Премини към съдържанието
SuperLuigi

Ниско профилна, слим, безжична мишка - избор, съвет

Препоръчан отговор

Здравей!

От снощи оглеждам мишките, защото сегашната Logitech M150 започна да сдава багажа - средния клик изчезна. Средния бутон ми е много често ползван, заради превключването на прозорците и paste опцията в *Бунту базирана ОС. В стечение на обстоятелствата, отново се появи зимния ми проблем с пръстите; безимения и кутрето започнаха да наболяват и затова съм решил да си взема ниско профилна, слим мишка. На пръв поглед съм се спрял на 2 марки и 3 модела: HP z4000, HP z3700, HAVIT 2.4GHz SLIM BK от техноград.

Въпросите ми са:

1. Има ли някой мнение за въпросните мишки?

2. Има ли други плъшоци по-тънки от 26мм до 60 лева? Заслужават ли си парите?

3. Повечето мишки ги дават да работят на 2,4 GHz, а при мен ситуацията е такава, че сегашна мишка е в комплект с клавиатурата и работят с общ usb  приемник, който незнам на каква честота работи? Каква е вероятността да има разминаване с честотите?

Ами, това е за сега.

Благодаря, предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За настолна машина или ултрабук/лаптоп ще се ползва. Защото ако е за настолен е по добре по голяма мишка (макар и слим), за да е по удобно за работа.

Ето няколко предложения:

Dell WM326

A4 G7-300N, Wireless, USB, Black

RAPOO, 3500P

Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850

Dell WM514 Wireless Laser Mouse Grey

Rapoo T6, 2.4GHz Wireless Touch Mouse, without buttons, 1000dpi, Nano USB receiver, Black

Едит: От трите предложения на които сте се спряли HP Z4000 Wireless Mouse - има най голям живот на батериите  (на хартия)

Редактирано от oic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.