Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,ще се купува конзола за подарък.Няма да ви казвам,че не са ми ясни доста неща.Въпросите ми са много,но като за начало:

1.Заслужават ли се 200-300лв повече за Pro версията,като се има в предвид,че ТВто не е 4К?

2.Ще могат ли да се играят игрите, които са изтеглени или закупени от членството ПС+,след изтичането му?

3.Дигитални или на диск игри?

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Не

2.закупените, дори и да са с голяма отстъпка от PS+ - да,    безплатните дето ги тават всеки месец от PS+  не

3. както ти е по-удобно, ако са на диск повечето игри могат да се препродадат ако ти омръзнат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор.Навсякъде чета,че Pro била с по нов и по бърз хардуер,не насичали игрите,били без лаг.Затова и се насочих към Pro версията.Сега ще разгледам и Slim.

Редактирано от bojoviki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pro-то е по-доброто, и си заслужава всяка стотинка за мен.

https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2016/11/09/ps4-pro-vs-ps4-slim-vs-ps4-whats-the-difference/#6f62a0c67a8a

Относно игрите, първо си ги взимам на диск и ако ми хареса мултиплеара тогава си ги купувам пълен комплект  дигитални.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,и аз попаднах на подобна статия,но на български.И все повече се омотвам.

PS4 Slim - процесор: 1.6GHz 8-ядрен AMD Jaguar; 1.84 TFLOP AMD Radeon (18CU, 800MHz); 8 GB GDDR5 RAM

PS4 Pro - процесор: 2.1GHz 8-ядрен AMD Jaguar; GPU: 4.2 TFLOP AMD Radeon (36CU, 911MHz); 8 GB GDDR5 + 1 GB RAM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо се омотаваш?

От година съм с Pro и съм страшно доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами заради противоречивите мнения.От няколко дни се ровя и чета из форумите, затова и пуснах темата.Ще изчакам да се изкажат още потребители на PS4 и ще реша.До Коледа има още време ;)

П.П.Между другото, попаднах на промоции от наши сайтове.Една и съща конзола,само че едната е с игра а другата,без.Тази със играта е по-евтина с 50лв.Къде е уловката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tази конзола сигурно е новия модел с по евтините материали CUH-7100.

https://www.dualshockers.com/playstation-pro-hardware-update/

Редактирано от PigManu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никъде, вземайш по-евтината, а играта ако не те интересува може и да я продадеш.

PigManu може и да е доволен от неговата pro , ама ако телевизора ти не е 4К или нямаш VR очила - това което получаваш  в повече от slima  не си заслужава по-високата цена да не говорим че заема повече място и е с по-голяма консумация на ток = повече отделяна топлина,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ined написа:

Никъде, вземайш по-евтината, а играта ако не те интересува може и да я продадеш.

Я прочети тук https://www.dualshockers.com/playstation-pro-hardware-update/

преди 5 минути, ined написа:

PigManu може и да е доволен от неговата pro , ама ако телевизора ти не е 4К или нямаш VR очила - това което получаваш  в повече от slima  не си заслужава по-високата цена да не говорим че заема повече място и е с по-голяма консумация на ток = повече отделяна топлина,

По тая логика е най добре на PS1 да си седим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, ined написа:

Ами засега нямам 4К ТВ, евентуално по-нататък.Очила няма да се ползват.Размера мисля,че не е проблем.

преди 22 минути, PigManu написа:

Tази конзола сигурно е новия модел с по евтините материали CUH-7100.

https://www.dualshockers.com/playstation-pro-hardware-update/

За жалост не виждам в описанието какви са компонентите.Ако задам въпрос,кой е с по добри материали?

П.П.Разбрах,ще се поинтересувам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се CUH-7000. 

преди 1 минута, bojoviki написа:

За жалост не виждам в описанието какви са компонентите.Ако задам въпрос,кой е с по добри материали,CUH-7000 , CUH-7100?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

Разбира се CUH-7000. 

Във статията споменават за подобряване към 7100,или аз не съм разбрал?Hardware Update; Changing Model from CUH-7000 to CUH-7100

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си Гугъл Хром браузър и си чети спокойно чужди статии има превод.

"Подобряването" е с по евтините части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,ще попитам доставчика.Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита Ви Коледа,желая Ви щастие, късмет и най-важното здраве.

Взехме Pro версията,децата вече я ползват.Но, естествено,са много ограничени без PS+.Има някакви демо версии на много смешни игри.Продават се игри втора употреба,някои с код други без.Но отново без PS+,кода ще е безполезен.Докато свикнат с конзолата, ще си търсят игри със сингъл плеър.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди даваха 14 дена безплатно PS+, а и има мултиплеър игри дето не искат PS+ примерно WoT

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, bojoviki написа:

Честита Ви Коледа,желая Ви щастие, късмет и най-важното здраве.

Взехме Pro версията,децата вече я ползват.Но, естествено,са много ограничени без PS+.Има някакви демо версии на много смешни игри.Продават се игри втора употреба,някои с код други без.Но отново без PS+,кода ще е безполезен.Докато свикнат с конзолата, ще си търсят игри със сингъл плеър.

Честита Коледа, Живи и Здрави.

Най изгодна е покупката на втора употреба игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, ined написа:

Преди даваха 14 дена безплатно PS+, а и има мултиплеър игри дето не искат PS+ примерно WoT

Сега погледнах,все още си го имат

преди 3 часа, PigManu написа:

Честита Коледа, Живи и Здрави.

Най изгодна е покупката на втора употреба игри.

Да,но няма как да знаеш дали диска е оригинален и дали не е надран или нещо от сорта.Освен ако не е от някой с доказал се на пазара.Ще се радвам да споделиш откъде си набавял.Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bojoviki написа:

Сега погледнах,все още си го имат

Да,но няма как да знаеш дали диска е оригинален и дали не е надран или нещо от сорта.Освен ако не е от някой с доказал се на пазара.Ще се радвам да споделиш откъде си набавял.Благодаря

Неоргинални дискове за PS4 няма.

По простата причина че все още не е хакната конзолата.

Покупка на дискове от Bazar.bg и ОLX.

Голямата част от хората които продават (защото и съответно купуват от тези сайтове, поне аз съм попадал на такива) пазят дисковете от надраскване защото знаят че ако са надраскани са почти непродаваеми или на много ниска цена.

Когато купуваш диск преди това задължително го оглеждаш отдолу, има дискове с дълбоки надрасквания които не са за препоръчване може да работят но може и да не работят, ако има само съвсем малко повърхносно "косъмче" или две три, не е проблем, диска си работи безотказно.

Няма доказали се хора в тази покупко продажба, това е стока която непрекъснато сменя собственика си.

Единствено зависи от купувача да огледа добре диска преди да го плати.

Редактирано от PigManu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.