Премини към съдържанието
ilianaboneva

Да предложите телефон може и реплика за 5-6 месеца ползване

Препоръчан отговор

Здравейте. Бих искала да Ви попитам можете ли да ми предложите някакъв евтин телефон може и реплика за временно ползване 4-5 месеца, Може и втора употреба няма значение. Стига да не е с windows & Apple, само андроид.

Редактирано от ilianaboneva (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За колко пари? Не купувай неизвестни "марки" - лъжат жестоко в характеристиките!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля , че леново ще ти свърши чудесна работа . Защо не опиташ в заложните къщи какво предлагат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ilianaboneva написа:

Здравейте. Бих искала да Ви попитам можете ли да ми предложите някакъв евтин телефон може и реплика за временно ползване 4-5 месеца, Може и втора употреба няма значение. Стига да не е с windows & Apple, само андроид.

Ето - http://www.handy.bg/bg/p/lenovo/lenovo-a1000-dual-sim

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за заложна къща. Много не ми вдъхва доверие, но ще видя ако не намеря друго решение може и да отида.

Да Леново а1000 не е лош, видях го, но преди имах Леново, и много ми даваше ядове, затова предпочитам друг модел. Но благодаря за предложението все пак:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/11/2017 в 19:03, ilianaboneva написа:

Да Леново а1000 не е лош, видях го, но преди имах Леново, и много ми даваше ядове, затова предпочитам друг модел.

Извинявай, ти за ново до 100лв какво по-точно очакваш? Ами вземи си най-китайския за 70лв нов. В Емаг и Технополис има. Винк-минк...
Аз подобно нещо имах по едно време в ръцете и не става.
Има нисък клас Алкател и Моторола - избирай си от тях тогава.

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.