Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся една специално, но в сайта им не я намирам, а съм я теглил от там (но я загубих някъде). Направих набързо с Фотошопа (но няма ефектите), за да покажа как изглежда. Търсих на Titles, на Text, но точно тази не намирам, а от техния сайт я бях теглил. Ето за това става въпрос:

titlepd.png

Само, че с по-голяма прозрачност и към краищата е по-голяма, а не така засечена както я направих с Фотошопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, zazvida написа:

Търся една специално

В Замунда тази програма се тегли от 300 човека цяла България. Но се инсталира само от 30 човека. Употребява се само от двама. А ти искаш другия да е тук и да ти каже нещо, което той самия не е забелязал. Ходи в гугъла или питай руснаците. Или чакай българите да се умножим, когато направиш няколко потомства след теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.12.2017 г. в 23:59, Mlechko написа:

В Замунда тази програма се тегли от 300 човека цяла България. Но се инсталира само от 30 човека. Употребява се само от двама. А ти искаш другия да е тук и да ти каже нещо, което той самия не е забелязал. Ходи в гугъла или питай руснаците. Или чакай българите да се умножим, когато направиш няколко потомства след теб.

Нещо не си наред с главата човек???????????

Тия ленти за които попитах се използват по целия свят и то не само за Пауър Директора, който се ползва от много повече хора спрямо твоите бръщолевения. Само в моята фирма се ползва от няколко колеги, но точно този вариант го нямат. Има го само в компютъра ми, но ми трябваше за лаптопа, а не знам как да си го прехвърля.

Дишай спокойно и си стой в каменната ера с това изкривено мислене. Открих и без твоя помощ как се наричат, но няма да кажа... Аре върви по тротоара. :angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, zazvida написа:

Само в моята фирма се ползва от няколко колеги

Ползва ли се? Аз съм я ползвал само два пъти. Едното беше за движеща цензура, другото за завъртане на екрана на един видео фрагмент в тайм линията, запазвайки обаче широкоекранното съотношение в полза на потребителя. Много гъвкава и добра програма, силно препоръчвам за употреба, макар да е бебешки ограничена чрез профили. Та ако тия твои фантомаси употребяват PowerDirector, то сигурно го ползват толкова, колкото аз. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.12.2017 г. в 23:49, Mlechko написа:

...Та ако тия твои фантомаси употребяват PowerDirector, то сигурно го ползват толкова, колкото аз. 

Ти едва ли си работил някога с програмата. И си свери часовника, защото доста колеги (не само в моята фирма) ползват Пауър директор. Даже го предпочитат пред Адоб Премиер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.