Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да ви представя един български форум за PhotoShop : 
Резюме ;
Какво представлява форумът?  Това е мястото, където можете да намерите всичко, свързано с фотошоп! Ако си начинаещ и се луташ измежду многобройните опции на програмата, то тук ще намериш подробни уроци, помощ от по-напредналите потребители, контакт с дизайнери. Ако си дизайнер – това е перфектното място. Защо ли? Тук можеш да намериш всякакви ресурси, групирани по категории, но също така и да обмениш опит с другите дизайнери, да научиш нещо ново. Човек никога не спира да се развива и да учи!  Можеш да си полезен на себе си, но в същото време и на другите като изработиш нечия поръчка! А за потребителите, които желаят да се възползват от услугите на форума за изработка на графично изображение,  било то банер, лого, или друго, е предоставена възможността да се свържат с екипа ни от талантливи дизайнери и поръчката им да бъде изпълнена във възможно най-кратък срок!  Не се страхувай и колебай да се включиш в нашето общество, ние нямаме търпение да се запознаем с теб! 
Нямам търпение да чуя вашите критики :) и също така ви чакам , да се запознаете с програмата PhotoShop

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами горките ние какво сме Ви направили ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е мястото, където можете да намерите всичко, свързано с фотошоп - Тук няма нищо обаче! Това е проблема. За да пуснеш такъв форум трябва да си събрал цялата информация и проблеми на фотошоп, да си ги превел и вече да събираш хора. Информацията в интернет за тази програма е огромна, така че да правиш конкуренция ще ти е доста тежка задача.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Йордан Георгиев Йорданов написа:

Здравейте , искам да ви представя един български форум за PhotoShop : 
Нямам търпение да чуя вашите критики :) и също така ви чакам , да се запознаете с програмата PhotoShop

Здрасти, колко струва легален Фотошоп, ако не е тайна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Limba написа:

Не можеш да си го купиш,на абонаментен план е 1 2

Афилиейт линковете трябва да се анонсират. Рекламата в този форум е платена!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Limba написа:

Не можеш да си го купиш,на абонаментен план е 1 2

Ааааа ама така ли е било, ще учиме Гимп тогава, той е безплатен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Elenko Stoyanov
      Здравейте,
      ще ви запозная с една сравнително нова крипто валута.
      Pi network  или само " Pi '' е една от първите криптовалути, които потребителите могат да добиват на своите мобилни устройства. Стартирана през 2019 г. от трима завършили Станфорд, PI криптовалутата бързо спечели популярност сред потребителите.
      Това е нова цифрова валута, която се опитва да нарасне или да спечели стойност за момента, който не струва сравнително нищо, но кой знае след няколко години може да струва повече или може би дори повече от биткойн.
      Копаенето , ако може да се нарече така е много лесно.
      Нужно е само, да си инсталирате приложението Pi network от app store или googleplay магазина. Инсталирате я и накрая ви иска invitation code,  там пишете - '' elenkostoyanov ''  и така ще ви се увеличи скороста за копаене с  20 процента.
      Мога да дам повече инфо за желаещите .
    • от недоядена ябълка
      Здравейте, въпрос към хора, които се занимават с програмите на Adobe (PS, AI, PP), Corel и също 3Ds max: търся си прилична машина, за която бюджетът ми е около 2000лв. Към лаптоп или съм стационарен компютър е хубаво да се ориентирам? Също така какви са нужните параметри, за да може програмите да работят нормално?
      Благодаря ви предварително.
    • от силвия димитрова стефанова
      Здравейте! Може ли да ми кажете къде ми е грешката на този код: 
      void AktulizaciqNaZapisiPoMarkaModel(Telefon oFlat[], int iTelefonCount) //актулизация на записи по въведена марка { system("cls"); int TelMarka; int iBr = 0; cout << "Въведете марка на телефон: " << endl; cin >> TelMarka; for (int i = 0; i < iTelefonCount; i++) { int NovaTelMarka; cout << "Моля въведете новата марка: "; cin >> NovaTelMarka; oFlat[i].marka = NovaTelMarka; iBr++; } if (iBr == 0) { //ако е нула няма запис cout << "Не бяха намерени записи за промяна по задените параметри! " << endl; } else { ofstream File("Tel.dot"); //писане във файл for (int i = 0; i < iTelefonCount; i++) { //записвам целия масив във файла САМО АКО има съвпадение с подаденият, като параметър! File << oFlat[i].model << " " << oFlat[i].cena << " " << oFlat[i].cvqt << " " << oFlat[i].diagonal << " " << oFlat[i].raz_vgr_pam << " " << oFlat[i].sim << " " << endl; } File.close(); //затваряне на файла cout << "Промените бяха приложени ! \n"; //извеждане на екрана } } Трябва да редактирам марката на телефона. 
      Това на снимката е като го отворя.
      БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

• от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Първо се извинявам ако пиша на грешното място и в грешен раздел, но моля да бъда извинен и ако не отговарям на условията или нарушавам политиката на форума поста ми да бъде премахнат.
      Имам много стари видео касети с хубави филми (предимно бойни) с бг аудио, купих си наскоро кепчър и мисля да ги дигитализирам. Бих искал да попитам дали някой от вас има желание да ги качи после в торент сайт за сваляне, мисля че филмите са готини и много редки. Аз немога да качвам тъй като нямам  все още това право а и незнам точно как процедира качването на торент. Бих се наел да дигитализирам касетите една по една, който са по 90 мин и да дам на някой който ще може да ги споделя. Благодаря предварително и се извинявам пак ако съм нарушил някое от правилата на форума.
    • Гост
      от Гост
      не умея да се изразявам гладко, като много съфорумци
      и за това се извинявам, ако някой не ме е разбрал
      в този форум съм отскоро, от около 4 години
      темите, в които човек трябва да разпуска, се забелязва някаква завист и омраза
      и това го виждам от както съм се регистрирал в този форум
      това което видях:
      няколко ника, които разбира се че не ги познавам, 
      не мога да разбера, какво толкова делят,
      каква е тая завист и омраза, та се хапят помежду си
      та те имат всичко за което бедни хора биха могли само да мечтаят
      опитах се да потърся доста неща в нета, но не намерих друго обяснение
      http://soubregovo.com/index.php?option=com_content&view=article&id=92:psihologia-na-zavistta&catid=49:za-juno6i-i-podrastva6ti&Itemid=55
      знам, че мнозина ще скочат
      не бързайте да скачате, а просто разисквайте 
      какво предизвиква омраза и завист между никовете в този и в други форуми
      опитайте се да запазите неутралитет и да не обвинявате никой в тази тема, за което ви благодаря предварително
      опитайте да дадете общ психологичен профил на потребителите във кой да е форум за "общи приказки", а не да започнете да се карате

дрътуту сигън, киха кашла, тръта
      не става за едене, не ме хапете
  • Дарение

• Добави ново...