Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля ви да ми дадете линк откъдето да инсталирам тази програма Microsoft Visual Studio - 2010. Не успях да направя инсталацията на програмата дори и сървар изтеглих но не се получиха нещата.

Редактирано от Neri New (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При задаване на въпрос е нужно да (се опиташ )дадеш максимано информация

операционна система, машина, откъде дърпаш, какви грешки дава и т.н.

Това се отнася за всяка твоя тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Microsoft Visual Studio 2010 си е еднаква за всички версии на уйндоуса и за различните машини също!Това е платена програма по принцип.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.12.2017 г. в 0:21, Neri New написа:

Моля ви да ми дадете линк откъдето да инсталирам тази програма Microsoft Visual Studio - 2010. Не успях да направя инсталацията на програмата дори и сървар изтеглих но не се получиха нещата.

Отивате в известни торент тракери и търсите "златен торент" или нещо от тоя род. Проверявате точно версията, която ви трябва, смъквате ISO-то. Преди да почнете да инсталирате, обезателно спирате интернета, за да не почне да се ъпдейтва по време на инсталация. Ако това се случи, има вероятност нещо да се скапе и тя да не завърши. А и ще чакате още ~48 часа. След това следвате инструкциите за регистрация.

Съвет: не теглете безплатната версия за да избегнете регистрацията в сайта на MS. По принцип не бих съветвал така, но практиката на компанията MS е нелоялна и ме принуждава да го спомена.

Сега е по на далавера Visual Studio Code или Code Blocks, но щом са ви упътили за VS2010 карайте с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.12.2017 г. в 12:46, Melmak ® написа:

По принцип не бих съветвал така, но практиката на компанията MS е нелоялна и ме принуждава да го спомена.

Сега е по на далавера Visual Studio Code или Code Blocks, но щом са ви упътили за VS2010 карайте с него.

Проблема е, че в училище ги учат директно на .net, че и Паур Поинт. Верно, че има ученически и студентски лицензи, ама ходи доказвай и се занимавай с бумащини, като от Замунда е за нула време работа. За Линукс, свободен или безплатен софтуер изобщо не става дума. Скоро го коментирахме това в група във фейса, дето на един приятел сина му е първа година информационни технологии 8-ми клас, а той уеб програмист и не иска да чува за Уиндоус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, backinblack написа:

Проблема е, че в училище ги учат директно на .net, че и Паур Поинт. Верно, че има ученически и студентски лицензи, ама ходи доказвай и се занимавай с бумащини, като от Замунда е за нула време работа. За Линукс, свободен или безплатен софтуер изобщо не става дума. Скоро го коментирахме това в група във фейса, дето на един приятел сина му е първа година информационни технологии 8-ми клас, а той уеб програмист и не иска да чува за Уиндоус.

Напълно прав си.

За съжаление в момента в който сложиш нещо смислено, почват да се редят делегации от недоволни родители, защото как можело даскалото да изтезава техните деца с недоказани, остарели технологии. Друго работа си е да сложиш нещо на най-великата корпорация в компютрите. :D

За мен най-удачното е LibreOffice (само Writer и Calc) и Code::Blocks на езика C. Хем си бачкат перфектно на Win, хем се дърпат лесно и са малки. А за училищна програма и без това нямат време да се задълбочат особено.

Още един проблем е че нашите имат централизирана програма, която не допуска отклонения. А в такава програма познай кои ще се намърдат. В повечето държави училището избира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Melmak ® написа:

За съжаление в момента в който сложиш нещо смислено, почват да се редят делегации от недоволни родители, защото как можело даскалото да изтезава техните деца с недоказани, остарели технологии. Друго работа си е да сложиш нещо на най-великата корпорация в компютрите.

Ако си мислиш пък, че родителите разбират от тази материя и изобщо какво учат децата им! На дружката ми сина е в класа на този приятел, който е и погроматор. В тази възраст 98% от децата не стават от игрите. Обяснявали им нещо за виртуализации, ама съвсем повърхностно. Дружката щото е чувала от мен и му казала да дойде да му обясня, а той няма време да стане от играта. В цялото училище децата, ако има повече от 5 родителя, дето да са на ясно.......

........ Важното е оценките да са добри и до тук се приключва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, backinblack написа:

Ако си мислиш пък, че родителите разбират от тази материя и изобщо какво учат децата им!

Същественото е че и родителите и децата мърморят! ;) Доколко разбират не е толкова важно. Но да се мърмори е модно.

преди 4 часа, backinblack написа:

В тази възраст 98% от децата не стават от игрите.

Нямам нищо против - поне така частично се предпазват от затъпяване.

Ако някои би имал желание, може и чрез по-хубави методи да се постигне. Но всичко в момента е анти-прогресивно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.