Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте незнам дали това е правилният раздел ,но имам проблем с активното 3D на телевизора ми ......картините на top/bottom side by side изглеждат еднакви но когато си пусна 3D то и сложа очилата виждам картината двойна тоест не са точно една върху друга .Изпробвах всички опции на телевизора като смяна на ляво и дясно изображение и промяна на 3Д перспективата понякога 2-рата опция работи но или в близък кадър или в далечен никога не е перфектно използвам KM player изпробвах WMP но е същото ,някакви идеи защо се получава и може ли този проблем да се отстрани? 
Изпробвал съм със всякакви размери филми и дори картината да е перфектно качество наслагването пак не е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А съдържанието, което пускаш, 3D ли е? Без очила как се вижда? Отместени ли са цветовите маски?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 часа, Venci Velikov написа:

използвам KM player изпробвах WMP но е същото

ползвал ли си PotPlayer?
има опции за различни видове очила и разместване на картината

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм но ще опитам  също може и платени плейъри да предлагате стига да са доказано качествени и решаващи този конкретен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ами аз лично не съм чул за по добър от този...ъ-ъ-ъ...тъй де, може и да има, ама не е стигнало до слуха ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се получи пробвах и с 3D игри пак не е качествено има раздвояване без значение как го настроя от телевизора 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си свалил правилния формат на 3D. Виж в упътването какъв формат подържа ТВ-то. Има картина до картина, картина над картина, едно разноцветно, едно размазано /не знам точно как се наричат/ и още други разновидности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.