Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

При пускането на компютъра няма никакъв проблем монитора, но като зареди windows-а,  след известно време ( няколко секунди )  контроста/яркостта намаляват ( монитора става по тъмен ). Може ли да предположите от какво може да  се дължи това нещо ?  И ако е възможно да ми помогнете в оправянето на проблема . 

Монитор - LG 24mp67, този проблем се появява за първи път. Мониторът е на около 2 години

Редактирано от Yup (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows има вградени профили за настройките на монитора. Да си бутал нещо в тях?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, RudeBoy написа:

Windows има вградени профили за настройките на монитора. Да си бутал нещо в тях?...

Не.

Но къде точно са тези настройки ? Може и да съм променил нещо без да си спомням 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами спомнѝ си! Да си се опитвал да калибрираш например?...

Аз как да ти кажа, като даже не споменаваш с какъв Windows си?... :angry: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, аз попринцип използвам 2 монитора на 2 различни места. След като се преместих от по-малкия монитор към по-големия ( което включваше носене на компютъра ) монитора потъмнява (около минута след като зареди  windows-а) и ми изглежда доста по-бавен компютъра. Windows 10 е операционната система и не съм правил нищо като калибриране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Било е заради fall creators update на windows 10 . Върнах се на предната версия и това потъмняване на монитора вече го няма

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.