Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Lumberman

Войната против семейството - минало, настояще и бъдеще

Препоръчан отговор

преди 16 часа, herkules2 написа:

Разбира се, че мразя жените-феминистки и ще им вредя с каквото и както мога.

За теб всяка жена е феминистка. Сам сподели че се обграждаш изключително и само с мъже, жени нямаш на работа, дори жена си бил уволнил като счетоводителка, а си взел  мъж , в компания казваш жените пречели и разваляли  купона.... и какво ли не още. За разлика от теб, аз около себе си например, жени феминистки не познавам.  Всички санормални жени с нормални разбирания за живота, никоя не мрази мъже, в комапнии никоя не ми пречи :) 

Така че остави тази маска на "антифеминизъм" . Ти си обикновен стандартен женомразец проповядващ  тотална дискриминация към жените като не-хора, като втори сорт , който за нищо не става освен за раждане .

Тези неща не са "антифеминизъм" , а просто женомразство.

Изключителния ти интерес към мъжете за мен въобще не е проблем. Да си гей  казват не е нещо лошо . :)  Това междувпрочем , обяснява и неприязънта , непоносимостта ти към жените.

Гейовете не гледат на жените като сексуален обект, затова в повечето случаи ги дразнят :) 

По темата :

https://btvnovinite.bg/svetut/kashtata-na-uzhasite.html

Осиновени българчета в къщата наужасите в сАЩ.

Предполагам твоето мнение е в защита на извергите, това все пак са просто... обикновенни строги мерки за възпитание

нали ?

А в едни други държави , въобще скандал нямаше да има. Такива случаи стават известни чак когато има труп.

До тогава не се реагира на подобно домашно насилие и тормоз.

https://www.anews.com/p/112346782-sestry-hachaturyan-idut-pod-sud-poslednie-novosti-i-podrobnosti-dela/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

За теб всяка жена е феминистка. Сам сподели че се обграждаш изключително и само с мъже, жени нямаш на работа, дори жена си бил уволнил като счетоводителка, а си взел  мъж , в компания казваш жените пречели и разваляли  купона.... и какво ли не още. За разлика от теб, аз около себе си например, жени феминистки не познавам.  Всички санормални жени с нормални разбирания за живота, никоя не мрази мъже, в комапнии никоя не ми пречи :) 

Брей, вари го, печи го, все същото вироглаво теле си остава! Не за мен бе Миро, не за мен! Мотото на феминистките е, че всяка жена трябва да бъде феминистка! Разбира се, че ще разчитам на мъже, а не на жени, за свършат работата и да спечелим пари. И как според теб съм уволнил жена си, след като никога не съм я назначавал за счетоводител? Кой луд мъж ще назначи жена си на место, където тя ще знае всичките му доходи, освен страничните? Не, че е лошо, но аз предпочитам жена ми да не знае всичко, което става във фирмата. И за какво са ни жени, ако решим да празнуваме нещо, да играем карти, да ходим за риба, или да се състезаваме във фитнеса? Жените само ще ни развалят настроението. Виж ако ни трябват за секс, това е друго нещо. Не съм по груповия секс или оргии в пиянски или наркомански компании. Ако нещо чуждо женско прояви интерес към мен и ми хареса на външен вид, няма да бия барабани и да обявявам къде и кога ще го изчаластря. Ще го изплющя без никой да разбере и ще го пусна да си ходи по живо по здраво. Как мислиш, че ще се почувства жена ми, ако научи? Ако ти не познаваш жените феминистки значи си или сляп или с умствени дефекти, а като гледам как киснеш денонощно във форума и пишеш простотиите си, едва ли има изобщо жени около теб, за да ти пречат. Възможно и и ти да си жена-феминистка, след като с такъв патос защитаваш извратенията на феминизма!

Така че остави тази маска на "антифеминизъм" . Ти си обикновен стандартен женомразец проповядващ  тотална дискриминация към жените като не-хора, като втори сорт , който за нищо не става освен за раждане .

Тези неща не са "антифеминизъм" , а просто женомразство.

Хайде пак се започна! Сега пък съм бил обикновен стандартен женомразец проповядващ  тотална дискриминация към жените като не-хора, като втори сорт, който за нищо не става освен за раждане? Ако беше казал нестандартен някак си по убедителен щеше да си. За каква маска говориш, след като никога не съм отричал и продължавам да твърдя, че жените за нищо друго не стават, освен да раждат деца на мъжете си? Я виж подписа ми, ако имаш поне малко акъл, ще разбереш, че за мен жените стоят по-долу от мъжете и не са им равностойни, от където следва, че половете не трябва да са и равноправни! А, дали жените са втори или трети, сорт това не ме интересува. Щом повече от 3/4 от света ги смята за гнусни и мръсни същества, сквернящи свещените места защо аз да им противореча? Че то и на Атон, дето е християнска общност не допускат дори котка от женски пол, камо ли жена, да мърси с присъствието си природата и околното пространство! Сигурно и гърците са женомразка нация, след като уважават традициите си от векове и не спазват евро-гейските ценности, налагани от Брюксел.

Да си гей  казват не е нещо лошо . :)  Това междувпрочем , обяснява и неприязънта , непоносимостта ти към жените.

Гейовете не гледат на жените като сексуален обект, затова в повечето случаи ги дразнят :) 

Това не друг, а ти го казваш и подкрепяш ИС! Гейове и феминистки се гаврят с нормалните хора и ако зависеше от мен, щях да ги изселя от страната ни, защото както много пъти ти казах, че съм гнуслив по рождение. След като ти величаеш гейове и жени, това предполага, че и ти си или гей или жена! Гейовете или меките китки са жени в мъжко тяло, и нямат много общо с истинските мъже. Като те гледам с тази забрадка, дали си гей или жена е без значение. Пък може и да си женски гей, кой знае?

По темата :

https://btvnovinite.bg/svetut/kashtata-na-uzhasite.html

Осиновени българчета в къщата наужасите в сАЩ.

Предполагам твоето мнение е в защита на извергите, това все пак са просто... обикновенни строги мерки за възпитание

нали ?

А в едни други държави , въобще скандал нямаше да има. Такива случаи стават известни чак когато има труп.

До тогава не се реагира на подобно домашно насилие и тормоз.

Когато хвърляш кал върху някого, помисли, че може да окаляш повече себе си! Осиновителите са мъж и жена. Мъжът е бил IT специалист, а жената домакиня! Кой според теб е упражнявал повече домашно насилие над децата? Женската жестокост е ненадмината и е доказано, че майките често бият децата си, заради изнервящо детско поведение. Бащите са по-милостиви и би трябвало на набият майките, ако разберат, че тормозят децата им, обаче женските НПО-та веднага ще заквичат, за домашно насилие над жените! А и това са две момичета, за които на мъжът едва ли му е пукало, след като не са момчета!

За такова женско престъпление престъпничките умират веднага и на място в ислямския свят. Какъв съд, какви 20 години затвор, какви пет лева? Ако това се беше случило в СА, тези сестри щяха да бъдат първо пребити с камшици за назидание насред площада, след това ръцете им ще бъдат отрязани с гилотината и накрая ще бъдат размазани с камъни и оставени на лешоядите без гроб, за да не смеят други като тях дори и да си помислят за гавра с мъж, камо ли за отцеубийство! Само в извратения свят, където феминизмът е пуснал отровата си, могат да се извършват такива зверства от жените срещу мъжете и жените да остават живи с леки наказания, като 20 години затвор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, herkules2 написа:

За каква маска говориш, след като никога не съм отричал и продължавам да твърдя, че жените за нищо друго не стават, освен да раждат деца на мъжете си? Я виж подписа ми, ако имаш поне малко акъл, ще разбереш, че за мен жените стоят по-долу от мъжете и не са им равностойни, от където следва, че половете не трябва да са и равноправни! А, дали жените са втори или трети, сорт това не ме интересува. Щом повече от 3/4 от света ги смята за гнусни и мръсни същества, сквернящи свещените места защо аз да им противореча?

Е тъй де. "стоят по долу, само да раждат нам ъжете ,  гнусни мръсни същества "..... Това именно е плитка неистова омраза и антиконституционна дискриминация .

Едно е да си антифеминист, съвсем друго е да проповядваш антиконституционна дискриминация. Затова казвам че под маската на "антифеминист" ти криеш един малък , страхлив женомразец :) 

За такова женско престъпление престъпничките умират веднага и на място в ислямския свят. Какъв съд, какви 20 години затвор, какви пет лева? Ако това се беше случило в СА, тези сестри щяха да бъдат първо пребити с камшици за назидание насред площада, след това ръцете им ще бъдат отрязани с гилотината и накрая ще бъдат размазани с камъни и оставени на лешоядите без гроб, за да не смеят други като тях дори и да си помислят за гавра с мъж, камо ли за отцеубийство! Само в извратения свят, където феминизмът е пуснал отровата си, могат да се извършват такива зверства от жените срещу мъжете и жените да остават живи с леки наказания, като 20 години затвор!

Прав бях. :) Че си за защита на извергите. А виновни са  битите , тормозени , изнасилвани деца.

Типичен ислямист.

пп

гейските ти наклонности и погнуса от жени отдвна са ми ясни,  нищо повече няма смисъл да коментирам. Все пак в това няма нищо противозаконно, свободна страна сме :)

Отаналите ти глупости и крайни изцепки обаче  не са на добре....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Е тъй де. "стоят по долу, само да раждат нам ъжете ,  гнусни мръсни същества "..... Това именно е плитка неистова омраза и антиконституционна дискриминация .

Едно е да си антифеминист, съвсем друго е да проповядваш антиконституционна дискриминация. Затова казвам че под маската на "антифеминист" ти криеш един малък , страхлив женомразец :) 

И, как я проповядвам тази антиконституционна дискриминация? Не може ли да казвам какво ми харесва и какво не? Как според теб като изказвам лично мнение и харесвам нещо, дето ти не харесваш дискриминирам някого? По тази логика и аз мога да се чувствам дискриминиран от теб, защото искаш да налагаш дискриминационната за мъжкия пол ИК! А да ме изкараш малък и страхлив.......бедна ти е фантазията! Ако ме видиш на живо, може да напълниш гащите и да използваш забрадката си за тоалетна хартия. Мразя феминизма и жените феминистки, а ти си блей старата песен за женомразеца. Ако жените спрат да раждат нам мъжете, с напредването на технологиите сами ще се възпроизвеждаме без женско участие, само че и женска репродукция няма да има без мъжко съгласие, защото ектогенезата предполага производство на мъжки яйцеклетки оплодени отново с мъжко семе. Жените нямат Y-хромозома и с двата Х-са могат само неоплодени яйца да снасят!

Прав бях. :) Че си за защита на извергите. А виновни са  битите , тормозени , изнасилвани деца.

Типичен ислямист.

О, не аз, ти си за защитата на извергите в Норвегия, дето изнасилват деца, предоставени им от Барневарн и измислят разни истанбулски конвенции. Така че, лесно е да се разбере кой е типичен хомосексуалист-феминист!

пп

гейските ти наклонности и погнуса от жени отдвна са ми ясни,  нищо повече няма смисъл да коментирам. Все пак в това няма нищо противозаконно, свободна страна сме :)

Отаналите ти глупости и крайни изцепки обаче  не са на добре....

Гейски наклонности аз нямам, ти с твоята забрадка ясно подсказваш за такива, а лично аз смятам гейовете за гнусни същества бъркащи си в а-клоалните  отвърстия, за това всяка гей-демонстрация трябва да бъде обявена за противозаконна и развращаваща децата и подрастващото поколение. Гнус ме е от лошо миришещите жени, с лоша женска миризма, дължаща се на разни течения (гъбични или други) и женска нечистоплътност. А те, никак не са малко! Пак ти казвам, гнуслив съм си по рождение! Не знам чии глупости и изцепки са крайни, моите или твоите! Ето ти нещо дето не си очаквал от мен!

https://www.vesti.bg/bulgaria/myzh-v-bolnica-sled-poboj-ot-zhena-6098494

Как мислиш? Може ли жена да пребие от бой мъж, и да го прати в болница? Сега вече ще протестирам и ще искам още една истанбулска конвенция или може да се нарича женевска, за защита на мъжете от женско насилие!:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си конституция бе приятелю :)  И тази конституция ти си длъжен да спазваш и да уважаваш .

И Да, разбрах че мразиш и не харесваш жените, че те е гнус от тях, и т.н. Че даже и ще се възпроизвеждаш без участие на жени , ако технологията позволи :) 

За мъжа в болницата , чети си поне какво цитираш - напили са се и се сбили . Естествено че и дете може да набие пиян мъж. :) 

И ако обичаш, не си измисляй какво съм защитавал и какво не. Помолих те - цитирай ме конкретно и ясно какво съм твърдял, без твои измишльотини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, miro20 написа:

Има си конституция бе приятелю :)  И тази конституция ти си длъжен да спазваш и да уважаваш .

Така! Я, сега да ми обясниш по-подробно, къде точно не спазвам конституцията и защо мислиш че,  не я уважавам? Когато казвам това, което виждам, неуважение на конституцията ли е или е неспазване! И, не мога да повярвам!?! Нарече ме приятел! :fly1:Дали обаче ти не си опасен враг, който ми мисли само злото, като ме заплашва с женски закони за репресии на мъжете, защото съм против феминизма?

преди 34 минути, miro20 написа:

И Да, разбрах че мразиш и не харесваш жените, че те е гнус от тях, и т.н. Че даже и ще се възпроизвеждаш без участие на жени , ако технологията позволи :) 

Само че, пропускаш една малка подробност от съществено значение!!! Разбрал си погрешно кого точно мразя и от кого ме е гнус! Мразя и не харесвам феминизма като идея, заедно с феминистките, а ме е гнус от жените нечистоплътни-умирисници, дето смърдят на умряла риба развален лук и изгнила ряпа взети заедно! Колко пъти да ти го обяснявам? Ти да не страдаш от Алцхаймер? Технологиите напредват бързо и ако аз не мога, то следващото поколение мъже ще може да се самовъзпроизвежда при желание без женско участие, което ще обезсмисли напълно съществуването на женски пол. Казвам го хипотетично и разсъждавам по екстраполация.На теория и на практика е възможно да стане, а дали ще стане е Божа работа!

преди 46 минути, miro20 написа:

За мъжа в болницата , чети си поне какво цитираш - напили са се и се сбили . Естествено че и дете може да набие пиян мъж. :) 

Най-после да си признаеш, че всеки може да пребие пиян или упоен мъж. Прочел съм статията, за това ти я постнах, и реакцията ти не закъсня!:lol6:

преди 1 час, miro20 написа:

И ако обичаш, не си измисляй какво съм защитавал и какво не. Помолих те - цитирай ме конкретно и ясно какво съм твърдял, без твои измишльотини.

Не моите, а твоите измишлотини за пропагандна дейност от моя страна са безобразна провокация. Ако тръгна да цитирам как пламено защитаваш ИК и как твърдиш, че съм ислямист-пропагандатор, женомразец и шовинист няма да ми стигнат повече от три страници! Голям радетел за женски и гейски права се извъди! Самопрочети се и ще разбереш без да те цитирам какви ги дрънкаш постоянно в защита на женски и гейски права, дето никой не им е отнемал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, herkules2 написа:

Най-после да си признаеш, че всеки може да пребие пиян или упоен мъж. Прочел съм статията, за това ти я постнах, и реакцията ти не закъсня!:lol6:

По точно всеки може да пребие пиян или упоен ЧОВЕК.   И какво означава "най после да призная" ??? :laughing4: Кога е било спор въобще ??

Постнал си я но не си я осмислил.

Че случаите на системен тормоз над жени и деца , стигнали и убийства въобще не става въпрос за някакъв случаен битов скандал след злоупотреба с алкохол.

Именно затова цитирания от теб  пример няма нищо общо със случаите на домашно насилие .

Следователно - цитираш но не мислиш  какво цитираш :)

преди 39 минути, herkules2 написа:

Само че, пропускаш една малка подробност от съществено значение!!! Разбрал си погрешно кого точно мразя и от кого ме е гнус! Мразя и не харесвам феминизма като идея, заедно с феминистките, а ме е гнус от жените нечистоплътни-умирисници, дето смърдят на умряла риба развален лук и изгнила ряпа взети заедно! Колко пъти да ти го обяснявам? Ти да не страдаш от Алцхаймер? Технологиите напредват бързо и ако аз не мога, то следващото поколение мъже ще може да се самовъзпроизвежда при желание без женско участие, което ще обезсмисли напълно съществуването на женски пол

Нищо не съм пропуснал . Много добре те разбрах след поредната повръщня за вмирисани жени, гнусни течения , миризми на риби .. и тем подобни глупости :) 

И да, разбрах ти мечтата /ако не стане за сегашното поколение/  за възпроизвеждане без жени. Мечта на всеки гей.

преди 53 минути, herkules2 написа:

Ако тръгна да цитирам как пламено защитаваш ИК

Трудно ще намериш. Повечето случаи опровергавам  спекулации и всякакви фейкове /не/свързани с ИК. :) 

Но пробвай . Нямам нищо против.

преди 54 минути, herkules2 написа:

и как твърдиш, че съм ислямист-пропагандатор, женомразец и шовинист

А  не си ли ? Да перефразирам една поговорка... - Нещо което мирише на л..но  , изглежда като л..но, има вкус на л..но ,  то най вероятно е л..но.

Пропагандираш шовинистични /сексистки/ пропагандни клишета спрямо жените , които са в пряко противоречие с Конституцията на България,  пропагандираш принципите на исляма и по точно крайния ислям и порядки на шериата , за ролята на жената /да не изброявам /  , говориш с нескрита омраза  не само за феминистки, а за всички жени, заради което си се изолирал и обградил само с мъже , което само с антифеминизъм не може да се оправдае, а е признак за физическа, неистова неприязън, нетърпимост  и омраза към всички жени.

И  казваш.. "аз не съм такъв" ..... :) 

Е не си, ама си .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По точно всеки може да пребие пиян или упоен ЧОВЕК.   И какво означава "най после да призная" ??? :laughing4: Кога е било спор въобще ??

Постнал си я но не си я осмислил.

Че случаите на системен тормоз над жени и деца , стигнали и убийства въобще не става въпрос за някакъв случаен битов скандал след злоупотреба с алкохол.

Именно затова цитирания от теб  пример няма нищо общо със случаите на домашно насилие .

Следователно - цитираш но не мислиш  какво цитираш :)

Има много общо, но ти не схващаш метафората. Системният тормоз над жените е предизвикан от тях самите. Причината за това е вербалното женско насилие над мъжете, и злоупотребата с дадените им по-големи права. Т.е жените сами са си виновни и предизвикват мъжете да ги убиват, с надеждата, че ще им се размине и законите ще ги защитят, когато се гаврят с мъжкия авторитет. Доказано е, че жените (майките) упражняват много повече насилие над децата на мъжете. За това някои мъже ги шамарят постоянно. Трябва ли да ти пращам линкове за жени изхвърлили новородени деца в контейнери за боклук, или в тоалетни?

Нищо не съм пропуснал . Много добре те разбрах след поредната повръщня за вмирисани жени, гнусни течения , миризми на риби .. и тем подобни глупости :) 

И да, разбрах ти мечтата /ако не стане за сегашното поколение/  за възпроизвеждане без жени. Мечта на всеки гей.

То за теб истината на някой е "глупос"т, защото не съвпада с твоята глупост. Явно не си се срещал с много жени и не познаваш неприятната женска миризма. Ето ти малко информация от нета, и наистина е за повръщане.

https://jenite.bg/Здраве/6-причини-за-лошата-вагинална-миризма_l.a_c.3399_i.565011.html

Мечтата на всеки гей е съществуването само на женско управление или матриархат, защото гейовете са жени с бездействащи  мъжки атрибути. Смесват се с жените, гримират се като жени и се надяват мъжете да опънат и тях вместо жени. Гнусна работа! Ти с тая забрадка и с феминистичните ти възгледи доста добре се вписваш в гейските характеристики. А, че жените скоро ще са напълно излишни е въпрос на време. Те и без друго освен за разплод и за секс (удоволствие за мъжете) за нищо друго (според мен) не стават! Шопенхауер добре е анализирал женската същност!

Трудно ще намериш. Повечето случаи опровергавам  спекулации и всякакви фейкове /не/свързани с ИК. :) 

Но пробвай . Нямам нищо против.

То твоето опрповержение е мантра за постоянни фейкове, а ИК я имаш за фикс идея, с надеждата насила евро-гейският съюз да ни я наложи.

А  не си ли ? Да перефразирам една поговорка... - Нещо което мирише на л..но  , изглежда като л..но, има вкус на л..но ,  то най вероятно е л..но.

Пропагандираш шовинистични /сексистки/ пропагандни клишета спрямо жените , които са в пряко противоречие с Конституцията на България,  пропагандираш принципите на исляма и по точно крайния ислям и порядки на шериата , за ролята на жената /да не изброявам /  , говориш с нескрита омраза  не само за феминистки, а за всички жени, заради което си се изолирал и обградил само с мъже , което само с антифеминизъм не може да се оправдае, а е признак за физическа, неистова неприязън, нетърпимост  и омраза към всички жени.

И  казваш.. "аз не съм такъв" ..... :) 

Е не си, ама си .

Това с ла*ното изцяло илюстрира теб! По-точно изказване едва ли може за теб някой да направи. Пак те питам!!! Знаеш ли какво е пропаганда и забранена ли е със закон? И, след като днес в социума се насърчава и пропагандира феминизма защо да няма и антифеминизъм - сексизъм? Или казваш, мъжете трябва да бъдат "позитивно" дискриминирани и защото са по-силни и по-умни от жените, трябва да се третират от закона винаги като престъпни-насилници? След, като конституцията на България толерира женската наглост, дискриминира мъжете и е в противоречие с мъжките интереси, защо тогава мъже като мен трябва да са съгласни с нея и да я уважават. Трябва да се борят и да я променят, като елиминират внлиянието на ЕС! Точно заради тази несправедлива за мъжете конституция възниква войната между половете, а феминистките се провъзгласяват като екзекуторки на мъжкия облик. За това мизогинията и при нас вече надхвърля 70% при хетеро-мъжете, а жените си получават заслуженото. Не казвам, че харесвам исляма като религия, но признавам, че ми харесва отношението при него към жените. Всяка жена опозорила в ислямския свят мъж, умира веднага и на място! Кое му е лошо на това, и нямам ли право да го харесвам? А, и повече от 3/4 от света живее по тези правила. Обградил съм се на работното място само с мъже, защото жени в нашата професия са много вредни и ще уронят авторитета и.Колко пъти да ти повтарям, че за мен жените са некадърни в моята професия и в много други мъжки професии. Мъжки и женски роли е имало и винаги ще има, където жените вършат трудоемка и нископлатена работа, защото нямат качествата на мъжете и са нископроизводителни.А ти си карай с твоите дитирамби, може пък да успееш да промениш мнението ми за жените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, herkules2 написа:

След, като конституцията на България толерира женската наглост

Лъжа.

Има много общо, но ти не схващаш метафората.

Не, няма. Цитираш ми изолиран битов случай на алкохолно сбиване  . Нищо общо с масовите случаи на системен тормоз и домашно насилие.

Системният тормоз над жените е предизвикан от тях самите.

Това обикновенно е оправданието на всички насилници.

Както за педофила са му виновни децата които най нагло си играят на детската площадка...

Всяка жена опозорила в ислямския свят мъж, умира веднага и на място! Кое му е лошо на това, и нямам ли право да го харесвам?

Теб самото съществуване на жената приемаш за "опозоряване" . Затова и си мечтаеш за възпроизвеждане без жени . :) 

Отвращението от вагината е също много показателно за това какъв си .

, може пък да успееш да промениш мнението ми за жените.

Абсурд. Мнението на гей няма как да се промени. За разлика от някои неграмотници , много добре разбирам че въпреки опитите през вековете да се "лекуват" гейове,  няма нито един случай на успех.

Твоето е някакъв вид "радикален хомосексуализъм"  :giggle1:.  То хубаво не харесваш жени, отвращават те, гнус те е, но и активно желаеш тяхното заличаване, включително и с ислямски порядки  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, miro20 написа:

Лъжа.

Брех, сигурно сън не те е хващало за да твориш простотии по сред нощите! Не е лъжа, а е истина. По конституция половете уж са равни, но при делата в съда женският пол е по-равен и на него приндлежат децата от семейството (все едно са собственост на жената), както и издрръжка на жената от мъжа след развода, което е несправедливо. А и над 70% от съдийския състав са жени, което освен несправедливо и позорно за мъжкия пол, е и нарушение на квотния принцип, наложен на страните в ЕС!

преди 10 часа, miro20 написа:

Не, няма. Цитираш ми изолиран битов случай на алкохолно сбиване  . Нищо общо с масовите случаи на системен тормоз и домашно насилие.

Сбиването си е сбиване, без значение дали е алкохолно или в трезво състояние. Жената се е възползвала от пияния мъж и го е прпебила с нещо, след което е бил откаран в болница. Как мислиш? Дали след като излезе от болницата той няма да я пребие и то на трезва глава, като я прати в болница за да се реваншира, и дали жената няма да си го е заслужила последвалото пребиване от мъжа? За да има системен тормоз и домашно насилие, а и случаите да са станали вече масови си има причина! Точно такова женско поведение заслужава мъжко правосъдие и за това казвам (и повечето хора го казват), че всяка бита от мъж жена си е заслужила боя, а убитите жени са прекалили с женската наглост и чувство за недосегаемост, и за това мъжете са ги очистили!

преди 11 часа, miro20 написа:

Това обикновенно е оправданието на всички насилници.

Както за педофила са му виновни децата които най нагло си играят на детската площадка...

Насилниците са станали насилници, защото върху тях жените употребяват вербално насилие и след това си получават заслуженото. Няма нужда мъжете да се оправдават заради отвръщането на психическото женско насилие с физическо мъжко. Мъжкото отмъщение е необходимо за да се спре женската гавра с мъжкия облик. Мъжът винаги е бил и винаги ще бъде много повече от жената и за това ще използва правото си на по-силен, дадено му от природата! На педофила не са му виновни децата, които си играят на площадката, виновна е майката им, която най-безотговорно ги оставя без надзор и феминиските закони, които най-нагло чрез разни ИК искат да узаконят педофилия, инцест, некрофилия и всякаква там пара-филия, дето гейове и феминистки налагат на обществото, с неолибералистите, завзели властта с лъжливи обещания!!

Теб самото съществуване на жената приемаш за "опозоряване" . Затова и си мечтаеш за възпроизвеждане без жени . :) 

Отвращението от вагината е също много показателно за това какъв си .

Мъчиш се да оригиналничиш, но не ти се получава!:lol6:Няма нужда аз да приемам за каквото и да е жената, Шопенхауер добре го е казал, стигайки до извода, за какво в същност съществуват жените! За това и подписът ми е от негов цитат! Човешката репродукция без женско участие ще е необходима, заради наглостта на феминистките, въобразили си че светът е техен! - "Каквото повикало, такова се обадило!"

https://fakti.bg/world/281560-feministka-da-se-ubiat-bebetata-momchenca-

Сега очаквам хапливия ти коментар и да кажеш категорично, че това е фейк!

Миро, ти като говориш така научно за вагината, имаш ли представа за нейните състояния? Бил ли си изобщо с жена? Разбира се, че вмирисани вагини ще ме отвращават, както и други мъже предполагам. Женската хигиена е абсолютно задължителна. Ако жената не се подмие поне два пъти през тези летни горещини, и ако има и разни течения ще осмърди всичко наоколо и гнусливи хора като мен ще си повърнат и червата. Как мислиш? Дали Карбовски е казал метафората не само за дУпетатите в парламента? ......- "жената в перманентен цикъл само смърди и работа не върши!" Ето това е показателно, ама де толкоз акъл у теб за да го проумееш! Те и за това го глобиха с 600 лв. Жените се били обидили?!? Де сопа де? Когато някой каже истина, която не се харесва на феминистките, го глобяват за назидание. Ще излезе според теб, че нечистоплътната вмирисана и в цикъл вагина не смърди ужасно, а мирише на парфюм!:angry: Кое е показателното тук за мен, какъв съм?

Абсурд. Мнението на гей няма как да се промени. За разлика от някои неграмотници , много добре разбирам че въпреки опитите през вековете да се "лекуват" гейове,  няма нито един случай на успех.

И аз съм на същото мнение. Добре си разбрал, че гейове не се лекуват, а трябва да се ликвидират, както при някои религии. Шериатът, когото аз харесвам заради отношението при него към жени и гейове е една от тези религии. Дядо ми навремето, колеше кокошка с голям гребен кукуригаща и приличаща на петел, която клякаше пред петела, за да я сети, и казваше - "това е творение на дявола! "Но, ти Миро не  се страхувай, докато либерали и феминистки са на власт, теб никой няма да те пипне, дори и чумбер (чембер) да си сложиш на главата, за да те разпознават!

преди 12 часа, miro20 написа:

Твоето е някакъв вид "радикален хомосексуализъм"  :giggle1:.  То хубаво не харесваш жени, отвращават те, гнус те е, но и активно желаеш тяхното заличаване, включително и с ислямски порядки  :) 

Хайде бе? И как стигна до това "умозаключение"? Радикален хомосексуализъм е твоето отношение насърчаващо феминистични идеи, а и със забрадката на главата ясно подсказваш какъв си. Добре е като си крадец да викащ "дръжте крадеца" ама не да си измисляш крадец, а да посочиш истински крадец, като "синия" например. То вие си се подкрепяте, явно сте си с еднаква полова ориентация! А, аз си харесвам моите си жени, които са чистоплътни жени и не са болни от разни женски болести и от феминизъм, защото  са възпитани в патриархален начин на живот! Гнус ме е от смърдящи на лошо жени, дето не са си мили зъбите от месеци и не поддържат личната си хигиена, а около тях и мухите умират от женската смрад. Брей Миро, какво словосъчетание си произвел само!!??! 

Цитат

активно желаеш тяхното заличаване, включително и с ислямски порядки  :) 

Правилно щеше да е ако кажеш "изключително много желаеш тяхното заличаване"....... ама активно да желая нещо, някак не го разбирам? Активно мога да участвам в нещо, ама да го желая активно?!?!? Инженере, каква оценка е сложила учителката ти по БЕЛ в средния курс? Или си го прескочил и направо си станал инженер! Иначе правилно мислиш, ама не се изразяваш правилно. Не активно, а много ми се щеше, да се ликвидира женското присъствие във всички мъжки професии, защото заради женска некадърност професиите се опорочиха, загубиха авторитета си и качеството на работата, а от там се влоши и качеството на живот на обществото. Ето това желая, без значение порядките какви ще са, ислямски или християнски, защото преди нашествието на феминизма, и при християнски порядки хората са живеели щастливо, без да минава 1/3 от живота им по съдилища, заради феминистки извращения и женска гавра с мъжете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, herkules2 написа:

Брех, сигурно сън не те е хващало за да твориш простотии по сред нощите! Не е лъжа, а е истина. По конституция половете уж са равни, но при делата в съда женският пол е по-равен и на него приндлежат децата от семейството (все едно са собственост на жената), както и издрръжка на жената от мъжа след развода, което е несправедливо. А и над 70% от съдийския състав са жени, което освен несправедливо и позорно за мъжкия пол, е и нарушение на квотния принцип, наложен на страните в ЕС!

Сбиването си е сбиване, без значение дали е алкохолно или в трезво състояние. Жената се е възползвала от пияния мъж и го е прпебила с нещо, след което е бил откаран в болница. Как мислиш? Дали след като излезе от болницата той няма да я пребие и то на трезва глава, като я прати в болница за да се реваншира, и дали жената няма да си го е заслужила последвалото пребиване от мъжа? За да има системен тормоз и домашно насилие, а и случаите да са станали вече масови си има причина! Точно такова женско поведение заслужава мъжко правосъдие и за това казвам (и повечето хора го казват), че всяка бита от мъж жена си е заслужила боя, а убитите жени са прекалили с женската наглост и чувство за недосегаемост, и за това мъжете са ги очистили!

Насилниците са станали насилници, защото върху тях жените употребяват вербално насилие и след това си получават заслуженото. Няма нужда мъжете да се оправдават заради отвръщането на психическото женско насилие с физическо мъжко. Мъжкото отмъщение е необходимо за да се спре женската гавра с мъжкия облик. Мъжът винаги е бил и винаги ще бъде много повече от жената и за това ще използва правото си на по-силен, дадено му от природата! На педофила не са му виновни децата, които си играят на площадката, виновна е майката им, която най-безотговорно ги оставя без надзор и феминиските закони, които най-нагло чрез разни ИК искат да узаконят педофилия, инцест, некрофилия и всякаква там пара-филия, дето гейове и феминистки налагат на обществото, с неолибералистите, завзели властта с лъжливи обещания!!

Мъчиш се да оригиналничиш, но не ти се получава!:lol6:Няма нужда аз да приемам за каквото и да е жената, Шопенхауер добре го е казал, стигайки до извода, за какво в същност съществуват жените! За това и подписът ми е от негов цитат! Човешката репродукция без женско участие ще е необходима, заради наглостта на феминистките, въобразили си че светът е техен! - "Каквото повикало, такова се обадило!"

https://fakti.bg/world/281560-feministka-da-se-ubiat-bebetata-momchenca-

Сега очаквам хапливия ти коментар и да кажеш категорично, че това е фейк!

Миро, ти като говориш така научно за вагината, имаш ли представа за нейните състояния? Бил ли си изобщо с жена? Разбира се, че вмирисани вагини ще ме отвращават, както и други мъже предполагам. Женската хигиена е абсолютно задължителна. Ако жената не се подмие поне два пъти през тези летни горещини, и ако има и разни течения ще осмърди всичко наоколо и гнусливи хора като мен ще си повърнат и червата. Как мислиш? Дали Карбовски е казал метафората не само за дУпетатите в парламента? ......- "жената в перманентен цикъл само смърди и работа не върши!" Ето това е показателно, ама де толкоз акъл у теб за да го проумееш! Те и за това го глобиха с 600 лв. Жените се били обидили?!? Де сопа де? Когато някой каже истина, която не се харесва на феминистките, го глобяват за назидание. Ще излезе според теб, че нечистоплътната вмирисана и в цикъл вагина не смърди ужасно, а мирише на парфюм!:angry: Кое е показателното тук за мен, какъв съм?

И аз съм на същото мнение. Добре си разбрал, че гейове не се лекуват, а трябва да се ликвидират, както при някои религии. Шериатът, когото аз харесвам заради отношението при него към жени и гейове е една от тези религии. Дядо ми навремето, колеше кокошка с голям гребен кукуригаща и приличаща на петел, която клякаше пред петела, за да я сети, и казваше - "това е творение на дявола! "Но, ти Миро не  се страхувай, докато либерали и феминистки са на власт, теб никой няма да те пипне, дори и чумбер (чембер) да си сложиш на главата, за да те разпознават!

Хайде бе? И как стигна до това "умозаключение"? Радикален хомосексуализъм е твоето отношение насърчаващо феминистични идеи, а и със забрадката на главата ясно подсказваш какъв си. Добре е като си крадец да викащ "дръжте крадеца" ама не да си измисляш крадец, а да посочиш истински крадец, като "синия" например. То вие си се подкрепяте, явно сте си с еднаква полова ориентация! А, аз си харесвам моите си жени, които са чистоплътни жени и не са болни от разни женски болести и от феминизъм, защото  са възпитани в патриархален начин на живот! Гнус ме е от смърдящи на лошо жени, дето не са си мили зъбите от месеци и не поддържат личната си хигиена, а около тях и мухите умират от женската смрад. Брей Миро, какво словосъчетание си произвел само!!??! 

Правилно щеше да е ако кажеш "изключително много желаеш тяхното заличаване"....... ама активно да желая нещо, някак не го разбирам? Активно мога да участвам в нещо, ама да го желая активно?!?!? Инженере, каква оценка е сложила учителката ти по БЕЛ в средния курс? Или си го прескочил и направо си станал инженер! Иначе правилно мислиш, ама не се изразяваш правилно. Не активно, а много ми се щеше, да се ликвидира женското присъствие във всички мъжки професии, защото заради женска некадърност професиите се опорочиха, загубиха авторитета си и качеството на работата, а от там се влоши и качеството на живот на обществото. Ето това желая, без значение порядките какви ще са, ислямски или християнски, защото преди нашествието на феминизма, и при християнски порядки хората са живеели щастливо, без да минава 1/3 от живота им по съдилища, заради феминистки извращения и женска гавра с мъжете!

Какво е по зле от болен женомразец ислямист ?

- Болен женомразец ислямист страхлив гей  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеологическото оръжие на Глобализма: възрождението на Марксизма в либерален облик

Цитат

Западните „леви сили“ отчетоха опита на Съветския Съюз и не започват веднага да отменят частната собственост и да въвеждат диктатура на пролетариата. На въоръжение те са приели „културният марксизъм“ разработен от Франкфуртската школа и внедряват „културна хегемония“ по теорията на Антонио Грамши . Но за да разберем логиката на тези процеси е нужно да си припомним, какво е Марксизъм и да направим една кратка екскурзия в историята.

Ключовите цели на марксизма са изложени в „Манифест на комунистическата партия“ (1848г) написан от Карл Маркс  (истинско име Моисей Мордекхай Леви (Moses Mordecai Levy), евреин, син на равин) и Фридрих Енгелс (син на богато семейство индустриалци, запален по идеите на комунизма от Мориц Хесс , ционист, един от ранните радетели за създаването на държавата Израел). Основните постулати на Марксизма включват:

...

Страхотно и страшно четиво. За всички без оня със забрадката. Той да си чете от сТопфейка. Даже се чудя дали не трябва тоя текст да се разгледа и коментира в отделна статия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що ти е нова тема ? Имаш си оная за фалшивите новини...  Аз не знам нормален човек който толкова упорито да цитира  доказани фейкомети като бултаймси и подобни.... :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Аз не знам нормален човек който толкова упорито да цитира  доказани фейкомети като бултаймси и подобни....

Aз пък не знам нормален потребител във форума, който да вярва на Лъжливото овчарче и да се интересува от "мнението му":

Та така, говорейки за твоите хора, ето откъде вземат финансиране, поне едно място:
https://bultimes.com/вижте-кой-колко-получава-за-да-тероpuзи/

image.thumb.png.01cc41cc1fe281238ef2c5afa4f8d7b7.png

The Oak Foundation, ето повече за нея:

http://www.oakfnd.org/issues-affecting-women.html

А тук се вижда къде им е българската централа:

http://oakfnd.org/contact.html

Филантропия се нарича. Организациите са "хвани едната, удари другата". Прав е Петър Низамов. Можете да ги разгледате какво правя една подир друга. Миро, а ти що не четеш от сТопфейка, ами се занимаваш с моите "фалшиви новини"? Изчете ли го?

Ето ги тези: https://nmd.bg/za-mrezhata/#missions_goals

И опа:
https://nmd.bg/natsionalna-mrezha-za-detsata-izprati-otvoreno-pismo-kam-balgarskite-polititsi-po-povod-strategiyata-za-deteto/

Цитат

Национална мрежа за децата се обърна с отворено писмо към българските политици по повод Националната стратегия за детето 2019-2030.

„През последните дни ставаме свидетели на ожесточена битка за гласовете на българските избиратели. Битката достига до сблъсък на противоположни представи в каква държава искаме да живеем. Популистките изказвания и противопоставянето на хората едни срещу други не само не води до обединяване на обществото или повишаване на доверието към политическата класа, а подтиква към неразумни решения с неясен изход. Сега вие, политиците, посягате на едно от най-важните постижения през кратката ни демократична история – правата на децата. Отричайки се от Националната стратегия за детето 2019 – 2030 г., вие лишавате държавата от единна национална рамка за планиране на политики за подкрепа на родителите, семействата и осигуряване на детското благополучие.

Нека ги знаем кои са, какво целят, какво работят, кой им плаща.

Ето ги и тия 'убавци:

https://genderalternatives.org/bg/tzeli

Като почнат да ми говорят за "човешки права", "права на детето" и прочие - сами се издават. БХК са отличници в тая сфера!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер. Очевидно публична информация, некриена от никого.

Това е като предишните истерии  за финансирането на НПО организации.

И тогава ако се сещаш, ви питах... - Какво лошо видяхте в тези които разследват корумпирани политици, предизборни далавери, смаозабравили се кметове, и т.н. и т.н.

По ли добре щяхте да сте ако никой не разкриваше тези далавери и нарушения ?

Ама като са ви промили и изпрали мозъците, затова и не мислите.

В случая какво лошо видя в тези организации, за жените, децата и т.н. ??

Аха да.. фейкометите са ти надули главата с простотии как точно те искат да те сготвят и изядат .

Понеже мозъка ти и разбиранията ти са тотално оплетени, подозирам че въобще и не искаш да разбереш какво ти говоря, затова ще ти дам само един простичък съвет

- Видиш ли "бултаймс" и подобни , бегай надалеч. Със сигурност е или спекулация, или лъжа.

:)

Просто и ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.08.2019 г. в 22:56, miro20 написа:

Какво е по зле от болен женомразец ислямист ?

- Болен женомразец ислямист страхлив гей  .

Не знам за кого говориш, като си ме цитирал! Болен от джендъризъм (гейщина) си ти, защото мреш за ратификация на ИК, и ако не си гей с тая забрадка, сигурно си жена-феминистка под прикритие (гей или феминистка все тая, пък може и женски гей да си), че и инженер??? Минал си покрай инженерите инженерке! Да киснеш денонощно във форум и да плещиш глупости не се отъждествява с инженерство. Или може би си с феминистична инженерна специалност....инженер-професорка по феминизъм. Тази специалност вече е наложена като приоритетна от БФЖ в СУ и в други институти! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно е да се нахвърляш на някой, който харесва жени, уважава ги, забавна му е компанията им, не го е гнус, не избягва компанията им, не му пречат професионално, не иска да е в мъжка компания само,не харесва ислямски порядки и т.н. и т.н. да го наричаш гей.
А ти който си обратното,и си олицетворение и носител на всички характерни гейски черти, да се дърпаш от това което си.
И това е отделно от яростното ти женомразство.

Аз за себе си съм спокоен. Мисли му ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Странно е да се нахвърляш на някой, който харесва жени, уважава ги, забавна му е компанията им, не го е гнус, не избягва компанията им, не му пречат професионално, не иска да е в мъжка компания само,не харесва ислямски порядки и т.н. и т.н. да го наричаш гей.
А ти който си обратното,и си олицетворение и носител на всички характерни гейски черти, да се дърпаш от това което си.
И това е отделно от яростното ти женомразство.

Аз за себе си съм спокоен. Мисли му ти

Е, то ти си спокоен защото си гей, а днес гейове и феминистки са озурпирали властта в ЕС и налагат гейщина всячески, като се започне от извратенията в детските градини (момчетата били момичета с пишки), и се стигне до овластяването на жени за сметка на мъжетге. Те харесват жени да управляват навсякъде, защото гейовете не се различават много от женската конфигурация, а чрез жените се намърдват и те в управлението. Не ги е гнус от женската смрад защото заедно с феминистките (грозни, брадати, космати жени, приличащи на мъже без мъжки атрибути, миришещи лошо заради лоша хигиена) се борят срещу мъжете, като не признават мъжката сила и умственото превъзходство, притежание само на мъжкия пол. За това гейове и феминистки са си все женски електорат, предлагат и гласуват закони в ущърб на хетеро-мъжете, като в основата на всеки гейско-феминистки закон стои законова репресия срещу фалокрацията по презумпция....мъжът е престъпник защото е по-силен и по-умен от жената като пол! Аз съм обратното на това гейско олицетворение и унижение на мъжкия пол и за това не подкрепям никакви истанбулски конвенции. Напротив! Ако можеше да се промени конституцията щях да уважавам закони, които не налагат феминизъм с прокламация за женско-царство равенство с мъжете, а ясно подчертани мъжки и женски роли в обществото. Феминизмът разпалва омразата м/у половете и е виновен за смъртта на много жени, неуважаващи мъжката сила и мъжкото превъзходство. Мизогинията - женомразството е резултат от женски произвол и чувство за женска безнаказаност, осигурено за жените от ЕС с наложено законодателство в ущърб на мъжкия пол. Докато има такива закони унижаващи мъжете и "мъже" като теб, дето се вживяват в женски роли, мизогинията ще расте и все някога чашата на мъжкото търпение ще прелее,  а феминистки и гейове като теб ще си получат заслуженото! Знам, че ти няма да разбереш нищо от казаното, защото си с промит мозък, или си гей-жена-феминистка, но който е достатъчно интелигентен, ясно разбира за какво говоря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, herkules2 написа:

Е, то ти си спокоен защото си гей, а днес гейове и феминистки са озурпирали властта в ЕС и налагат гейщина всячески, като се започне от извратенията в детските градини (момчетата били момичета с пишки), и се стигне до овластяването на жени за сметка на мъжетге. Те харесват жени да управляват навсякъде, защото гейовете не се различават много от женската конфигурация, а чрез жените се намърдват и те в управлението. Не ги е гнус от женската смрад защото заедно с феминистките (грозни, брадати, космати жени, приличащи на мъже без мъжки атрибути, миришещи лошо заради лоша хигиена) се борят срещу мъжете, като не признават мъжката сила и умственото превъзходство, притежание само на мъжкия пол. За това гейове и феминистки са си все женски електорат, предлагат и гласуват закони в ущърб на хетеро-мъжете, като в основата на всеки гейско-феминистки закон стои законова репресия срещу фалокрацията по презумпция....мъжът е престъпник защото е по-силен и по-умен от жената като пол! Аз съм обратното на това гейско олицетворение и унижение на мъжкия пол и за това не подкрепям никакви истанбулски конвенции. Напротив! Ако можеше да се промени конституцията щях да уважавам закони, които не налагат феминизъм с прокламация за женско-царство равенство с мъжете, а ясно подчертани мъжки и женски роли в обществото. Феминизмът разпалва омразата м/у половете и е виновен за смъртта на много жени, неуважаващи мъжката сила и мъжкото превъзходство. Мизогинията - женомразството е резултат от женски произвол и чувство за женска безнаказаност, осигурено за жените от ЕС с наложено законодателство в ущърб на мъжкия пол. Докато има такива закони унижаващи мъжете и "мъже" като теб, дето се вживяват в женски роли, мизогинията ще расте и все някога чашата на мъжкото търпение ще прелее,  а феминистки и гейове като теб ще си получат заслуженото! Знам, че ти няма да разбереш нищо от казаното, защото си с промит мозък, или си гей-жена-феминистка, но който е достатъчно интелигентен, ясно разбира за какво говоря!

Не. Вече ти казах - спокоен съм защото харесвам жени, харесвам тяхната компания, не се гнуся от тях, привличат ме всякак, интересувам се от тях в позитивен смисъл, уважавам ги, не ме притеснява компанията им, и т.н. и тн 

Все неща обратни на твоите желания.

Няма как това да ме прави гей :) Този който се гърчи със целия компплект характеризиращ типичен гей - това си ти .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Вече ти казах - спокоен съм защото харесвам жени, харесвам тяхната компания, не се гнуся от тях, привличат ме всякак, интересувам се от тях в позитивен смисъл, уважавам ги, не ме притеснява компанията им, и т.н. и тн 

Все неща обратни на твоите желания.

Няма как това да ме прави гей :) Този който се гърчи със целия компплект характеризиращ типичен гей - това си ти .

То ти много неща каза, ама само от приказки го докарваш.Ясно е, че харесваш да си жена, и да си сред жени и изцяло женска компания. Привлича те това, че мъжете могат да те сбъркат с тая забрадка за жена и да те опънат по погрешка, ако се настроят на секс вълна и решат да чаластрят жени. От това по-гейско поведение здраве му кажи. А, и феминистко-гейската ИК все ти е в устата и бленуваш за ратификацията и. Никога няма да приемем този позорен за мъжете женско-гейски документ. Ще го гледаш през крив макарон, а ако някои страни започнат денонсирането му, край с гнусната гейско-феминистичната власт. България можеше да е първа, след като бе отхвърлена тази ИК като противоконституционна! И ако помислиш (де толко акъл у теб), ще разбереш, че не аз, а ти си против конституцията на България, с налагането на позитивната дискриминация срещу мъжете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ти казвам. Не е обида че си гей. С тези глупости с които зацикли, сам се самозатапваш и изтипосваш като класически гей женомразец.

Не ме бърка колко ялови обиди ще избълваш. То се вижда ясно кой харесва жени ,и кой мъже.

Акцента ми само да те приземя че хвърчиш някъде... е че не ме бърка дали си гей или не. Това не може да се поправи. Генетично е и никой през векове и хилядолетия не е успял до сега.

Но явната ти омраза и погнуса към жените прераства към противозаконни призиви и пропаганда , които са в тотален разрез с конституцията на България, както и с много общоприети човешки закони и морал спрямо равенството на хората по пол , етнос, религия и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Пак ти казвам. Не е обида че си гей. С тези глупости с които зацикли, сам се самозатапваш и изтипосваш като класически гей женомразец.

Не ме бърка колко ялови обиди ще избълваш. То се вижда ясно кой харесва жени ,и кой мъже.

Акцента ми само да те приземя че хвърчиш някъде... е че не ме бърка дали си гей или не. Това не може да се поправи. Генетично е и никой през векове и хилядолетия не е успял до сега.

Но явната ти омраза и погнуса към жените прераства към противозаконни призиви и пропаганда , които са в тотален разрез с конституцията на България, както и с много общоприети човешки закони и морал спрямо равенството на хората по пол , етнос, религия и т.н.

Знам, че за теб не е обида да си гей, защото ти самия си такъв. Но, ако в реала ме наречеш така, повярвай ми, ще ти се стъжни живота. Колко пъти да ти повтарям, че ме е гнус от умирисници (нехигиенични жени излъчващи неприятна женска миризма), но още повече ме е гнус от гейове. Имам три жени у дома, за които се грижа нищо да не им липсва. Според твоите просташки измишльотини, до сега да съм ги избил, защото съм бил женомразец! Общоприетите човешки закони и морал не предполагат космати голи мъжки задници, и увиснали женски цици да се развяват по гей паради! Конституцията на България непрекъснато се променя и поведение, което е било законно, след промяната става противозаконно. За това мръсотията от запад днес е законна по конституция, и думи като морал не значат нищо! Гадовете успяха да обърнат нормалното в ненормално, а ненормалното в нормално. "Патологията да стане норма, а нормата патолотия" - Бжежински! Твоят морал за разрушаване на семейстгвото с прокламация за феминизъм и обезличаването главата на семейството (мъжът) не съвпада с моя морал. За това ти харесва хомосексуализмът и постоянно твърдиш, че не е обидно да си гей, защото ти самият си такъв. Равенство между хората не съществува, още повече между половете. Половете са различни очевадно, само феминистките твърдят, че жената била мъж, а е определена като социален конструкт. Ако всички се отнасяли към жените като към мъже, и жените щели да са мъже?!?!? Ще стане когато цъфнат налъмите! Призиви и пропаганда не са противозаконни по конституция. Всеки може да изразява свободно мнението си като право от гражданските му права и свободата на словото!

Цитат
Свобода на словото (Изм. - ДВ, бр. 137 от 1998 г.)
Член 10 от хартата за правата на човека!
1. Всеки има право на свобода на изразяването на мнения. Това право включва свободата да отстоява своето мнение, да получава и да разпространява информация и идеи без намеса на държавните власти и независимо от границите.

Аз, не съм съгласен с феминистичните прояви и феминизмът да стане държавна политика. Смятам жените за по-нисши от мъжете и за това според мен не трябва да гласуват и да вземат важни политически решения, както е било при Търновската Конституция - най-добрата и призната от цял свят. А, ако жените трябва да гласуват то 5 женски гласа да се равняват на един мъжки , като ще могат да избират, но да нямат право да бъдат избирани. Жена застанала на чело на държава е позор за държавата, което значи че мъжете са само хомосексуалисти и няма мъже за този пост! За мен жените нямат място в обществено политическия живот и в мъжките професии, защото много от мъжките качества не им достигат за това! Така мисля аз, а твоето мнение е без значение за мен. Я, сега кажи, кое му е противоконституционното на моето изказване и имам ли или нямам право да се изказвам и да казвам това, което мисля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@miro20      @herkules2

Вие двамата, може ли да дискутирате без да използвате лични определения, кой какъв е, и да спазвате добрия тон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, barbuncela написа:

@miro20      @herkules2

Вие двамата, може ли да дискутирате без да използвате лични определения, кой какъв е, и да спазвате добрия тон?

Можем, но това го кажи на Миро! Аз нямам нищо против. Прочети всичко, за да видиш кой е започнал пръв! Лично аз мразя феминизма и хомосексуализма (винаги съм го твърдял и пак го казвам), а Миро ме изкарва гей! Как да спазвам добрия тон, след като и към мен тонът не е добър? А, проблемът с войната против семейството си е доста голям и темата е актуална. За това дискусията е необходима, поне да се направят изводи за причината, предизвикала войната против семейството и депопулацията на български етнос!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Богослови: Проектира се „нов” тип семейство, а първата жертва са децата

Цитат

Св. Синод, в пълен състав, разгледа писмо вх. №738/10.09.19 г. на проф. д-р Димитър Попмаринов, доц. д-р Мариян Стоянидов и доц. д-р Свилен Тутеков от Център по Систематическо богословие при Православния богословски факултет на ВТУ "Св. св. Кирил и Методий" и реши да бъде сведено до знанието на широката общественост горното писмо, което се публикува на официалния сайт на Св. Синод на БПЦ-БП без редакторска намеса.

До Негово Светейшество

Българския патриарх Неофит,

Председател на Св. Синод

на Българската православна църква

Българска патриаршия,

гр. София

Ваше Светейшество,

Обръщаме се към Вас по повод нарастващата тревога в българското общество, породена от опитите за налагане на социално законодателство и образователни практики, основани върху идеологии, застрашаващи самата същност и достойнството на човека като образ Божий. Започва се от „най-малките” – децата, а по такъв начин се рушат семейството и обществото.

През миналата 2018 г. излязохме със становище по широко разискваната Истанбулска конвенция и нейните скрити опасности за децата и семейството. Категорично заявихме, че тайната на пола не може да бъде свеждана до социален конструкт, че родителството, майчинството и бащинството не могат да бъдат определяни като „социални роли”.

Също така категорично заявихме, че понятия като „джендър” и съответната идеология не следва да бъдат превръщани в правна норма. За съжаление днес отново сме свидетели на опити за внедряването на стратегии в областта на семейното законодателство, социалните услуги и на образованието, които лесно могат да се превърнат в механизми на ново социално инженерство. Проектира се „нов” тип семейство и „нов” тип човек, като първата жертва са децата.

Убедени сме, че грижата за семейството и закрилата на децата е безусловно задължение на нашата държава и общество, чийто етос е формиран от Православната ни църква в духа на евангелските добродетели. Ето защо заявяваме, че е недопустимо тази грижа и закрила да бъде изземвана от нови идеологии, които обезличностяват човека и рушат семейството. Те издигат греха в идеал, а добродетелта приемат за слабост: „Злото наричат добро, и доброто – зло, тъмнината считат за светлина, и светлината – за тъмнина“ (Ис. 5:20).

Задължение на православните християни (Иак. 4:17) е твърдо и недвусмислено да се показва, че последиците от това ново социално инженерство са пагубни.

Намесата на държавата под натиска на т. нар. „дистрибутори на социални услуги” от неправителствения сектор в отношенията родители-деца, стигматизирането на семейството и на родителите като „заплаха” и „опасност” за собствените им деца, превръщането на детето в субект на абсолютни права, насилственото покваряване на децата чрез прокарването от джендър идеологията, сексуално образование в детските градини и училищата и т.н. са само част от механизмите за налагането на практики, които подменят християнската истина (и изобщо всяка традиционна норма) за човека и семейството.

В националното законодателство не бива да се допуска, предимно под външен натиск, регламентирането на социални практики, които позволяват насилственото откъсване на децата от техните родители. Родителите са тези, които създават децата, а не държавата и не бива заради отделни прецеденти на безотговорни хора да се търси оправдание за налагане на новата идеология. Държавното образование категорично не е място за индоктриниране и привнасяне на каквато и да било идеология, в това число и на джендърната.

Запазването на духовните, моралните и социалните устои на семейството и възпитанието на децата като пълноценни личности са били винаги основна пастирска грижа на Православната църква и на нейното богословие. Считаме, че тези теми трябва да бъдат постоянно във фокуса на богословския анализ. Гласът на православното богословие има място във всяка отговорна дискусия за смисъла и ценността на семейството, за тайната на пола, за родителството, майчинството и бащинството, за възпитанието на децата, т.е. за човека и обществото като цяло.

С оглед на това се обръщаме към Ваше Светейшество и към членовете на Св. Синод с предложение да се обърне внимание на започналите изменения в законодателната и нормативната уредба в страната.

Макар Църквата да е отделена административно от държавата, духовно тя е с преобладаващата част от народа на тази държава. В решителни моменти от нашата история тя винаги е вземала спасителна за него страна.

Убедени сме, че гласът на Църквата трябва да бъде чут в публичния дебат по всеки значим въпрос от дневния ред на обществото. Убедени сме, че той ще прозвучи още по-силно, когато става въпрос за съхраняването на семейството и за духовното здраве на онези „най-малките” – децата!

Просим благословение и оставаме Ваши в Христа,

гр. В. Търново

Рождество Богородично, 2019 г.

Проф. д-р Димитър Попмаринов

Доц. д-р Мариян Стоядинов

Доц. д-р Свилен Тутеков

Източник: bg-patriarshia.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...