Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,  този лаптоп има някакви проблеми. Значи вчера като почнах да работа с него едвам, едвам отваряше *Моят компютър* беше с Windows 10. ( помислих, че му е тежък).

Днес го преинсталирах сложих му Windows 7, след като приключих с инсталацията и драйверите лаптопа си работеше супер но за около час и нещо, след това стана както преди. ( Инсталацията беше с USB, защото записвачката някой път приемаше дисковете , някой път не :D )

На какво се дължи това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както ти е казал Пламен - виж дали не прегрява. С нова инсталация, на която и да е ОС трябва да е ок, ако всичко е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, plamen_petrov_80 написа:

Погледни си температурите.

Виж кой процес товари системата.

Как са настроени ъпдейтите?

Ъпдейтите ги изключих при финала.

Другите 2 как да проверя?

Лоол... погледнах в диспечера на задачите впечатления ми направиха новия Skype и Viber приложението за PC след като ги махнах машината литна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сервизна профилактика почистване от прах и смяна на термопаста от кога не е правена ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

Сервизна профилактика почистване от прах и смяна на термопаста от кога не е правена ?

Не знам лаптопа не е мой.. предполагам от както е купен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.