Премини към съдържанието
Yvan Sergeev

търся хора за създаване на крипто валута

Препоръчан отговор

търся хора- съдружници за създаване на криптовалута идеите от мен изпълнението от вас  

заделяме  като начало еквивалент на 1 милион долара  горе долу на човек  награда като създатели.

повече инфо на лични

в екипа ще е добре да има няколко програмиста и няколко финансиста  и да дават мнение  по идеите   и да дават също идеи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Yvan Sergeev написа:

търся хора- съдружници за създаване на криптовалута идеите от мен изпълнението от вас  

заделяме  като начало еквивалент на 1 милион долара  горе долу на човек  награда като създатели.

повече инфо на лични

в екипа ще е добре да има няколко програмиста и няколко финансиста  и да дават мнение  по идеите   и да дават също идеи.

Не се обиждай но ще те нарека шегаджия.

1. Вече има криптовалута, не виждам смисъл да прави нова.

2. Как си мислиш, че ще се навият няколко програмиста и няколко финансиста на подобен проект просто хей така.

Никой спонсор не си дава парите просто хей така, За да го убедиш, ще трябва да имаш стабилен план, разчетен и как ще се развива за следващите няколко години.

3. След като в момента криптовалутата е една тъмна индия не знам защо се занимаваш с подобно нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Yvan Sergeev написа:

повече инфо на лични

Ок, ама си искам милиона авансово

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ined написа:

разбира се  в криптовалутата

пише ти се егенето  и срещу него цифратаПРИМЕРНО

преди 13 минути, Емил Костов написа:

1. Вече има криптовалута, не виждам смисъл да прави нова.

2. Как си мислиш, че ще се навият няколко програмиста и няколко финансиста на подобен проект просто хей така.

Никой спонсор не си дава парите просто хей така, За да го убедиш, ще трябва да имаш стабилен план, разчетен и как ще се развива за следващите няколко години.

3. След като в момента криптовалутата е една тъмна индия не знам защо се занимаваш с подобно нещо.

това в момента на пазара  не е крипто валута а пари от монополи

харчи се енергия ....  за да се  уж изкопае...  нещо си там със спекулативна цена

моето е на друг принцип>.... обвързано с труд  със замешан изкуствен итнелект  евентуално и рандом неща.....  със заложена евентуално перманентна инфлация....  но нищожна.....  но може и да няма зависи как решиме....

да речем че  ще е подобие на истинската но ще се знае колко пари сепечатати тнт  а не на някой от сащ му скимне 100 трилиона дълг и  кредити на сулю и пулю по никое време кога българия спи и ганьо на сутринта му се обезценили доларите...

доста издадох  ще оставя неща и за себе си   ако ме прецакате да търся нов екип и да направя по добра   валута  та мисля се сещате за какво говоря....

може и да има безусловен базов доход...........   по между другото >.... e не луканки и уискита  ама  поне до пържени картофи и 2 литра вода на ден може да го докараме без проблем.

преди 37 минути, Емил Костов написа:

Никой спонсор не си дава парите просто хей така, За да го убедиш, ще трябва да имаш стабилен план,

не се дават пари не се търсят и спонсори а време и работа  и обменяне на идеи

за да  получиш трябва да дадеш

да речем  че се телепортираш на друга планета  и няма долари и един туземец от джунглата  изкача от храстите и  дали ще ти иска долари>.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога само да ти пожелая успех във фантазирането!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Yvan Sergeev написа:

пише ти се егенето  и срещу него цифратаПРИМЕРНО

предполагам че знаеш че ЕГН е лизна информация и нито едно правителство няма да ти позволи да го ползваш;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех дълго и предлагам за име на новата крипто валута "BitPazarLite", майтапя се разбира се... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bitaka ще е

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ined написа:

Искаш да го дадеш авансово? :ph34r:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще се казва

Perfect independent currency horror- PICH....

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

предполагам че знаеш че ЕГН е лизна информация и нито едно правителство няма да ти позволи да го ползваш

предполагам че знаеш че значи Единен граждански номер дадена цифра от световнотозадкулисие на всеки човек

за индентификация

какво пречи в  мрежата да си измислиш ЕГН  лично ти и да се индифицираш с това  ЕГН и даси е наистина лична информация.... а не като в днешно време всеки да ти има егн-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто се регистрирай, като администратор на лични данни и ще имаш право да съхраняваш и ползваш такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ми трябва такъв род информация....

на този момент проекта е за крипто валута  а не да вършиме работата на банките и политиците(  да говориме празниприказки да даваме кредити без покритие и тнт)

един ден евентуално могат да капитулират и да станат не нужни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сам говориш на няколко пъти за ЕГН-та, казват ти, че това се води и е лична информация, аз до колкото разбрах ти имаш предвид под ЕГН - vЕГН / Virtual ЕГН/ , не баш, което е или бъркам ?

Редактирано от vstoitsov
nujda (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нали системата и криптовалутата трябва да  те индифицира че едикоя си виртуалнa стотинка е на еди кой си и се прави транзакцияот едикое си егн към едикое си.

но това са подробности

така нареченото ЕГН ще като регистрация в сайт и ще трябва да има минимум 2 ЕГН та всеки човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.