Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели. Как ви се струва този настолен компютър: OLX ? Цената му е доста ниска, но и частите са доста добри за цената си. Какво мислите да го взимам ли ? 

25324062_1507357366026304_493335158_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7 годишна машина с нисък клас процесор, малко рам и малък хард без видеокарта която става само за филми и нет тоест цената е нормална.

Иначе инфото е пълна измама. НЕ става за игри тоест дори от преди 7 години когато е бил актуален не е ставал

и заглавието с големи букви че е геймърски както и споменаваното на GTA5 та дори 4K Video което не се поддържа са лъжа!

Снимките на кутията, видеокартата и харда са на неща които могат да бъдат закупени допълнително не е с тях!

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитват се здраво да те излъжат!

Чети внимателно какво наистина включва системата, повечето от изброените параметри в заглавието са с доплащане!

А като цяло - стара офис машина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още една нередност, която може да добавим към вече посочените е, че клипа с прегледа на GTA5, играта е тествана с процесора G4560, а не с G840 от описанието на обявата.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошото е, че много заблудени родители ще се подлъжат да купят 'геймърски' компютър на децата за празниците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако пазарят от съмнителни места сами са си виновни. В случая говорим за втора ръка от OLX.

Разбира се има ги и такива като еВарна за това човек трябва да е внимателен но това се отнася за всяка сфера.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много пъти ми се е случвало, да копувам компютри от olx който са на ниска цена и са внос от германия и сам ги взимал на доста ниски цени и до сега не съм имал проблем най добре нека доставката да е до адрес тествайте го на място и вие си преценете 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.