Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Незнам защо но всички игри ми лагват компютъра е чисто нов на няколко дни с windows 10 
ето и параметрите:
и защо телевизора стой като втори монитор ?
Unbenannts.thumb.jpg.cd7e708ab8c151bf2dac5ecae37b34b0.jpgUnbenannt.thumb.png.1e3d5cb30f3bc46b358e84e22643dbbd.pngI ya

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си програмата AIDA или Speccy, така ще може да ни кажеш с каква конфигурация си като хардуер.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С мобилен Pentium N3710 (лаптоп) как искате да играете игри...

Просто това не е машина за игри. в краен случай некоя стара игра от преди 8-10 години или лека casual игрица.

Редактирано от oic (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, oic написа:

С мобилен Pentium N3710 (лаптоп) как искате да играете игри...

Просто това не е машина за игри. в краен случай некоя стара игра от преди 8-10 години или лека casual игрица.

какъв мобилен бе братле обчсних ти че е компютър купен за 500 евро преди 10 дни какъв мобилен какви 10 години немога да разбера ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още по-лошо, за 1000 лева можеше да се сглоби доста свестен компюър, а не да ги даваш за това недоразумение  предполагам, че нещо от рода на https://www.ebay.de/itm/Medion-Akoya-E40001-Desktop-PC-Pentium-N3700-8GB-2TB-DVD-RW-Windows-10-/401390625002

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти може и кило злато да си дал пред час това не променя факта че имаш таблетен процесор.

Видеокарта пък въобще няма.

п.с. Хардуера се вижда от картинката която си дал тоест грешка няма освен ако не си дал характеристиките на друга машина...

А това дали е лаптоп или е десктоп няма връзка гледаме характеристиките не в каква кутия са завряни частите.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

първо се пита ако е това което се вижда не струва  и 100 лв  втора ръка

start menu / computer- right click/ properties /device manager /  разгърни  display adapter  и  processors  и  скрийншот с по- големи букви че нищо почти не се вижда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Yvan Sergeev написа:

първо се пита ако е това което се вижда не струва  и 100 лв  втора ръка

start menu / computer- right click/ properties /device manager /  разгърни  display adapter  и  processors  и  скрийншот с по- големи букви че нищо почти не се вижда.

Unbenannt.jpg

Unbenanntd.jpgИ тук говорим за IGI 1 не за някойа игра която изисква голями параметри

преди 19 минути, Roujin Z написа:

Ти може и кило злато да си дал пред час това не променя факта че имаш таблетен процесор.

Видеокарта пък въобще няма.

п.с. Хардуера се вижда от картинката която си дал тоест грешка няма освен ако не си дал характеристиките на друга машина...

А това дали е лаптоп или е десктоп няма връзка гледаме характеристиките не в каква кутия са завряни частите.

4 ядрен процесор е за таблет ? 

Редактирано от И. Купенов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..... 4x1.60

това е силно колкото двуядрения ми в момента 2 x3.2 и втора ръка е около те толкова 100-200 лв  ако пуснеш някоя игра на повече от 30 фпс банкет трябва да вдигнеш

слаба си е машината

ако му смениш операционната с windows 7  ще върви според мен по добре щото в 10 има много неща  които товарят излишно

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Арменският Поп написа:

Купи си убав комп и няма ти лагва.

Ти преди да даваш мнения моля те научи български език. От 3 години не съм бил в българия но си оставате некомпетентни балъци. 
Какво значи хубав компютър ?
Какво му е на моя ?
И моля без коментари от тип "Колко струва това и това трябваше да си купиш за толкова",

парите са си мой и ще си купя каквото си искам.
Въпроса ми е защо игра като IGI засича на този компютър, а не какво е трябвало и как е трябвало !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гледам на заден план цс ако  е 1.6  не би трябвало да имаш проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, И. Купенов написа:

Ти преди да даваш мнения моля те научи български език. От 3 години не съм бил в българия но си оставате некомпетентни балъци. 
Какво значи хубав компютър ?
Какво му е на моя ?
И моля без коментари от тип "Колко струва това и това трябваше да си купиш за толкова",

парите са си мой и ще си купя каквото си искам.
Въпроса ми е защо игра като IGI засича на този компютър, а не какво е трябвало и как е трябвало !

Като си толкова компетентен по въпроса си го реши сам. И не си познал на кого да се дървиш :)

П.С.: Изречение се започва с главна буква и научи къде се слагат запетаи, моля ти се.

Редактирано от Арменският Поп (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Yvan Sergeev написа:

гледам на заден план цс ако  е 1.6  не би трябвало да имаш проблем

не би трябвало но засичат елементарни игри може би нещо грешно настроен незнам... компютъра не ми трчбва за игри на мен ми върши идеална работа, но игрите са за малкия.

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и повече от резолюция  1366 x 768...

това си е за мониторче 15-19 инча при  по голям монитор ще е на квадрани ако не е на квадрати ще ти цикли.

това е положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Арменският Поп написа:

Като си толкова компетентен по въпроса си го реши сам. И не си познал на кого да се дървиш :)

Аз не се дървя казах ти че компютъра съм го купил преди 1 седмица 500 евро и задавам елементарния бъпрос защо цс 1.6 и IGI засичат.

Не искам мнение какво и как да купя и дали съм купил таблет за тези игри компютъра има достатачни параметри искам да чуя отговора защо лагват а не 101 други мнения, но отговор на въпроса не идва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

другото което е че имаш 8 гб рам но  повече реално от 4 ако го натовариш процера ще се натовари

като влезеш в таск менижъра

ctrl +alt +del и  ако засича ползване на 50 % от меморито значи се товари процесора .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Yvan Sergeev написа:

и повече от резолюция  1366 x 768...

това си е за мониторче 15-19 инча при  по голям монитор ще е на квадрани ако не е на квадрати ще ти цикли.

това е положението.

на някой игри няма проблем свързан е и с телевизора той е 46 инча с 3D и HD нямам проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, И. Купенов написа:

Unbenannt.jpg

Unbenanntd.jpgИ тук говорим за IGI 1 не за някойа игра която изисква голями параметри

4 ядрен процесор е за таблет ? 

Да или телефон.

Идеята е енергоспестяващ процесор които да се завре в лаптоп без добро охлаждане за да ровиш в интернет и да гледаш филми.

Нормален 4 ядрен процесор (мобилен) би струвал почти колкото цялата ти машина поне там от където си го купил.

Ако лаптопа има и видеокарта (начално ниво за игри нищо фрапиращо) машината би струвала х3.

п.с. 500 еврака за тази машина наистина са много ако дисплея е стандартен. Виж ако е IPS е нормално да скочи цената.

Независимо от дисплея обаче машината не е за игри а да си учиш уроците и да гледаш някой филм в почивката.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то инчовете  много не са от значение  а е важна резолюцията

но по принцип си има някаква стандарти като се увеличат инчовете да се увеличи резолюцията

има телевезори с 46 инча с кристална картина има и 46 инча с на квадрати   то и това  1366   768 се води hd   ама   малко по добро от 720P  но по зле от 1080p hd  1920x 1080.....

HD e  стандарт еди колко си ширина еди колко си дължина и нищо не значи докато  не се сложат цифри.

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте на човека една видеокарта :D   2ГБ перфе ще му легнат :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, crashgold написа:

Препоръчайте на човека една видеокарта :D   2ГБ перфе ще му легнат :)  

Той 20 реда изписа, че не иска.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради слабия хардуер. Не го разглеждахме от празно любопитство.

Като начало изклюваш антивирусната и торент клиента преди да пускаш играта. Общо взето няма кой знае какво да направиш.

преди 5 минути, И. Купенов написа:

Добре разгледахме компютъра процесора и рам памета и сега да отговорим на въпроса защо цс 1.6 засича ?

п.с. Между другото ако процесора беше 2 ядрен но на по-високи честоти щеше да е по-добре. С тая игра и 8 ядрен да беше все едно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Арменският Поп написа:

Той 20 реда изписа, че не иска.

Аа не съм видял :D  

преди 1 час, И. Купенов написа:

какъв мобилен бе братле обчсних ти че е компютър купен за 500 евро преди 10 дни какъв мобилен какви 10 години немога да разбера ?

Колко ФПС вадиш на 1.6  ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.