Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, силно заинтересуван съм от тази крипто валута. Може ли някой, който е по-наясно да ми обясни как точно се копае този Litecoin и каква конфигурация трябва да се купи, от къде. Как следва връзването на майнинг машината към блокчейна и тн. Моля за подробен отговор по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

епа пирамидка  като биткойна

само че е по -калпав

най- лесно е да го купиш и продадеш докато се надуват крип валутите покрай биткойна.

даже лайт койна може да гръмне пръв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от IvoB
      Здравейте,
      Имам домашно сървърче с инсталиран bitcoind (full node), работещ непрекъснато. Има ли начин, да ползвам портфейл на лаптопа си, без да се налага да дублирам цялата база данни (към 150 ГБ в момента)?
      Имам две домашни мрежи, жична и безжична, има ли начин за моунтване на цялата база данни към лаптопа, и използването и от локално (на лаптопа) приложение.

Идеята е да ползвам биткойн портфейл, с удобен графичен интерфейс без да се използват външни сървъри/доставчици
      Борих се с Armory.... не ми хареса, прави собствена база данни, тежко и тромаво... пренасянето на ГУИ от сървъра към лаптопа също не върши работа, сървъра е безглав, без ГУИ.

Сега се чудя ако инсталирам bitcoin-qt на лаптопа, мога ли да му укажа дистанционна база данни... нещо което да работи паралелно с bitcoind-а?
    • от Yvan Sergeev
      въпросната валута няма бъдеще  след като се стигне максимума и повече не може да се добива
       ще се появят нови   валути биткойн 1, биткойн 2, бинкойн бета 6.0 
      ще стане 1 биткойн 10000 долара  след това или ще се срине до 0 или ще падне по средата или ще си остане на толкова
       и ще се ползва само от определен кръг хора вложили  средствата си в него
       защото
       когато има  лимит  на валута и търсене, купуват само богатите и само каквото си искат 
      примерно кутийка бира  ще струва  1 биткойн  което ще е  на определения курс срещу държавните валути, и тогава  човек ще се замисли дали му е изгодно
      да работи в реалния свят и да изкара парички 2-3 долара за биричка ,
      или да си я плати с биткойн  равен на определения курс биткойн-долар
      ако 1 биткойн е 10к долара дали ще си заслужава да си купи биричка за 10к долара >.....
       струва ли си да бъдеш независим от банките ...
       капитализмът не  може да работи в условия на лимити на валути и суровини
      тогава настъпва депресия.
       пп биткойнът може да бъде финасово изгоден само за избягване на данъци .  когато  падне  под критичните 50%  покупателна способност   над останалите валути ще е излишен.
      друг сценарии
       сащ си напечават 100 милиарда без покритие
      и изкупуват всички биткойни
       и след това обявяват инфлация по 10 % на година
       ....  на доляра и се тая все едно  биткойна никога не е съществувал>......
       с елементарни  банкерски хватки.....
    • от Iron Soundz
      Здравейте!
      На 06.01.2015 се сблъксах с един malware или по точно ransomware познат под името CryptoLocker. Появи ми се съобщение, подобно на това:

Без да се зачета по-подробно в описаното и мислейки че не е толкова проблемен malware, го спрях от Task Manager-a (kill process), след което рестартирах и изчистих всякакви следи от програмата. За съжаление по-късно разбрах че множество от файловете ми са повредени, mp3-ките прескачат, архивите са corrupt-нати, някои документи показват шльокавица, картинки с разширение jpeg показват "невалидно". С други думи corrutp-нати файлове. След като прочетох после за какво става дума, открих това https://nakedsecurity.sophos.com/2013/10/12/destructive-malware-cryptolocker-on-the-loose/ по темата и се оказа че този тип малуеър "разбърква" данните, (което може би обяснява защо например mp3-ките прескачат). Намерих в C:\Users следния файл "enc_files.txt", в който открих списък със всичките ми файлове, които са били "криптирани" и вследствие повредени. Операционната система е Windows 7 64 bit Ultimate. Нямам нито backup-и, нито restore points. Опцията "предишни версии" също не помогна ("There are no previous versions available").
      Въпросът ми е: има ли шанс нещо от тези файлове да се върне в предишното си състояние, чрез Recuva или някоя подобна програма за възстановяване на данни ?
      P.S.: Прочетох и темата "CTB Locker and Critroni Ransomware" но там ефектите от зловредния софтуер са малко по-други и нямат много общо с тези от Cryptolocker (не са ми променяни разширения на файлове, антивирусната се пуска без проблем), освен че и двете гадини прецакват данни в хардовете и искат пари за "отключване" или "unscramble" на файловете.
    • от StPan1
      CoinWisdom ще се проведе на 05 и 06 Декември, 2014 в гр. София Хотел Експо, бул. „Цариградско шосе“ 149

Теми на конференцията
      Интродукция и предимства на Биткойн, сценарии за бъдещо развитие и детайли от техническа, икономическа и регулаторна гледна точка.

Публика
      Представители на банковия, финансовия и ИТ сектор. Също така, цялото регионално Биткойн общество – бизнеси, инвеститори, разработчици, “миньори”, търговци и потребители

Език
      Ден 1 е само на български език. Ден 2 е изцяло на английски, без превод на български и е подходящ за международни посетители.

Официален сайт на събитието:
      https://coinwisdomsofia.com/bg/
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.