Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди няколко дни при работа таблета ми показа съобщение за изтощена батерия. Исках да дочета абзаца и тогава да включа зарядното. В това време той блокира. Заредих батерията, но той продължи да блокира в съвсем начален етап. Занесох го на специалист, който го рестартира от "корена", но при по-големи файлове или приложения, като интернет проблема остава с или без включено зарядно.

Може ли някой специалист да ми каже коя е най-вероятната причина за това: остаряла батерия (над 4 год.), възникнали в следствие на това грешки в ОС или не дай боже повреден процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако след преинсталиране на ОС, проблемът пак е налице, значи имаш хардуерен проблем. Има си програмки за тестване на хардуера вкл. батерията. Не си казал с каква плочка си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никъде не виждам с коя ОС си? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема може да идва от много неща. Първо щом казваш , че батерията е над 4 години може да се е скапала има вероятност ако се е скапала да е пуснала един вид лъчи към тела и да го е подредила/ затова аз си сменям батерията на 2 години ако не и тела/, второ може би файловете и приложенията, който използваш много го натоварват, също може и ако си с по стара ОС тя се натоварва повече и по - бързо на съвременните приложения. Може да се е разпоил дисплея или платката, случва се понякога от много ползване. Или може да е процесора, но каквото и да е трябва да го занесеш да го отворят и да видят как е положението вътре, щом с рестартирането не се е получило значи проблема е в частите. Но ако и след това не се оправи, което е доста вероятно ако е стар по добре не давай пари да го оправяш ,а иди и си купи нов. Сега има хубави модели на прилични цени. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте, Честита Коледа на всички . Искам да отправя запитване този модел видео карта за лаптоп  Intel HD Graphics 4000 достатъчно мощна ли е , за де се играят актуални игри на нея на прилична резолюция  и също така можели ли да поддържа тежки програми  ?  Благодаря 

• от Иван 12
      Здравейте , търся си преносима батерия за Iphone 6. Давайте съвети за преносими батерии , които няма да ми прецакат батерията на телефона. 
    • от Soviet Soldier
      Здравейте!
      Днес за първи път получих следното съобщение относно активиране на защитата на литиево-полимерната батерия на моя телефон. Стори ми се странно, защото се активира при сравнително висока температура (11-12 градуса) по време на зареждане. 

Реших да прочета някой ред относно батерията на устройството и намерих следната информация: 

Та искам да попитам, тази защита нормално ли е да се активира при толкова висока температура? В крайна сметка 11 градуса не са нищо, на фона на условията, в които би трябвало да функционират тези устройства в далеч по-студени части на света. Ползвал съм други устройства на далеч по-ниски температури от тази, без абсолютно никакви проблеми, та ми с стори странно активирането на този вид защита. Възможно ли е да се е активирала поради софтуерен или хардуерен проблем, или е напълно нормално? 
    • от аm-аm
      Ако продължително време не се ползва, примерно месец, трябва ли да се вади Li-Ion батерия?
    • от bomar00
      Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.