Премини към съдържанието
tvt555

Не се виждат очертанията на клетките при Exel 2013

Препоръчан отговор

Наскоро си смених домашният лаптоп и си взех друг с Windows 10. В началото си мислех, че не е чак толкова кофти в сравнение със седмицата, но тази вечер щях да го метна през терасата. Е чак такава шарения и бонбонения не очаквах. Цели два часа  не успях да си направя едни нормални персонални настройки (ама това както и да е), но ми се наложи да поработя малко в Ексел и вече тотално забих като видях, че не могат да се виждат очертанията на клетките. Gridlines -  чекнато, във Format Cells - Borders - None,  Color - Automatic... и не .. Не знам какво съм направил и преди това с настройките на екрана защото също ми прави впечатление, че почти не се виждат очертанията на клетките за въвеждане на данни в сайтовете и търсачките, буквичките едни тънички и хилави. Помагайте .. :( ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си си настройвал цветовия баланс? А това с настройките, просто в 8 и 10 има "опростен" интерфейс за по-прости настройки, но интерфейса за класическите настройки си е там и си е същия както при седмицата просто е в advanced категорията. Може да ползваш ClassicShell за да ти се улесни достъпа до настройките.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎23‎.‎12‎.‎2017‎ г. в 2:53, Gangosa написа:

Съжалявам, че отговарям късно, но много ти благодаря за съветите от линковете! Вече "всичко е точно" благодарение на тях :emoji_smiley-01:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.