Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Извинявам, че често пиша тук, и то за очите, ама то и като не разбирам нищо от офталмология.........Та, имам следни въпрос - опасно ли е, ако ти се случва  през погледа ти да мине ярка жълта светлина и то по  два - три пъти на ден? Симптом ли е на нещо сериозно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не отидеш на очен лекар?От тия супи и сополи къде ти летяха в очите, не се учудвам.Със сигурност не е нормално и най-логично е да потърсиш лекарска помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Здравейте!

Извинявам, че често пиша тук, и то за очите, ама то и като не разбирам нищо от офталмология.........Та, имам следни въпрос - опасно ли е, ако ти се случва  през погледа ти да мине ярка жълта светлина и то по  два - три пъти на ден? Симптом ли е на нещо сериозно?

Да, сериозно е. Това значи че марсианците са те набелязали за отвличане и за експерименти. Купи си някакво оръжие да ги изплашиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

marsianci-imunaktiv-orange-30-tabs.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Anne написа:

Здравейте!

сериозно е, незабавно отивайте на лекар

ей тука набързо намерих някакъв линк 

http://www.jivotatdnes.bg/nachalo/news/zdrave/svetkavicite-v-ochite-moje-da-sa-signal-za-problem

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, дръндю написа:

сериозно е, незабавно отивайте на лекар

ей тука набързо намерих някакъв линк 

http://www.jivotatdnes.bg/nachalo/news/zdrave/svetkavicite-v-ochite-moje-da-sa-signal-za-problem

Не се хаби. Преди 2 години беше постнала подобна тема, че има проблем с очите и тогава и казах да отиде на лекар. Както виждаш ефект няма. Но не се безпокой, марсианците ще я излекуват.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анчето има хипохондрия, не я нападайте така. Тя не е виновна за това...психологичен проблем си е. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото, което бих могъл да ти кажа е, че при отлепване на ретината се получават подобни светкавици.След това става страшно.Бягай на лекар.Във форума само е*авки.Не, че не заслужаваш, заради периодичните простотии, които пускаш, но мисля, че приказката за лъжливото овчарче е ясна на всички.

преди 11 минути, techmaniac написа:

Анчето има хипохондрия, не я нападайте така. Тя не е виновна за това...психологичен проблем си е. :)

Ем то тия супи и сополи все трябва да избият на някъде.

Редактирано от The Negative One (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много шамари яде от майка и Полина! За това и минават светкавици пред очите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.