Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Трябват ми тези мънички пластинки "Keycap Stabilizer" за Razer Blackwidow 2014, ако някой има идея къде мога да ги закупя от България да пише.

_cherry_mx_keycap_stabilizer_insert_4_pcs.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от С. М.
      Здравейте леко дръпнах кабела и жака буквално остана в телефона ми.Сега незнам кво да го правя .Казаха ми че ако взема друг кабел няя бачка на слушалките,трябвало да бъде оригиналния.Ако някой има съвет да казва.

• от С. М.
      Здравейте леко дръпнах кабела и жака буквално остана в телефона ми.Сега незнам кво да го правя .Казаха ми че ако взема друг кабел няя бачка на слушалките,трябвало да бъде оригиналния.Ако някой има съвет да казва.

• от Бонбон с катран!
      Оказва се, че филтъра за подобряване на видео е бил вече скопен, още преди 1 година! Една от най-важните функции вече отсъства в ущърб на зрители и клиенти и това е видео стабилизатора! Дано не се сетят и за други услуги да скопяват, например с хостването при Гугъл Диск. Могат да клъцнат някое много полезно API.  
    • от Денислав Цанков
      Здравеите. Имам следния въпрос. Понеже искам да си сменя Хедсета , по причина , че мойте Log G430 почти им изтече живота ( Вързани са с изолирбанд 😂 ) ама това е отделна тема. Таа въпроса е че съм се спрял на Razer Electra V2 , но немога да реша дали да взема тези на USB или тези на 3.5мм жак. Искам да чуя вашето мнение и ако може да ми дадете насоки . Имам и другия идея да взема новиа варинт на G430 - G432 мисле че бяха . 😁😀
    • от Kuncavia
      Здравейте,
      От година се заглеждам по механичната клавиатура на на Razer - Blackwidow Chroma.
      Това, което често срещам в описанието, е че "разполага с най-добрите механични прекъсвачи в зелен и оранжев вариант, а вече и в жълт!".
      Има ли някаква разлика между цветовете и в какво се крие тя, която да помогне за най-правилен избор?

Поздрави. 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване