Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Габриел Георгиев

Връщане на фабричните настройки на iPhone без достъп до iCloud

Препоръчан отговор

Здравейте,
имам iPhone 5S до чийто iCloud нямам достъп, ако го върна към фабричните му настройки ще има ли проблем да го ползвам, както досега съм го? Да си тегля, както поискам, само без iCloud нещата...Изобщо ще мога ли да го стартирам отново без да ми иска iCloud парола, която няма как да предоставя?

Благодаря предварително!
Поздрави! <3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Габриел Георгиев написа:

Здравейте,
имам iPhone 5S до чийто iCloud нямам достъп, ако го върна към фабричните му настройки ще има ли проблем да го ползвам, както досега съм го? Да си тегля, както поискам, само без iCloud нещата...Изобщо ще мога ли да го стартирам отново без да ми иска iCloud парола, която няма как да предоставя?

Благодаря предварително!
Поздрави! <3

Нямате ли възможност да възстановите паролата? E-mail адреса с който сте се регистирали не го ли помните?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава давайте пълен ресет до фабрични настройки и си създайте ваш акаунт ако нямате. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от kristiyan.channel
      В това видео ви показвам как да използваме APPLEPAY в България
    • от Антоан Вичев
      И така, с Айфон Х-ка съм, взех си я началото на 2018, с нагласата че от Епъл най-сетне са се престрашили да излязат от зоната си на комфорта и заменят консервативният, семпъл дизайн, който беше във всички модели от 6-цата та чак до 8 Plus. Преди Х-ката бях с 7-ца плюска, нямат база за сравнение, Х-ката бие навсякъде. За съжаление обаче от няколко дена, предната камера нещо даде фира, снимките са "аут ъф фокус", рамазани, портретния режим изобщо не бачка и Face ID-то не работи също. От няколко приятелчета разбрах че единствения вариант е пълна смяна на всичко отпред, сензори, камери, и т.н.
      Въпросът ми е, дали TrueDepth сензора е виновен дето му е станало нещо (съборих си телефона на земята, отново) и нужно ли е да се дават 80 лева за пълна подмяна на ВСИЧКО отпред

• от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички. Днес получих дългоочаквания ми iPhone X. Първите ми впечатления бяха уау, изглежда великолепно, обаче след като пробвах камерата, нещо не беше наред. Снимките стават ужасно размазани, цветове са.. безцветни, сякаш снимам с телефон от 2011.
      Тъй като не съм зле образован с новите смартфони, ми дойде на ума, че на задните камери им има нещо, за да снимат така...
      Обръщам аз телефона, и какво да видя. Множество МАЛКИ ПРАШИНКИ И ЧАСТИЧКИ зад самото стъкло на камерите (демек точно до сензорите)
      Телефона е втора ръка, поръчах го от olx.bg (досега всичко каквото съм си взимал е било качествено)... много е запазен, даже драскотини няма с изключение на най-важната функция - камерата..която просто е трагична
      Въпросът ми е КАКВО ДА ПРАВЯ?!
      Ся сигурно ще струва луди пари да се оправи каквото е там.. за оправяне. 
      Този прах как е попаднал там вътре..не ми го побира акъла.
      Много ще съм благодарен ако някой ми предложи вариант.. напрао ми иде да се разрева вече, пък съм на почти 30 

• от Боби Алексиев
      Вече може да се поръчат от сайта на apple
    • от Иван 12
      Здравейте , търся си преносима батерия за Iphone 6. Давайте съвети за преносими батерии , които няма да ми прецакат батерията на телефона. 
  • Дарение

• Добави ново...