Премини към съдържанието
DOHC16v

2х2.1 говорители на компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте колеги.До днес бях с колонки за компютъра 2.1 Microlab TMN-3-свирят доволно вършат работа.Обаче нали лакумия....взех си Fenda F550X пак 2.1.Имам преходник от 1 AUX излизат 2 букси и вързах 2 та заедно обаче май няма голяма разлика....Fendata свири една идея по-добре все пак е нова,а Микролаба е на 7 години.Пускам ги 2 те заедно всякаш няма ефект...надвикват се свирят надали по-силно отколкото само единия.Въпроса е дали трябва нещо да се настрой от Реалтека или знам ли и аз май е безмислено да съм с 2 та и да търся пазар за единия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвал ли си едната да я включиш в предния панел .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fenda-та е дават на хартия да свири една идея по силно от колкото Microlab-a, както и да "слиза по ниско"

Но, защо трябваше да вземате пак същият клас тонколони, а не се насочихте към по висок клас само Вие си знаете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично мнение.

Много е важно къде стоят колоните (едните 2.1 и сега и новите 2.1) и къде ти.

С едни и същи колони поставени на различни физически места могат да се постигнат различни ефекти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах да включа едните в предния панел и е същата работа.В момента Фендата я сложих до компютъра и сателитите й в 2 та края на бюрото.Така беше и старата система.А Микролаба го сложих в ляво на мен около метър и половина разтояние и пак толкова разтояние между сателитите(понеже пусти кабели къси и не позволява да ги разположа друго яче)и има ефект макар и не много,но се чува по-различно и по-добре.Взех същия клас тонколони понеже друг ми беше замисъла но рекох да пробвам така,а й не само това всичко опира до финанси.В този ценови диапазон до 120-30 лв. Фендата ми най-хареса как свири.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С пръдня да се прави боя . . . 

Вместо да си вземеш нормална кола си купуваш второ трабантче (или жигула) - все са си каручки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разпръснах колонките из стаята и ефекта е УАУ :) Имам един въпрос само ако взема отделна външна звукова карта там няква най-обикновенна за 10-20 лева и вържа единия буфер в нея а другия във вградената на дъното дали ще има смисъл и ще е по-добре ли като цяло за системата,защото така ме е страх има ли опасност да преебъ нещо като съм ги вързал 2 та на вградената карта.. ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, DOHC16v написа:

Разпръснах колонките из стаята и ефекта е УАУ :) Имам един въпрос само ако взема отделна външна звукова карта там няква най-обикновенна за 10-20 лева и вържа единия буфер в нея а другия във вградената на дъното дали ще има смисъл и ще е по-добре ли като цяло за системата,защото така ме е страх има ли опасност да преебъ нещо като съм ги вързал 2 та на вградената карта.. ?

Ползвайте си новите тонколони и не се занимавайте с повече системи да свързвате двете активни компютърни тонколони.

Като искате по голям ефект събирате парички и взимате нещо по-качествено (дали по висок клас компютърни тонколни или усилвател + тонколони)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си постигнал "ефекта УАУ" не пипай повече да не го прецакаш!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.