Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не е промоция, само хвърлям захранка. Като голямото коледно намаление, което, че е голямо - голямо си е, че е коледно - коледно е, ама не е намаление.

Чета как се раздават салати и ракия на вересия, простотията е безплатна, и реших, като нищо не коства, като едновремешната тема за сираците, където думите бяха големи, а делата - никакви, да раздавам апартаменти и коли. Не, че на някой са му потрябвали коли. Те са като бижутата - само да пилят нервите на околните, а на собственика - двойно, но да го крие, защото му е по-важно, че и на другите ги пили. Реших да не раздавам здраве и щастие, защото тях всеки може да си ги купи или най-малкото да не ги прахосва, но съдейки по това, че масово ги купуват и масово ги прахосват, значи не са чак толкова важни.

Всеки, който влезе в темата има по един 120 m2 апартамент, с изглед към центъра (не централните гробища, това е друга промоция) и една кола нов модел на 5 години каране и с масло за смяна, да не завиди някой, че всичко ви е наред.

Ай наздраве!!!

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко е, аз давам парцели на Луната по един декар единия - подарък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве.

Много щедро предложение, но за съжаление трябва да откажа. Така и не се научих да шофирам пък и съм дал обет за бедност и безбрачие.

Виж, малко щастие на никой не е излишно, което и го пожелавам на всички.

Весели празници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, ined написа:

Малко е, аз давам парцели на Луната по един декар единия - подарък

Тоя пущиняк е изконна македонска пустиня. Също като техния камънак, който изкараха люлка на цивилизацията, но като категория земя подобава само за гробище.

преди 9 часа, ncl написа:

Виж, малко щастие на никой не е излишно, което и го пожелавам на всички.

Това е алогизъм. За да бъде някой щастлив, трябва да има много, които не са щастливи. Без работнички пчелички угоени майки не може да има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, аm-аm написа:

За да бъде някой щастлив, трябва да има много, които не са щастливи.

Не е задължително парите да са първопричина на щастието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Johnny B написа:

Не е задължително парите да са първопричина на щастието.

Но са първопричина на съществуването, в свят, в който има пазарна икономика. И на мен са ми обяснявали богати хора, че парите не са важни и че богатите също плачат. На мен например концепцията за спортуване винаги ми е била чужда, защото съм израснал с доста гладуване. Когато тялото ти отказва да слушаш лекции как парите не били първопричина за щастието са глупости на презадоволени хора. Защото гладна мечка хоро не играе и гладния на сития не вярва. Вярвам, че за да ти е интересно е достатъчно си интересен и да си в компанията си, но щастието е социален феномен, който изисква обществени блага и отричащите го са лицемери или живели цял живот в охолство, което им пречи даже да допуснат, че са заразени с Дънинг-Крюгер ефекта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък раздавам сарказми , защото никой не се е сетил да го прави и е по-печеливш бизнес от това да продаваш щастие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, аm-аm написа:

защото съм израснал с доста гладуване.

Да беше пребил баща ти тогава. Нали той беше причината за проблема. Нямаше да имаш 18, нямаше да го лежиш особено.

преди 2 часа, аm-аm написа:

Но са първопричина на съществуването, в свят, в който има пазарна икономика.

На 17 взимах заплата, повече от двамата ми родители заедно.
Мислиш ли, че това, че имах пари ме караше да се чувствам особено щастлив?
Парите както ги имаш, така ги нямаш.  И винаги има някой с повече.

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, Johnny B написа:

Да беше пребил баща ти тогава. Нали той беше причината за проблема. Нямаше да имаш 18, нямаше да го лежиш особено.

Toва как точно ще те нахрани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _Слънце_ написа:

Toва как точно ще те нахрани

Просто морално удовлетворение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler
Цитат

Знам една планета, дето има един синкавочервен господин. Той никога не е помирисвал цвете. Никога не е поглеждал някоя звезда. Никога не е обичал никого. Никога не е правил нищо друго освен сметки. И цял ден повтаря като тебе: „Аз съм сериозен човек! Аз съм сериозен човек!“ — и това го кара да се надува от гордост. Но той не е човек, той е гъба!

Екзюпери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре. Дайте насам. Аз съм алчен и гладен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.12.2017 г. в 10:56, Johnny B написа:

На 17 взимах заплата, повече от двамата ми родители заедно.
Мислиш ли, че това, че имах пари ме караше да се чувствам особено щастлив?

Не печеленето на пари, а харченето на пари е в основата на щастието. Ако първото ти носи щастие, значи си болен. И ако сега продължиш да настояваш, че щастието не може да се купи с пари, то аз ще ти отговоря, че само хора с много бедна фантазия не го могат, което, съдейки от постовете ти в този форум, важи с пълна сила за теб.

ПП: Не знам защо продължаваш да ме подстрекаваш към убийства. Аз не виждам източника на щастие в това.

на 24.12.2017 г. в 1:10, Agamirion написа:

Добре. Дайте насам. Аз съм алчен и гладен. 

Уточни какъв парцел искаш от Луната - парче бял или черен шоколад да ти резнем?

Редактирано от аm-аm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Djem Imam
      Здравейте.Вчера си изпуснах телефона и се счупи екрана горе в левия ъгъл на телефона,работеше 1 ден без проблем но сутринта просто се изключи.Пробвах хард ресет и други комбинации със копчетата но не става.Когато пробвам да го включа почва да вибрира през 10 секунди за няколко часа,също така и от време на време издава някакъв странен звук точно като радиостанция,ако ме разбирате.Чак понякога ме стряска.Въпроса ми е дали трябва нов дисплей който е доста скъп за този модел или има друго решение,защото нямам излишни пари да го давам на сервиз да видят какво му има.А и ако си поръчм нов дисплей и се окаже че не е от дисплея ще е много тъпо...Някой ако е имал подобен проблем да сподели как го е оправил.Ще съм му много благодарен.Ето и снимка.

• от divna
      Здравейте,

изправена съм пред избор на нов смартфон. От 2011г. до момента успешно и безпроблемно ползвам Samsung Galaxy S II. Нищо му няма, работи си без проблеми, не забива, не бози и т.н., но .... е старичък вече. Някои приложения не се отварят и ме дразни това, че не прави хубави снимки.
      Та, оглеждам какви смартфони предлагат Samsung към момента. Виждам, че са представени по класове - клас А, клас S и т.н. съответно и включени след името на марката Samsung A5, Samsung J5, Samsung S6 т.н. Моля за информация - по какво се различават класовете. 
      От четеното насам-натам оставам с впечатление, че Samsung Note 4 ще ми свърши работа - за социални мрежи, браузване, снимки ...
      Моля за препоръки  И Благодаря предварително!
    • от Ивайло П.
      Здравейте,
      От вчера започнах да играя ''Order and Chaos'' и след като играя около 10 минути процесора загрява много и дисплея започва да става горещ, а ако играя повече 30 минути+ започва да става наистина много горещ и почва да ми пари много на пръстите, иначе проблеми със FPS-то нямам(само в градовете където е пълно с много хора, но мисля че това е нормално). А за загряването приятелите ми, които също я играят от доста време казват, че е нормално и че при тях също е ставало така.
    • от Метин Шабан
      Добър вечер . Въпроса ми е следният : 
      Това SSD от емаг идентично ли е на това SSD от никем и защо цената там е толкова висока ? Питам защото аз лично смятах че от никем предлагат най-ниски цени и сега се чудя дали не сам поръчал по-друг модел ССД който е с по-слаби характеристики !? Ще съм благодарен ако ми кажете само дали са идентични
    • от onesttarr
      Здравейте имам два въпроса относно SAMSUNG GALAXY S5

Първия въпрос е: Вчера си го купих и отидох да си купя "силиконов заден протектор'' понеже ми препоръчаха мои приятели  и това направих обаче в магазина ми казаха че нещо не си пасва точно с някакви си милиметри и че телефона най-вероятно бил РЕПЛИКА но не ми се вярва понеже го купих от ''telenor/globul'' едвали в такава голяма верига ще продават репилики но все пак не знам, как да съм сигурен че е оригинал?

И втория въпрос е:   Колко време трябва да е първото зареждане понеже аз знам по-принцип че е 12 часа но все пак не съм сигурен дали за новите смартфони това е задължително или препоръчително да се прави?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.