 6-цата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.