Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте 

Трябва ми разклонител с 8 до 10 гнезда за предпочитане 10, за компютър,  монитор, колонки,  рутер,  зарядно и разни други малки консуматори. Понеже ме няма никакъв в тока реших да Ви попитам кави характеристики  трябва да гледам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Krum Asenov написа:

Здравейте 

Трябва ми разклонител с 8 до 10 гнезда за предпочитане 10, за компютър,  монитор, колонки,  рутер,  зарядно и разни други малки консуматори. Понеже ме няма никакъв в тока реших да Ви попитам кави характеристики  трябва да гледам.

Няма да е зле да има вграден ватметър и електромер.:) И да е на 230V.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никакви

по стандарт са 

аз лично с повече от 4-5 не съм ползвал

не ми се е налагало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

става, но по слаботоковите имат по малки щепсели - може да спестиш място и пари ако вземеш ако една част са с малки гнезда

http://www.praktiker.bg/bg/Couplers%2C-extensions-and-adapters/РАЗКЛОНИТЕЛ-10-ГНЕЗДА-С-БУТОН-ВКЛЮЧИ-ИЗКЛЮЧИ-HAMA/p/483127

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма смисъл от малки щото са неизползваеми като мушне траф и покрива другите дупки

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време си взех от Баумакс(тогава така се казваше) този. Четири от гнездата са на по-голямо разстояние и кабела му е достатъчно дълъг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sten90 написа:

Преди време си взех от Баумакс(тогава така се казваше) този. Четири от гнездата са на по-голямо разстояние и кабела му е достатъчно дълъг.

Колко пари беше ?

пс: Предполагам ,че е този или поне най-прилича на показания от теб ?
https://www.home-max.bg/razklonitel-10-gnezda/

Редактирано от Krum Asenov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Krum Asenov написа:

Колко пари беше ?

пс: Предполагам ,че е този или поне най-прилича на показания от теб ?
https://www.home-max.bg/razklonitel-10-gnezda/

Може би това е по-новия модел - моя е с един прекъсвач. Не помня точно цената, но беше приблизително толкова. Адаптерите, които имам(рутер TP-Link, Fusion-box, и оптичен рутер на Булсатком) влизат нормално и в по-тесния ред гнезда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе в менютата пише "Без защита" - за съжаление. Ако магазина ти е наблизо - може да отидеш и да разпиташ дали може да ти осигурят такъв модел. Ако не - търси по други сайтове/магазини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.