Премини към съдържанието
NiGh7

Възстановяване на изтрити снимки - Galaxy S8

Препоръчан отговор

Здравейте,
Дикретно на въпроса - как, ако мога, да възстановя изтрити снимки на S8 без ROOT, понеже телефона е все още в гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако върху снимките не е записвано нищо друго, и ако телефонът се разпознава от компютъра като Mass storage device, като го свържеш с USB кабел - може да опиташ с програми като Recuva. 

Но точно заради такива случаи е добре снимките да се запазват на картата памет, а не в паметта на телефона. И задължително - копие на друг носител.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RudeBoy написа:

Но точно заради такива случаи е добре снимките да се запазват на картата памет, а не в паметта на телефона. И задължително - копие на друг носител.

В 2017 използваме облаци. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса е че точно от облак стана всичко и то кой.
Трябваше ми място на Гугъл Драйв за файлове към университета, обаче на въпросния нямаше място и аз..мислейки че трия файловете в Гугъл Снимки (който ползват същото пространство), освободих, в последствие осъзнах че когато изтриеш снимките от Снимки в интернет, се трият и от всички споделени у-ва.
Донякъде се спасих с Dropbox, 2gb, но донякъде. Снимките са от Август този месец до сега - около 1200 броя и отгоре, да речем 200 че са траш снимки или размазани, останалите 1000 са си спомени, към които и клипове (4к, FHD 60). Имаше работи които бяха стойностни за мен. Използвах DiskDIgger, върнах си снимките, да в лошо качество, но поне ги има, ала видеотата не, нито един клип.
Телефона (SG S8) не се открива като MSD, а за да го направя да се - се изисква ROOT, който мисля че void-ва гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори Galaxy S2 с firmware 4.2 Android не се открива като Mass Storage. Гадовете, за да спестят от лицензии са го орязали.
Камо ли нагоре. Прекарват те през MTP

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
    • от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.