Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сънувах как най-добрият ми приятел целува момичето което обичам.. какво трябва да означава това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

не съм психолог, но си мисля за "ревност, скрита под повърхността на съзнанието"
аве, ревнив си ве, ама още не го знаеш:tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Анонименн написа:

Сънувах как най-добрият ми приятел целува момичето което обичам.. какво трябва да означава това

Значи обичаш на приятеля си приятелката му ?
А божите заповеди чел ли си ги ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато е само сън не се притеснявай.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, oavramov написа:

Докато е само сън не се притеснявай.

Аве то за тук не се притеснявай, за онуй няма страшно те са само приятели и накрая бремена от трети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Анонименн написа:

Когато видиш на сън други да се целуват, означава, че те очакват сърдечна болка и тъга.

Така пише в съновника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 часа, Анонименн написа:

Значи че сте гаджета, ама тя не знае. така ги виждам ас нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, дръндю написа:

не съм психолог, но си мисля за "ревност, скрита под повърхността на съзнанието"
аве, ревнив си ве, ама още не го знаеш:tongue2:

Да и то много съм ревнив.. може би това е отговора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Анонименн написа:

А аз сънувах, как Бойко Борисов реди пасианс на луната, а цените на тока падаха ли падаха - "какво трябва да значи това"

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Анонименн написа:

Означава опасност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Йордан Георгиев Йорданов
      Моника Колева е R&B изпълнителка по-известна в интернет пространството със своите кавъри и авторски парчета.
      Моника Колева има 2 микстейпа/албума реализирани до сега, които записва в студиото си и обработва сама. 
      Първият микстейп се казва “She” и го пуска през края на 2015. Можете да го намерите в сайта на datpiff.com , както и на официалния й YouTube канал.
      Втория микстейп със заглавие “Sensual Seven” пуска през лятото на 2017 в канала си в YouTube за безплатно слушане за своите фенове.
      Също през 2017 Моника пуска първото си българско парче със заглавие „Проблем“. Парчето можете да чуете тук: https://youtu.be/KxtQmDMY2sg 
      По-късно през есента се появява на бял свят и ремикса, който е продуциран от M&M Beat'z x Tarky: https://youtu.be/exJXBR7_RuI

Последвайте Моника Колева:
      В YouTube https://www.youtube.com/user/sheeee33/featured
      В Instagram @kolevamon

• от Виолет
      Момиче съм, за първа кола искам да е не много голяма, да е практична и залагам на това да е немска, което ме спира на audi, bmw, mercedes, vw .. Моделите, които ми харесват са Bmw 320, Audi A4 и VW Passat .. какво мислите и какво друго бихте ми препоръчали? А да и цената да е до към 7 000лв.
    • от TheTOPLANER
      Така историята ми е следната : От 3 години си харесвам момиче от моя клас - на 13 сме и 2мата.Нямам смелоста да я попитам да сме нещо повече от приятели,защото съм обеден,че не ме харесва ... 1 - не ми е от компанията : 2 - харесва си по големи момчета и 3-то мисли че съм ,,дебел,, - А според мен съм нормален - 13 г , 165 см , 55 килограма - та въпроста е следен : има ли начин да я накарам да мисли по друг начин за мен :?
    • от didododo23
      Пичове имам як проблем с бившето гадже Направих яка глупост и искам да си я върна ПЛС помощ дайте съвети!!
    • от Simmkit
      Здравейте ! Нова съм тук и пиша по един много важен за мен въпрос. ;д Такаа,има едно момче в рейса, с който пътувам след училище,което е много хубаво.Започнах да го харесвам г/д от началото на учебната година,но съм го виждала няколко пъти в рейса и миналата,но тогава въобще не го бях заглеждала ;д . Проблема е, че много го харесвам и искам да се запозная с него,но ме е адски срам.По принцип съм си срамежлива и знам,че това много ми пречи.Преди няколко седмици една приятелка искаше да се запозная с него и понеже не исках,тя отиде и се запознаха.На следващата сутрин го видяла като той леко й се усмихнал и й махнал.Но след това и тя не го е виждала.Преди няколко дена разбрахме,че вече пътува с друг транспорт,но все пак знам неговото училище,а и е близо до нас.Таа,въпросът ми е какво да правя,след като го харесвам,но ме е срам и как по-точно да подходя? Ще съм ви мноого благодарна ако помогнете,дайте съвет. )) 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.