Премини към съдържанието
ceci80

Нови игри за волан и геймпад

Препоръчан отговор

Интересувам се от нови игри за волоан (2 педала) и геймпад. Компютърът подкарва всяка игра на 1080р, а контролерите са Logitech F710 и Logitech Driving Force GT.

Интересувам се от рейсъри и шутъри.

Благодаря на отзовалите се!

За детенцето

@XECUTIONER с бележка, както пожела, за да се ориентира, като рови в нета да се информира и с молба да не пише в темата, защото не е пипал такива неща:

IMG_20171210_230256Sz8MU3PPKk8cxq6t9Lg61

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шутър за PC да го играеш с геймпад? И поради що трябва да си причиняваш тази мъка?

Иначе нови FPS:

1. Wolfenstein II: The New Colossus

2. Новото Call of Duty

3. Новият Battlefield

и още много други.

За рейсъри, с волан, дано да се включи Кико - той си пада по тях.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За споменатия волан може да пробваш Assetto Corsa - играта предлага и добър дрифт, при състезания управлението ми харесва на мен лично  (може да се модват/добавят писти и коли), Project Cars 2 (просто трябва да я вкусиш, друго не мога да кажа). Друга много стара игра, която до скоро я ъпгрейдваха и все още на мен ми харесва заради физиката и отново ДРИФТА  е Live For Speed. Други не споменавам, защото за мен са аркадни, а аз такива рейсъри не харесвам! До тук споменатите са симулатори. 
От време на време ако искаш мудно и спокойно каране може да пробваш и Euro Truck Simulator 2 :D .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, играл съм ги, като новите WRC и PCars2 не ми допадат за разлика от първата PCars и WRC3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.