Премини към съдържанието
boriv

Gigabyte GA-P35 DS3 не боотва от USB

Препоръчан отговор

Здравейте, имам старичък комп с дъно Gigabyte GA-P35 DS3 което никога не съм могъл да накарам да стартира от USB.Все си мислех, че аз нещо бъркам при създаването на стартиращите флашки и инсталирах от СД.Сега се опитах отново и пак греда с няколко флашки уин7 32бит; уин7 64 бит; уин 10 64бит  направени с MediaCreationTool.Acronis True Image 2014 стартираща флашка .На лаптопа тръгват, а на стационарния не.Отделно на това избирам от опциите да зереди от USB-HDD.Подминава флашките и директно стартира Уиндоуса. Къде бъркам? Това е БИОСа:

IMG_20171214_101813.jpeg

IMG_20171214_101820.jpeg

IMG_20171214_101832.jpeg

IMG_20171214_101842.jpeg

IMG_20171214_101852.jpeg

IMG_20171214_101901.jpeg

IMG_20171214_101910.jpeg

IMG_20171214_101921.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

рестартираш и  помпиш на F12  докато ти излезе бързото меню. Отиваш на Hard Disk  и си избираш флашката. Нищо не бараш в биоса защото не е необходимо. Иначе на 3-тата снимка си на правилното меню от което се редят   хардовете но  не ти трябва да бараш там след като имаш бързо меню. То ти го пише още при бутването ма няма кой да гледа :)  pt0jmRol.jpg

След F12  цъкаш на Hard Disk   и първото трябва да ти е флашката !!!!!

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това съм описал, и от бързото меню пак не стартира инсталация а си тръгва Уиндоуса който е инсталиран без да дава възможност да натисна който и да е клавиш за да стартира инсталация. Директно си тръгва инсталирания Уиндоус. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е моето дъно е със съшия биос и бутва  без проблеми.  Я откачи харда   да видим  как ще бутне като няма от къде . Изобщо вижда ли я тая флашка ?  Да не са ти изгорели USB  портовете бе пич ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря човек, това както си го написал в първия пост е точно така.Аз досега избирам не HDD, a USB-HDD и всички останали с USB но не тръгва.Сега Пробвах а HDD и видя флашката и стртира всичко нормално, без да откачам каквото и да е.Още веднъж Благодаря!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се ,че е станало. Тия простотии с USB отпред са за външни хардове а не за флашки. И си подреди  в биоса правилно нещата за хардовете кое да стартира първо. Хард-записвачка и трето изобщо не слагай,че няма смисъл. На 3-тата снимка това дето е маркирано е  ако имаш няколко харда от кой да бутне първо. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.