Премини към съдържанието
Rosen27

Лаптопа ми се прецака тотално HP G3

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем с лаптопа ми. Марката е HP, а моделът е G3 450. От скоро започна да не ми зарежда батерията. След това батерията винаги ми стои на 0 процента, дори и с батерия. После започна да става супер бавен и да загрява за има няма никакво време. Сега не ще да включи, тоест включва зарежда уиндолса и дотам, никъде не ще да продължи. Ей сега го включвам и ми показва това. - http://dox.bg/files/dw?a=7a02099d3e ( не ми даде да го прикача от прикачи файл) и това е .. моля за помощ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли не може да снима тоя  iPhone > ? ;) Опитай със снимка на която се вижда поне кода на грешката...

Снимки може да качваш и в https://imgur.com/   и http://picbg.net/index.php - например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер много некадърно направена снимка. Закарай си машината на сервиз и не се занимавай с друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е до снимката, такава е четливостта. Проблема е че дори и аз от първо лице не успх да прочета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Rosen27 написа:

Не е до снимката, такава е четливостта. Проблема е че дори и аз от първо лице не успх да прочета

Носи лаптопа на сервиз, че си го докарал до умиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, ще го занеса в сервиз, но сега включи и се опитах да включа биоса, но не ми дава, забива на boot менюто и точка.. Искам да го преинсталирам но не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от аm-аm
      Ако продължително време не се ползва, примерно месец, трябва ли да се вади Li-Ion батерия?
    • от leonsanchesss
      Здравейте, колеги 
      Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250
      Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

• от Лина Георгиева
      Здравейте, 
      Правя един ~едночасов клип, който е съставен от ~25 по-малки клипчета, като между отделни части от клипа има черен 'simple color' с текст отгоре. Работя с последната версия на Filmora, безплатeн лиценз. Днес отворих последния си запазен project file, редактирах го известно време, след това натиснах 'Save', програмата изведнъж се затвори от нищото. Опитах се да отворя project файла, но резултатът беше, че целият клип освен черния 'simple color' и текста, е изчезнал! Опитах се да отворя по-предишни мои project файлове, но резултатът беше същия, освен за един, който бях правила преди седмица- изписа се "The file was made on an older version of Filmora and needs to be converted.", конвентирах project файла, но след като го затворих и отворих отново, същото се случи и с този project file ... Нямаше никакви далогови прозорци, че нещо не е наред. Не съм работила с по-стара версия на Filmora докато съм обработвала клиповете. 
      Моля ви, помогнете ми, вече се хващам за главата, не искам да губя повече project файлове, 4 месеца труд хвърлих по този клип, трябваше да бъде за рожден ден на много важен за мен човек, не искам да го разочаровам, тъй като вече знае за клипа, не искам и да правя отново абсолютно целият клип наново! 
      Това е всичко, което е останало от клипа.

• от sidopk
      Здравейте, не знам дали линковете към други сайтове са позволени, но имам абсолютно същия проблем като този: https://www.drivereasy.com/knowledge/fix-error-no-amd-graphics-driver-is-installed/

Допълнителната информация, която мога да дам, е че при включването на компютъра ми даде BSOD с грешка 0x00000116 (като преди това си работеше нормално и нямаше никакви индикации, освен в батълнет приложението за игри, където ми казваше, че драйвера е стар, но всичко вървеше). През сейф мод се подкарваше нормално, като двете видео карти стояха с иконки, с удивителен знак, като на снимката. Пробвах много драйвери, дисейбъл, ънинстал, преинсталирах и уиндоуси, като при Win10 след инсталирането драйверите ги захапа и всичко тръгна нормално, но след 1-2 рестарта на лаптопа пак се показа BSOD. В момента съм с Win 7 и не съм инсталирал драйвери. След преинсталациите, когато не захапваше драйверите всичко си вървеше (явно което не се рендира през видеокартите) HD  видео, клипове, филми, приложения във фейсбук. Ако някой има идеи или се е сблъсквал с това, ще се радвам да чуя мнения. Оставам на линия за още допълнителна информация. Благодаря предварително и хубав ден
    • от Krasis
      Здравейте, имам настолен компютър HP media center pc m9000 с инсталиран Windows 7, SP1. Открих при скениране с Есет вирус, който не успях да унищожа. Реших да сменя харда с нов докато намеря лек за стария. От този момент не мога да продължа тъй като нямам контрол над компютъра. Това, което виждам е единствено стартовия екран, на който пише какви опции имам с клавишите F2, F10, F12. Клавиатурата присветва в самото начало но при натискане на който и да е клавиш не дава никакъв резултат. Отново върнах стария хард и все тая.  Накаква идея как да излезна от това положение.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.