Премини към съдържанието
И. Купенов

Инсталиране на игри X BOX ONE ?

Препоръчан отговор

Купихме xbox one искам да го подаря за коледа на малката има някаква игра с коли но тч иска майнкрафт и още нчкакви въпроса ми е мога ли да ги сваля от замунда или от някъде другаде и да ги инсталирам или трябва да ги закупя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Научи се да пишеш малко по-грамотно!

2. Това не е компютър, за да инсталираш и подкарваш каквото и както си искаш.

3. Прочети малко за какво става въпрос, в Google има доста инфо и в сайтове като този: https://www.xbox360-bg.net/xbox-one/

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Радослав Матев написа:

1. Научи се да пишеш малко по-грамотно!

2. Това не е компютър, за да инсталираш и подкарваш каквото и както си искаш.

3. Прочети малко за какво става въпрос, в Google има доста инфо и в сайтове като този: https://www.xbox360-bg.net/xbox-one/

Да но там са трикове игри под наем и тн.. Аа питам дали мога да сваля от някъде игри и да ги стартирам инсталирам или там каквото трябва да направя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още няма измислен хак за тази конзола, така че общо взето си купуваш игрите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радослав Матев написа:

Все още няма измислен хак за тази конзола, така че общо взето си купуваш игрите.

Ок аз намерих ключ за няколко игри в нета с него става ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, И. Купенов написа:

Ок аз намерих ключ за няколко игри в нета с него става ли ?

Става, ако си си ги купил, иначе - забрави! Колегата по-горе ти отговори. Хак все още няма. Замунда и другите тракери ги забрави за XBOX ONE. Купуваш и играеш - това е!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Agentpat™ написа:

Става, ако си си ги купил, иначе - забрави! Колегата по-горе ти отговори. Хак все още няма. Замунда и другите тракери ги забрави за XBOX ONE. Купуваш и играеш - това е!

Да това го разбрах но аз намерих за няколко игри кодове. идечта е мога ли с тези кодове да ги играя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, И. Купенов написа:

Да това го разбрах но аз намерих за няколко игри кодове. идечта е мога ли с тези кодове да ги играя

И ги намери ей-така безплатно ли? 100% ментета са!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Agentpat™ написа:

И ги намери ей-така безплатно ли? 100% ментета са!

Когато купих хбокса играта беше вътре на стикер и кода беше отзад намерих същите стикери снимани с игрите и кодовете 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвани са вече тези кодове. Всеки код е уникален и веднъж активира ли се, си остава активен само за даденият акаунт. Това е!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, И. Купенов написа:

Зависи какви ключове за активация си намерил.Можеш да ги ползваш само при условие,че до този момент не са активирани от първоначалния притежател.В противен случай са безполезни ,защото са свързани с  персонален потребителски акаунт.Действително има лица,които продават неизползвани ключове за игри и са коректни,но това е рядкост.Не зная къде си разглеждал обяви Ebay ,Amazon .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Зависи какви ключове за активация си намерил.Можеш да ги ползваш само при условие,че до този момент не са активирани от първоначалния притежател.В противен случай са безполезни ,защото са свързани с  персонален потребителски акаунт.Действително има лица,които продават неизползвани ключове за игри и са коректни,но това е рядкост.Не зная къде си разглеждал обяви Ebay ,Amazon .....

А мога ли да подкарам игри за windows ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, И. Купенов написа:

А мога ли да подкарам игри за windows ?

хахах не.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.