Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Рекламните банери на Калдата не искат да се появят. Използвам Edge браузъра. Като ида в жена ми, там ги има. Като се върна у дома - няма банер, няма никой. Това от 5 дена насам. Опитвах и с Internet Explorer 11 - същата работа! Да не би да ги спирате от време навреме или проблема е на браузъра? Как да върнем рекламите на Калдата?

Няма значение дали съм логнат или не, тоест като анонимен. При нея има банери, а при мен няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От различни устройства. Не ми трябват рекламите, но не е нормално да ги няма... :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Mlechko написа:

Рекламните банери на Калдата не искат да се появят. Използвам Edge браузъра. Като ида в жена ми, там ги има. Като се върна у дома - няма банер, няма никой. Това от 5 дена насам. Опитвах и с Internet Explorer 11 - същата работа! Да не би да ги спирате от време навреме или проблема е на браузъра? Как да върнем рекламите на Калдата?

Няма значение дали съм логнат или не, тоест като анонимен. При нея има банери, а при мен няма.

и на мен не ми излизат братле, съдба кво да се прави, па даже ми показва браузъра колко 11 рекллами е спрял в момента

замислял съм се сериозно, дали не се минавам като не ги пускам да излизат, ама още не съм взел решение как да постъпя

въпросът е дълбоко философски , трябва си сериозен анализ на ползите или досадата от ненужните реклами

свали си нов браузър и го пусни без настройки и ще ти излизат веднага всичките 

преди 1 минута, Mlechko написа:

От различни устройства. Не ми трябват рекламите, но не е нормално да ги няма... :huh:

някой хакер ти влезнал в компютъра и е предизвикал тази аномалия

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте дали нямате някои приставки за блокиране на реклами. Спрете антивирусната. Вижте в hosts файла в C:\Windows\System32\drivers\etc да не би да са добавени някакви линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бедния аз, не мога да се класирам за рекламите. Ще прегледам късно довечера дали нямам превантивна мярка за чистката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

Бедния аз, не мога да се класирам за рекламите. Ще прегледам късно довечера дали нямам превантивна мярка за чистката.

Недей бе!  Остани си щастлив без жена и реклами ...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, jojopara написа:

Недей бе!  Остани си щастлив без жена и реклами ...

Защо без жена доста ли си патил от тях :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.