Премини към съдържанието
  • ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от leonsanchesss
      Здравейте, колеги 
      Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250
      Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

• от peter parker
      Здравейте приятели, 

Искам да попитам - има ли някой принтер canon pixma IX6850 , който да го продава?
      Взимам го за части!
      Благодаря предварително!
    • от Красимир Петровв
      Здравейте,
      Търся си черно-бял лазерен принтер с който да печатам вкъщи. Искам да взема такъв,  при който когато му сменям главата да не струва колкото самия принтер.
      Прочетох отгоре - отгоре за принтерите, но повечето теми, които намирам са много стари. Предполагам нещата са се променили от 2010 насам.
      Търся нещо, което да си струва парите. Ще се използва вкъщи, съответно едва ли ще се печатат над 500 страници / месец. Да кажем около 100-200.
      Доста съм ограничен в бюджета, стартирам фирма в момента и искам да си избера няколко и да видя дали ще ги има намалени на черния петък другата седмица.
      За сега съм се спрял на Brother HL1112E. Принтера струва 120 лв, а касетата му за зареждане е 25 лв. Което е приемлива цена за мен.
      Можете ли да ми предложите нещо подобно, защото тази марка я чувам за първи път и изобщо не знам как се държи, а и не успях да намеря много мнения за нея. Принтерите са ми пълна мъгла.
    • от Боби Акулата
      Как да разбера към коя точно USB букса ми е свързан принтера? Името на усб буксата да видя някъде или нещо такова. Всичко е наред а не иска да печата. Благодаря !
    • от juveplu
      Пиша тук в този раздел защото не открих друг по близък за Принтиране . 
      След като копирах текст от защитена страница принтера вече не може да разпечати нищо . Някакво объркване става във формати в заложени таблици и нещо си там .
      Като е защитен този текст който копирах ( а то беше за лек за щитовидната жлеза) самия текст излезе с объркани букви . На пример к излиза като а или о излиза като к .
      Преправих текста и запазих съветите за да спазвам диетата . Но се опитах да разпечатам на жена ми какво да избягва като готви . До тук бях с радостта .
      Щом натисна да се принтира излиза браузър и там е заложено само да се зареди или да разпознае файлове завършващи на     .xps   търси   XPS Dokument.xps . Потърсих тук във форума , но не открих такава тема . 
      Потърсих в нета и там изпълних някои от съветите и пак нищо не става . Върнах бекъпа на  WIN7  за да не е вкарано нещо в него от това копиране или от страницата , но и в новия  WIN  резултата е същия . Изтрих този документ .
      Да не би да е в него това което пречи но пак не става . Край на принтирането . Ето какви 2 неща съм опитал и след тях пак същото . Не разбирам какво печели този който ми прецака компа ? Аз мога да го снимам текста като снимане на екрана и да си го чета от там . Аз мога да влезна там и да препиша в празен документ всичко на ръка . Той щом го е качил трябва да знае че ще го свалят . Гадна работа . Ако искате да пратя някаква разпечатка на моя  Win  то това ще е върнатия бекъп който и преди нямаше проблем . Не мисля че там ще се види нещо . Но оставям на Вас . Моля за помощ . Но нека не е да конвертирам файла от текст. док в  PDF  ( и такива съвети видях ) въпросът е да се поправи това , да се разбере от къде идва . Този хакер какво е объркал ? Аз съм с  BAIDU  и тя не вижда нищо . До колкото чета из нета не става въпрос за такъв вирус който търсят антивирусните .  WIN7 е на SSD ( Само за  WIN ) , но нещо като чели има във втория ми диск където качих тект. док .  , а той е 2 ТБ . 
      https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_xp-windows_programs/need-to-reinstall-microsoft-xps-document-writer/4d83ee13-4ffb-4de3-a56b-862114941608

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.