Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Дайте определение на понятието любов така че към него да не може да се добави нищо повече ; тотално описание което да изключва ероса срещащ се и сред животните.Ако искате не се хващайте за понятието ами обяснете какво означава любовта за вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да си мушна пениса някъде въпреки, че знам че ще си го изцапам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Milkydead написа:

Дайте определение на понятието любов така че към него да не може да се добави нищо повече ; тотално описание което да изключва ероса срещащ се и сред животните.Ако искате не се хващайте за понятието ами обяснете какво означава любовта за вас.

Никой не може да ти даде такова определение!

преди 18 минути, Yvan Sergeev написа:

да си мушна пениса някъде въпреки, че знам че ще си го изцапам.

За пореден път трошиш глупометъра. Що не си бръкнеш с пениса в контакта и да се свърши. Току виж си получил и просветление.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Току виж си получил и просветление.

Просветления и аз мога да дам.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Емил Костов написа:

За пореден път трошиш глупометъра. Що не си бръкнеш с пениса в контакта и да се свърши. Току виж си получил и просветление.

СОРИ  това е любовта

а към контакта не съм способен да изпитам любов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любов. — Издигането на любовта в култ от жените всъщност и поначало е хитроумно изобретение, доколкото чрез идеализацията на това чувство те увеличават своята мощ и се представят в очите на мъжете за все по-страстно желани. Покрай хилядолетния навик обаче да се превъзнася любовта се стигна дотам, че жените се уловиха в собствената си мрежа и забравиха изобщо това първоначално откритие. Сега самите те са по-измамени и от мъжете и затова страдат повече от разочарования, които почти неизбежно настъпват в живота на всяка жена — доколкото изобщо тя има въображение и разум, за да може да бъде измамена и разочарована.

Nietzsche SLAM
Впрочем , ако някоя девойка вземе да напише нещо от сорта на - любовта за мен означава да ... ; аз ще напиша своето виждане пък и : 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Milkydead написа:

Любовта е болестно състояние за което не продават лекарста по аптеките.
Идва и не пита, дали искаш или не искаш.
Трябва да се тренираш да усещаш да го надушваш отдалече като се зададе, за да му избягаш навреме с добре отработени техники на борба срещу пагубното му влияние върху здравия разум.
Особено уродливата му форма се нарича - несподелена любов.
Да бе, когато се влюбиш в някой мацка, пък тя не ти обръща внимание, те това е върхът на абсурда наречен любов.
Да си влюбен означава да се откажеш доброволно от свободата си.

Ама, нали сме социални животни и трябва да се размножаваме, та правим компромис и се влюбваме все в някоя.
После пък ти върши работа да си имаш другарка в живота на старини, да не си самотен.
Те така.

Редактирано от Белгиеца (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Няма по- ужасна нахалница от любовта. Тя идва без да си я канил, настанява се в твоя свят и го превзема най- безцеремонно. Неземната и красота те заслепява, за да не можеш да видиш злобната и същност. Тя е зинала,алчна паст, искаща още и още... Тя ще ти вземе дори това, което нямаш. И ти ще и го дължиш вовеки. Така работи тя- дава ти фалшиви заеми, под формата на красиви илюзии, а ти ще трябва да и дадеш живота си в замяна. И когато приключи с теб, тя ще си тръгне недоволна, че си имал толкова малко.Че си бил слаб и егоист, че за нищо не ставаш, и купища обвинения,които трябва да те убедят, че си тръгва защото не си я заслужавал. Виждаш ли сега,как обръща нещата сякаш ти си я търсил, а не тя теб. Сякаш живота ти няма смисъл без нея, когато истината е, че всъщност Тя е нищото без твоя живот. Просто една нестабилна химическа реакция, лишена от всякаква логика.Но пък претендираща за божественост! Представяш ли си какво нахалство?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да обичаш значи да изпитваш болка, и ако телата се свързват чрез насладата, душите се свързват чрез болката.

Унамуно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Xtreme_design написа:

Да обичаш значи да изпитваш болка...

Ехооо...Мистрес Линда? Какво все по болката се увличаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Преди време гледах един филм, който завърши със следния извод: "По- добре да си имал любов и да я загубиш, отколкото... да си забиеш отвертка в носа." Не мога да се сетя как се казваше...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _Слънце_ написа:

Преди време гледах един филм, който завърши със следния извод: "По- добре да си имал любов и да я загубиш, отколкото... да си забиеш отвертка в носа." Не мога да се сетя как се казваше...

Човеко, през носа са правели ваденето на мозъка на мумиите в древен египет. Разбърквали са го и са го вадели през носа с кука.
Аз пък съм егати пича, ама света хич не ме обича. :(
Много мрънкам, голям идиот съм, но иначе не съм лош човек..в 1% от времето поне! :D

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 21 часа, Johnny B написа:

Ехооо...Мистрес Линда? Какво все по болката се увличаш?

Любовта без болка не е любов. Няма растеж без нея, няма дълбочина.

Не пиша и не цитирам, за да давам отговори, а за да провокирам въпроси, които не са тъпи. Не винаги успявам, както виждам.

Онези, които са радетели за райската, безболезнена и безоблачна приказка на Любовта, винаги я дефинират посредством отрицанието - любовта не била това, не била онова… И след като приключи тяхната "приказна любов", те се опитват да я задържат на всяка цена, дори с цената на насилието. Но ако и насилието не помогне да те задържат, и повече не си с тях в тяхната приказка, ти се превръщаш в техен враг. Ето това вече е садизъм и мазохизъм.

Последното обаче няма нищо общо с любовта.

И има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Xtreme_design написа:

Няма растеж без нея, няма дълбочина.

Това е така. Аз лично мои представи нямам намерение да споменавам. Обаче всяко човешко същество се стреми към щастие, не към болка! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любовта няма граници. Тя е толкова безсрамна и жестока. И е неземно егоистична. Но понякога е мила и добра, дори когато държи зад гърба си нож. Нещо като жената. Двуличница. 

преди 9 часа, Xtreme_design написа:

Любовта без болка не е любов.

"Без болка няма любов" - казал заека и скочил на таралежа, а ?

преди 8 часа, Johnny B написа:

Това е така. 

Невръстен си в любовта, затова мислиш по този начин. Ти си голям "любовник", щом все след каките тичаш. Ама това не е любов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"Аз Искам ВСИЧКО !

Защото Любовта е ВСИЧКО !

Пулс на Безконечна Огън и Страст ! Понякога тиха Светлина във Влажен поглед, Но

Незатихваща Принадлежност !

Сияйна Приказка, която Живее във Същността ми ..

Шум на Дивна Красота от сплетени във Времето ръце, които се Търсят за да се Уловят Завинаги .. "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като за начало е добре човек да се изясни със себе си мъж ли е жена ли e.

и от там нататък да си набележи " мишените"

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Прекалено много шум вдигате, младежи.

Най-дълбоките реки текат тихо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Xtreme_design написа:

Най-дълбоките реки текат тихо.

Обоснови се. 

Или трябва да ми пращаш снимка, на която си с каиши по бедрата, която мисля ще си ленпа на аватара. В стил мортиша, нали. Ух, че зловеща любов ще сътвориш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 22 минути, Yvan Sergeev написа:

като за начало е добре човек да се изясни със себе си мъж ли е жена ли e.

и от там нататък да си набележи " мишените"

Бъди гъвкав , бе сержо. Иначе ми даваше от твоите съвети , а?

преди 19 минути, Agamirion написа:

Обоснови се. 

Или трябва да ми пращаш снимка, на която си с каиши по бедрата, която мисля ще си ленпа на аватара. В стил мортиша, нали. Ух, че зловеща любов ще сътвориш. 

Имам и с каиши...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любовта бозайничета такива е пълната идентификация на Аз-а(егото) със обекта на самата любов,невъзможно е да обичаш никого по същия начин по който не можеш да мразиш някой който не се е родил.Та когато завършената емпатия между двата субекта разтвори Аз-а както снежинката се стапя в морето и на практика твоето"Аз" не може да бъде разделено от "Аз-а на твоя любим" разграничението става дори ненужно и идентификацията на двата субекта един с друг е завършена то тогава може да се каже че любовта е постигната.При това условие разбира се на чисто психично ниво скърбите на любимия ти стават твой скърби и радостите му стават твой радости ,дори физическата болка на един от субектите би давала емоционалното си отражение в другия и в този свят на дебнещи ни злини шанса за нещастие се увеличава ,изглежда никой не е на печалба от любовта , но пък като положителен ефект може да се каже че тя премахва едно друго негативно явление в човешкия живот а именно самотата.В допълнение премахва суетата и много други ненужни на  живота излишества като придава невидима сигурност в субектите навярно дължаща се на психичната им синхронизация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agamirion написа:

Невръстен си в любовта, затова мислиш по този начин. Ти си голям "любовник", щом все след каките тичаш. Ама това не е любо

Искам да ти кажа нещо. Мен ме впечатляват уникални и различни хора. Не повърхностни и плоски хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Johnny B написа:

Искам да ти кажа нещо. Мен ме впечатляват уникални и различни хора. Не повърхностни и плоски хора.

Разводняваш темата. И не ме интересува какво те впечатлява теб. Такива сладкодумковци като теб под и над път. Жените не са глупави. Любовта може да заслепява, но не означава, че самата тя е такава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Agamirion написа:

Такива сладкодумковци като теб под и над път.

Аз не съм сладкодумен. Това е факт. Всеки в живота си търси определен тип хора, с който да се огради и с които му е добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Johnny B написа:

Аз не съм сладкодумен. Това е факт. Всеки в живота си търси определен тип хора, с който да се огради и с които му е добре.

Ама ти въобще не схвана думите ми в онзи пост. Абсурдно е и да седя тук и да обяснявам, когато не можеш да вденеш грам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.