Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днес си ударих кокалчето на свивката на кутрето на дясната ръка. Започна да се подува и да се оцветява в синио. Няма болка, но усещам изтръпване някъде в кутрето. Убеден съм, че ми е спукана вената. Ако е вена, трябва ли да се оперира ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наложи го с лед. Най-вероятно няма нужда от операция.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Mariyan Ivanov написа:

Днес си ударих кокалчето на свивката на кутрето на дясната ръка. Започна да се подува и да се оцветява в синио. Няма болка, но усещам изтръпване някъде в кутрето. Убеден съм, че ми е спукана вената. Ако е вена, трябва ли да се оперира ?

Просто си си натъртил кутрето. Нямаш спукана вена. Направи му конпрес с лед/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от nik_ov
      Здравейте, имам аналогов тв тунер AverTV GO OO7 включен към кабелна телевизия и на всички канали дава бели вертикални линии и картината се усуква, а като включа видеокасетофона си дава идеално.Някакви идеи защо се случва така?
      Пробвах със друг тунер проблем нямаше картината беше без черти и др.
    • от vladimirdimov1
      Здравейте колеги. Имам следното питане. Понеже , след смяна на дъното - новото , няма къде да си включа вътрешния микрофон -  искам да го включа на мястото на външния. ( досещате се, че става въпрос за лаптоп, няма значение от марката защото питането ми е друго)

Реално аз искам да го запоя от вътрешната страна на буксата за да може отново да си функционира като вътрешен. Въпроса ми е - има ли някаква съществена разлика между външния мик и вътрешния за да знам дали направо да купя един малък външен и да го направя вътрешен или мога да си използвам оригиналния ( просто искам да знам къде да го пойна, пробвах на мястото където трябва да стои обичайно конектора за мик на това дъно- но не стана)
    • от wickerman
      Здравейте, не можах да намеря подобна тема за това реших да пусна нова. Ако съм сгрешил, моля някой админ да изтрие тази тема и ако е възможно да ми прати линк на другата. Та, върпосът ми е: Какъв вътрешен твърд диск е удачно да избера за лаптоп Тошиба? Оригиналният се прецака и сега трябва да купувам нов. Към каква марка да се насоча? Параметрите на стария са: 640ГБ, SATA II Не знам колко МБ кеш има така, че съм отворен към всякакви предложения. Бюджета ми е 70-90евро, като размера да е не по-малък от 500ГБ. Искам да се ориентирам към конкретна марка, за да се опитам да намеря нещо изгодно и тук (Германия), понеже не съм в България. Иначе има и възможност и от там да се вземе, но ще ми отнеме доста време, а не ми се чака много. Ако има нещо изгодно, обаче съм склонен да почакам.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.