Премини към съдържанието
ozic

Списък с номера от Gmail + синхронизация

Препоръчан отговор

Здравейте!

1. Имам електронна поща в Gmail. Там съхранявам и телефонните си номера, защото акаунтът е свързан с телефона ми. Примерно имам 1000 номера. Има ли начин да си сваля всички имена и телефонни номера (или поне само имена) в списък в Word или Notepad. Има възможност да се свалят в екселска таблица, но не ми върши работа. Прикачвам един файл да ви покажа какво ми трябва.

2. Когато въведа телефонен номер през телефона и после искам да го редактирам през Gmail-а не се получава след синхронизацията. Когато го въведа през пощата и синхронизирам - не се променя в телефона. За да станат явни корекциите трябва няколко пъти да го синхронизирам, но не винаги се получава. Примерно:

а) от телефона пиша име и номер: iwan 0888123456. Прибирам се в нас и от лаптопа отварям Gmail-а и го редактирам на: Иван от Калдата 0888 123 456. Давам синхронизация, но в пощата стои иван, а  в телефона iwan. Понякога някои номера се променят, но някои не;
б) някои номера ми изчезват. Примерно през пощата въвеждам някакви номера, но не винаги всички се запаметяват. От време на време някой номер се самоизтрива. Но това не го разбирам веднага, а след време. Има такива номера, които не се запаметяват веднага и ги виждам, но има и такива, които се изтриват след време и не мога да разбера кои номера и кога се самоизтриват. Ако ми се наложи д търся човека, на когото е номерът, чак тогава разбирам, че се е самоизтрил.

списък.docx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.png.a83ff524490675dad25528ba90135b09.png

Можеш да експортираш във vcf формат, и после да ги обърнеш тук: http://www.docx2doc.com/convert/vcf-to-doc.html

Отностно втория проблем виж това: forums.androidcentral.com/showthread.php?t=13201...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Пробвах различни сайтове, но нито един сайт не успя да конвертира файла. Всички дават някаква грешка.

2. Също не успях да се оправя. Телефонът ми е Самсунг С6 и е руутнат. Нямам Sync и не мога да направя това, което са писали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.recovery-android.com/transfer-android-contacts-computer.html

За по-сигурно експортирай в csv формат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново опитах няколко сайта, но нито един не успя да експортира контактите в DOC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искате да прехвърлите контактите си в компютъра, за да управлявате, ще бъде по-лесно с инструмента за мениджър на контакти, да експортирате и запазвате контакт като няколко формата на компютъра.https://www.mobikin.com/android-backup/transfer-contacts-from-android-to-computer.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.