Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не е промоция, само хвърлям захранка. Като голямото коледно намаление, което, че е голямо - голямо си е, че е коледно - коледно е, ама не е намаление.

Чета как се раздават салати и ракия на вересия, простотията е безплатна, и реших, като нищо не коства, като едновремешната тема за сираците, където думите бяха големи, а делата - никакви, да раздавам апартаменти и коли. Не, че на някой са му потрябвали коли. Те са като бижутата - само да пилят нервите на околните, а на собственика - двойно, но да го крие, защото му е по-важно, че и на другите ги пили. Реших да не раздавам здраве и щастие, защото тях всеки може да си ги купи или най-малкото да не ги прахосва, но съдейки по това, че масово ги купуват и масово ги прахосват, значи не са чак толкова важни.

Всеки, който влезе в темата има по един 120 m2 апартамент, с изглед към центъра (не централните гробища, това е друга промоция) и една кола нов модел на 5 години каране и с масло за смяна, да не завиди някой, че всичко ви е наред.

Ай наздраве!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве.

Много щедро предложение, но за съжаление трябва да откажа. Така и не се научих да шофирам пък и съм дал обет за бедност и безбрачие.

Виж, малко щастие на никой не е излишно, което и го пожелавам на всички.

Весели празници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, ined написа:

Малко е, аз давам парцели на Луната по един декар единия - подарък

Тоя пущиняк е изконна македонска пустиня. Също като техния камънак, който изкараха люлка на цивилизацията, но като категория земя подобава само за гробище.

преди 9 часа, ncl написа:

Виж, малко щастие на никой не е излишно, което и го пожелавам на всички.

Това е алогизъм. За да бъде някой щастлив, трябва да има много, които не са щастливи. Без работнички пчелички угоени майки не може да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, аm-аm написа:

За да бъде някой щастлив, трябва да има много, които не са щастливи.

Не е задължително парите да са първопричина на щастието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Johnny B написа:

Не е задължително парите да са първопричина на щастието.

Но са първопричина на съществуването, в свят, в който има пазарна икономика. И на мен са ми обяснявали богати хора, че парите не са важни и че богатите също плачат. На мен например концепцията за спортуване винаги ми е била чужда, защото съм израснал с доста гладуване. Когато тялото ти отказва да слушаш лекции как парите не били първопричина за щастието са глупости на презадоволени хора. Защото гладна мечка хоро не играе и гладния на сития не вярва. Вярвам, че за да ти е интересно е достатъчно си интересен и да си в компанията си, но щастието е социален феномен, който изисква обществени блага и отричащите го са лицемери или живели цял живот в охолство, което им пречи даже да допуснат, че са заразени с Дънинг-Крюгер ефекта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък раздавам сарказми , защото никой не се е сетил да го прави и е по-печеливш бизнес от това да продаваш щастие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, аm-аm написа:

защото съм израснал с доста гладуване.

Да беше пребил баща ти тогава. Нали той беше причината за проблема. Нямаше да имаш 18, нямаше да го лежиш особено.

преди 2 часа, аm-аm написа:

Но са първопричина на съществуването, в свят, в който има пазарна икономика.

На 17 взимах заплата, повече от двамата ми родители заедно.
Мислиш ли, че това, че имах пари ме караше да се чувствам особено щастлив?
Парите както ги имаш, така ги нямаш.  И винаги има някой с повече.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Johnny B написа:

Да беше пребил баща ти тогава. Нали той беше причината за проблема. Нямаше да имаш 18, нямаше да го лежиш особено.

Toва как точно ще те нахрани

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler
Цитат

Знам една планета, дето има един синкавочервен господин. Той никога не е помирисвал цвете. Никога не е поглеждал някоя звезда. Никога не е обичал никого. Никога не е правил нищо друго освен сметки. И цял ден повтаря като тебе: „Аз съм сериозен човек! Аз съм сериозен човек!“ — и това го кара да се надува от гордост. Но той не е човек, той е гъба!

Екзюпери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 23.12.2017 г. в 10:56, Johnny B написа:

На 17 взимах заплата, повече от двамата ми родители заедно.
Мислиш ли, че това, че имах пари ме караше да се чувствам особено щастлив?

Не печеленето на пари, а харченето на пари е в основата на щастието. Ако първото ти носи щастие, значи си болен. И ако сега продължиш да настояваш, че щастието не може да се купи с пари, то аз ще ти отговоря, че само хора с много бедна фантазия не го могат, което, съдейки от постовете ти в този форум, важи с пълна сила за теб.

ПП: Не знам защо продължаваш да ме подстрекаваш към убийства. Аз не виждам източника на щастие в това.

на 24.12.2017 г. в 1:10, Agamirion написа:

Добре. Дайте насам. Аз съм алчен и гладен. 

Уточни какъв парцел искаш от Луната - парче бял или черен шоколад да ти резнем?

Редактирано от аm-аm (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vikito95
      Здравейте. Искам да ви попитам, понеже имам подозрения ,че телефонът му има нещо. Наскоро си закупих GALAXY  S20ultra и реших да му инсталирам ,някои по-тежки игри. Обаче забелязах ,че не вървят съвсем гладко,даже на моменти е дразнещо понеже засича. Някой имали подобен проблем ? Преди имах IPhone X и на нея играх същите игри но без да имам никакви проблеми. Когато взех този телефон очаквах ,че ще е по-мощен заради рам памета и процесора. Знам ,че има значение дали е произведен за Америка или за Европа понеже получават различни процесори ,като този за Америка естествено е много пи-добър но все пак този телефон трябва да се справя много по-добре от IPhone?!Някой има ли идея защо?
      Иначе игрите,които ползвах на двата телефона са:
      Call of duty 
      WarFace
      TopWar: Battle game 
      Rise Of kingdoms
    • от Dessislava93
      Здравейте, имам Samsung A50 който двукратно се рестартира сам, докато рових из фейсбук. След това се опитах да го отключа, но ми излезе събщение: "Опитайте пак след 1440 минути", без дори да ми даде възможност да си въведа шаблона. Апарата беше свързан към wi-fi мрежата вкъщи затова се опитах да го отключа със Samsung акаунта, което се оказа неуспешно. Успях да си звънна обаче. Опитах се да направя hard reset, за да го върна към фабричните настройки, но и този ми опит се оказа неуспешен. Горното меню беше активно, но не ми позволяваше да вляза в настройките. На сутринта алармата ми звънна и входящите ми обаждания достъпни, макар и да изписваше само номер без име. Занесох телефона в магазина, от където е купен.  От тогава апарата е бил в два сервиза, от първия излязоха със становище, че съм си забравила паролата/ шаблона и затова се е заключил. Апарата е гаранционнен, но премахване на акаунт и т.н. не се покрива и го занесох в оторизирания сервиз, от където заявиха че доката не си отключа телефона те нищо не могат да направят.  От както ми го върнаха телефона е в самолетен режим.
      Благодаря предварително на всеки дал съвет и лека вечер.

• от Radoslav Karacenov
      Здравейте! Предстой ми да си закупя нов телевизор и понеже не съм много наясно с технологиите на телевизорите,бих искал ако може да дадете мнение 🙂 .

За сега съм се спрял на три телевизора, Сони,Самсунг и ЛГ, ако може да кажете нещо и за операционните системи (смартфона ми е с Андроид,ако има значение).

Ето ги и моделите на който съм се спрял:
      https://www.technomarket.bg/televizor/sony-kd-49xf7596-baep-smart-uhd-led-tv-09165227
      https://www.technomarket.bg/televizor/samsung-ue-49nu7172-uxxn-uhd-smart-tv-09164650
      https://www.technomarket.bg/televizor/lg-49um7400-smart-uhd-led-tv-09174919

Приемам и други предложения ако има 🙂

• от silfidan
      Здравейте. 
      Пратиха ми снимка през Скайп и сега тази снимка не мога да я изтрия от галерията ми в телефона. 
      Изтривам я. Тя изчезва и след секунди пак се появява в телефона ми на същото място в Галерия.
       Каква е причината? Как да я изтрия? Възможно ли е да е някаква скрита проследяваща програма или нещо подобно? Взех да се притеснявам...не е нормално да се изтрива и пак да се появява.
      Ще прикача какво пише в Подробности на снимката, които се появяват след като плъзна снимката нагоре....

• от nikolayykolev
      Привет! 
      Имам проблем с връзката между PS3 и телевизор. От скоро с пускането на играта започва да излиза черен екран и в горния ъгъл ми изписва HDMI (както когато го пускам). Друг път ми дава черен екран и така си остава. Пробвах с HDMI 1, HDMI 2, HDMI 3 - проблема е еднакъв, където и да свържа кабела. Взех HDMI кабел от приятел, но при него дори не излиза картина и звук, а само черен екран. Моля за съвети...
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване